Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Ruhpodling | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Ruhpolding | Vítěz: K. Mäkärainenová (FIN) (kon.) |
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons | 15:10 (kon.) | | | New England Patriots - Tennessee Titans | 35:14 (kon.) |
Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars | 42:45 (kon.) | | | Minnesota Vikings - New Orleans Saints | 29:24 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Sjezd žen, Bad Kleinkirchheim | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Lety HS235, Bad Mitterndorf | (zruš.) |
Týmový sprint mužů a žen, Drážďany | Vítězové - ženy: Švédsko II, muži: Itálie I (kon.) |
Skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: J. Schmid (NOR) (kon.) |
konec
SP - slalom mužů, 2. kolo, Wengen
Vítěz: M. Hirscher (AUT)
Tomáš Lysý
Konečné pořadí:
1. Marcel Hirscher (AUT) 1:45,45 minuty
2. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,93
3. André Myhrer (SWE) +1,72
4. Ramon Zenhäusern (SUI) +1,81
5. Leif Kristian Haugen (NOR) +1,93
6. Michael Matt (AUT) +2,55
7. Stefano Gross (ITA) +3,09
8. Alexis Pinturault (FRA) +3,28
9. Linus Strasser (GER) +3,44
10. Marc Digruber (AUT) +3,56
11. Daniel Yule (SUI) +3,68
12. Manfred Mölgg (ITA) +3,74
13. Julien Lizeroux (FRA) +3,79
14. Marco Schwarz (AUT) +3,86
15. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +3,92
16. Jean-Baptiste Grange (FRA) +3,93
17. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +4,19
18. Sebastian Holzmann (GER) +4,57
19. Rjunosuke Ohkoši (JPN) +4,94
20. Nolan Kasper (USA) +5,40
21. Elias Kolega (CRO) +5,69
22. Phil Brown (CAN) +6,78
23. Noel Clement (FRA) +7,22
24. Riccardo Tonetti (ITA) +11,72
25. Kristoffer Jakobsen (SWE) +19,21
26. Mark Engel (USA) +27,64
27. Jonathan Nordbotten (NOR) +1:09,00
Sandro Simonet
Manuel Feller - nedokončili
Naoki Juasa - diskvalifikován
Pořadí po prvním kole:
Pořadí po prvním kole:
1. Marcel Hirscher (AUT) 51,03 sekundy
2. André Myhrer (SWE) +0,35
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,59
4. Leif Kristian Haugen (NOR) +0,76
5. Manuel Feller (AUT) +0,99
6. Ramon Zenhäusern (SUI) +1,03
7. Marco Schwarz (AUT) +1,70
8. Daniel Yule (SUI) +1,79
9. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,81
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,92
11. Marc Digruber (AUT) +1,95
12. Stefano Gross (ITA) +1,97
13. Alexis Pinturault (FRA) +2,00
14. Jean-Baptiste Grange (FRA) +2,03
15. Riccardo Tonetti (ITA) +2,04
16. Jonathan Nordbotten (NOR) +2,07
17. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,16
17. Michael Matt (AUT) +2,16
19. Linus Strasser (GER) +2,18
20. Julien Lizeroux (FRA) +2,26
21. Clement Noel (FRA) +2,31
22. Manfred Mölgg (ITA) +2,37
23. Phil Brown (CAN) +2,50
24. Rjunosuke Ohkoši (JPN) +2,62
24. Sandro Simonet (SUI) +2,62
26. Sebastian Holzmann (GER) +2,67
27. Elias Kolega (CRO) +2,68
28. Nolan Kasper (USA) +2,82
29. Mark Engel (USA) +2,83
30. Naoki Juasa (JPN) +2,97
...
37. Kryštof Krýzl (CZE) +3,36
Adam Žampa (SVK)
Ondřej Berndt (CZE) - nedokončili 1. kolo
Andreas Źampa (SVK) - nestartoval
1. Marcel Hirscher (AUT) 1:45,45 minuty
2. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,93
3. André Myhrer (SWE) +1,72
4. Ramon Zenhäusern (SUI) +1,81
5. Leif Kristian Haugen (NOR) +1,93
6. Michael Matt (AUT) +2,55
7. Stefano Gross (ITA) +3,09
8. Alexis Pinturault (FRA) +3,28
9. Linus Strasser (GER) +3,44
10. Marc Digruber (AUT) +3,56
11. Daniel Yule (SUI) +3,68
12. Manfred Mölgg (ITA) +3,74
13. Julien Lizeroux (FRA) +3,79
14. Marco Schwarz (AUT) +3,86
15. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +3,92
16. Jean-Baptiste Grange (FRA) +3,93
17. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +4,19
18. Sebastian Holzmann (GER) +4,57
19. Rjunosuke Ohkoši (JPN) +4,94
20. Nolan Kasper (USA) +5,40
21. Elias Kolega (CRO) +5,69
22. Phil Brown (CAN) +6,78
23. Noel Clement (FRA) +7,22
24. Riccardo Tonetti (ITA) +11,72
25. Kristoffer Jakobsen (SWE) +19,21
26. Mark Engel (USA) +27,64
27. Jonathan Nordbotten (NOR) +1:09,00
Sandro Simonet
Manuel Feller - nedokončili
Naoki Juasa - diskvalifikován
Pořadí po prvním kole:
Pořadí po prvním kole:
1. Marcel Hirscher (AUT) 51,03 sekundy
2. André Myhrer (SWE) +0,35
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,59
4. Leif Kristian Haugen (NOR) +0,76
5. Manuel Feller (AUT) +0,99
6. Ramon Zenhäusern (SUI) +1,03
7. Marco Schwarz (AUT) +1,70
8. Daniel Yule (SUI) +1,79
9. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,81
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,92
11. Marc Digruber (AUT) +1,95
12. Stefano Gross (ITA) +1,97
13. Alexis Pinturault (FRA) +2,00
14. Jean-Baptiste Grange (FRA) +2,03
15. Riccardo Tonetti (ITA) +2,04
16. Jonathan Nordbotten (NOR) +2,07
17. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,16
17. Michael Matt (AUT) +2,16
19. Linus Strasser (GER) +2,18
20. Julien Lizeroux (FRA) +2,26
21. Clement Noel (FRA) +2,31
22. Manfred Mölgg (ITA) +2,37
23. Phil Brown (CAN) +2,50
24. Rjunosuke Ohkoši (JPN) +2,62
24. Sandro Simonet (SUI) +2,62
26. Sebastian Holzmann (GER) +2,67
27. Elias Kolega (CRO) +2,68
28. Nolan Kasper (USA) +2,82
29. Mark Engel (USA) +2,83
30. Naoki Juasa (JPN) +2,97
...
37. Kryštof Krýzl (CZE) +3,36
Adam Žampa (SVK)
Ondřej Berndt (CZE) - nedokončili 1. kolo
Andreas Źampa (SVK) - nestartoval
1. Marcel Hirscher (AUT) 51,03 sekundy
2. André Myhrer (SWE) +0,35
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,59
4. Leif Kristian Haugen (NOR) +0,76
5. Manuel Feller (AUT) +0,99
6. Ramon Zenhäusern (SUI) +1,03
7. Marco Schwarz (AUT) +1,70
8. Daniel Yule (SUI) +1,79
9. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,81
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,92
11. Marc Digruber (AUT) +1,95
12. Stefano Gross (ITA) +1,97
13. Alexis Pinturault (FRA) +2,00
14. Jean-Baptiste Grange (FRA) +2,03
15. Riccardo Tonetti (ITA) +2,04
16. Jonathan Nordbotten (NOR) +2,07
17. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,16
17. Michael Matt (AUT) +2,16
19. Linus Strasser (GER) +2,18
20. Julien Lizeroux (FRA) +2,26
21. Clement Noel (FRA) +2,31
22. Manfred Mölgg (ITA) +2,37
23. Phil Brown (CAN) +2,50
24. Rjunosuke Ohkoši (JPN) +2,62
24. Sandro Simonet (SUI) +2,62
26. Sebastian Holzmann (GER) +2,67
27. Elias Kolega (CRO) +2,68
28. Nolan Kasper (USA) +2,82
29. Mark Engel (USA) +2,83
30. Naoki Juasa (JPN) +2,97
...
37. Kryštof Krýzl (CZE) +3,36
Adam Žampa (SVK)
Ondřej Berndt (CZE) – nedokončili 1. kolo
Andreas Źampa (SVK) – nestartoval
1. Michael Matt (AUT) 1:48,00
2. Linus Strasser (GER) +0,89
3. Manfred Mölgg (ITA) +1,19
4. Julien Lizeroux (FRA) +1,24
5. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +1,37
6. Sebastian Holzmann (GER) +2,02.
1. Michael Matt (AUT) 1:48,00
2. Stefano Gross (ITA) +0,54
3. Alexis Pinturault (FRA) +0,73
4. Linus Strasser (GER) +0,89
5. Marc Digruber (AUT) +1,01
6. Manfred Mölgg (ITA) +1,19
7. Julien Lizeroux (FRA) +1,24
8. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +1,37
9. Jean-Baptiste Grange (FRA) +1,38
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,64
11. Sebastian Holzmann (GER) +2,02
12. Rjunosuke Ohkoši (JPN) +2,39
13. Nolan Kasper (USA) +2,85
14. Elias Kolega (CRO) +3,14
15. Phil Brown (CAN) +4,23.
1. Marcel Hirscher (AUT) 1:45,45 minuty
2. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,93
3. André Myhrer (SWE) +1,72
4. Ramon Zenhäusern (SUI) +1,81
5. Leif Kristian Haugen (NOR) +1,93
6. Michael Matt (AUT) +2,55
7. Stefano Gross (ITA) +3,09
8. Alexis Pinturault (FRA) +3,28
9. Linus Strasser (GER) +3,44
10. Marc Digruber (AUT) +3,56
11. Daniel Yule (SUI) +3,68
12. Manfred Mölgg (ITA) +3,74
13. Julien Lizeroux (FRA) +3,79
14. Marco Schwarz (AUT) +3,86
15. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +3,92
16. Jean-Baptiste Grange (FRA) +3,93
17. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +4,19
18. Sebastian Holzmann (GER) +4,57
19. Rjunosuke Ohkoši (JPN) +4,94
20. Nolan Kasper (USA) +5,40
21. Elias Kolega (CRO) +5,69
22. Phil Brown (CAN) +6,78
23. Noel Clement (FRA) +7,22
24. Riccardo Tonetti (ITA) +11,72
25. Kristoffer Jakobsen (SWE) +19,21
26. Mark Engel (USA) +27,64
27. Jonathan Nordbotten (NOR) +1:09,00
Sandro Simonet
Manuel Feller – nedokončili
Naoki Juasa – diskvalifikován