Bohemians – Vítkovice 1:11 (kon.) | Liberec – Ostrava 6:9 (kon.) | Židenice – Královské Vinohrady 7:2 (kon.)
Ne – Chodov 6:5 (kon.)
Ne
6:5 (1:1, 3:2, 2:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
Neděle 14.01.2018, 17:00 • SH Jižní Město • Extraliga žen • 16. kolo

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (18:57:23)

Tigers po velké bitvě vítězí a získávají cenné tři body!

Dnešní utkání sledovalo 202 diváků.

59:46
    Gabriela Tožičková nepropálila bránící blok hráček!

59:22
    Hosté v šesti!

59:12
    Tigers stále drží míček a nechtějí dovolit power play Chodova.

59:00
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:32
    Střelu Urbánkové chytila domácí brankářka.

58:05
    Karolína Suchá vystřelila dvakrát za sebou, ale ani jeden pokus nebyl úspěšný!

57:34
    Dominika Kubišová ve velké šanci minula branku!

57:10
    Útočný faul Chodova, míček pro Tigers.

56:58
    Chodov aktivně napadá a sledujeme strhující závěr dnešního utkání!

56:25
    Chodov právě vstřelil branku!
    Zápletka je na světě! EVA PREISSLEROVÁ vystřelila z velkého úhlu a míček se nějakým způsobem dostal za domácí brankářku! Smolný gól pro Tigers! Asistence: Martina Řepková.

56:11
    Pilíková nedokázala zkrotit míček před brankou, jinak by pravděpodobně dala gól!

55:43
    Hráčky Chodova byly až moc důrazné a píská se jim útočný faul.

55:19
    Na domácí brankářku spadly dvě hráčky, a tak se hra pro jistotu přerušila.

54:56

54:45
    Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je LUCIA KOŠTURIÁKOVÁ. Asistence: Tereza Hanzlíková.

54:29
    Snad první střelecký pokus v této přesilové hře, který skončil na bránící hráčce.

54:00
    Chodov sice drží míček, ale chybí tomu střelba.

53:41
    Střela hostujících hráček skončila hodně vedle.

53:23
    Chodov drží míček a kombinuje okolo bránící čtveřice.

52:56
    Vyloučení v týmu Ivanti Tigers FK Jižní Město (Michaela Šulanová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

52:02
    Gabriela Tožičková pronikla po levé straně až před branku, ale ani nadvakrát nedokázala překonat domácí brankářku!

51:41
    Tigers jsou opět u míčku a nahrávají si na své polovině.

51:18
    Urbánková se tentokrát ke střele nedostala a odchází i s Řepkovou střídat.

50:44
    Tigers už dvě minuty kontrolují míček a ukrajují tak cenné minutky Chodovu.

49:44
    Domácí drží míček a trpělivě kombinují.

48:59
    Útočný faul Chodova přerušuje velká tlak hostujícího celku.

48:34
    Kontaktní branka Chodov povzbudila a Tigers jsou nyní pod velkým tlakem.

47:25
    Tak jsem to asi zakřikl! Řepková našla z rohu hřiště úplně osamocenou TEREZU URBÁNKOVOU, která bekhendem zavěsila míček pod víko! Asistence: Martina Řepková.

46:46
    Tigers mají míček a Chodovu začíná nebezpečně rychle utíkat čas na vyrovnání.

45:45
    Martina Čapková vystřelila z volného úderu těsně vedle branky.

45:35
    Dominika Kubišová vystřelila a hostující brankářka kryje.

44:49
    Adéla Polívková chtěla projít sama přes tři hráčky a to se ji nepovedlo.

43:51
    Z první akce ve třetí třetině se Tigers prosazují! Pilíková vystřelila a před brankou tečovala ELIŠKA MACHKOVÁ, která posílá Tigers do dvoubrankového vedení! Asistence: Lucie Pilíková.

43:08
    Od začátku třetí třetiny se snaží míček držet Chodov a diktovat tak tempo hry.

42:39
    Adéla Polívková se neprobila před branku a míček tak mají opět hráčky Chodova.

42:04
    Hostující hráčky mají míček pod kontrolou a nikam se neženou.

41:30
    Chodov drží míček a Tigers trpělivě vyčkávají na své polovině.

41:03
    Gabriela Tožičková chtěla poslat do brejku svou spoluhráčku, ale její přihrávka byla zablokována.

40:22
    Tereza Urbánková byla sama před brankou, ale míček nedostala za záda domácí brankářky! Velká šance Chodova hned na úvod třetí třetiny!

40:01

Druhá třetina je za námi a nabídla hned pět branek! Chodov se dostal 2x do vedení, ale do šaten jdou z výhodnější pozice domácí! V závěru druhé třetiny se totiž Tigers prosadili dvěma slepenými góly a po druhé třetině je stav 4:3 pro Tigers! Třetí třetina bude hodně zajímavá!

40:00

39:42
    Střela Řepkové skončila vedle branky.

39:16
    Tigers jdou do vedení! LUCIA KOŠTURIÁKOVÁ propálila ze středu hřiště hostující brankářku a Tigers vedou 4:3! Asistence: Iveta Hyršlová.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:00
    Kubišová a LUCIE PILÍKOVÁ se dostaly do samostatného úniku a druhá zmiňovaná dostala nahrávku před prázdnou branku a vyrovnává na 3:3! Asistence: Dominika Kubišová.

37:39
    Chodov je zpět na útočné polovině a kombinuje.

37:06
    Lucie Pilíková byla sama v před brankovém prostoru, ale míček do branky neuklidila.

36:22
    Michaela Šulanová byla poslána k zemi, ale rozhodčí ukazuje "hrajte dál".

35:56
    Martina Čapková poslala míček před branku, ale ani jedné z domácích hráček se nepodařilo tuhle střílenou přihrávku tečovat.

35:18
    Tereza Hanzlíková se hnala do brejku, ale hostující brankářka skvěle vyskočila z branky a míček stihla sebrat dřív než Hanzlíková přiběhla.

34:58
    Lucie Pilíková tečovala střelu Košturiákové, ale míček přeletěl branku a dopadl až za mantinel.

34:40
    Iveta Hyršlová vystřelila ze středu hřiště, ale hostující brankářka opět bezchybně zasahuje.

34:07
    Chodov je stále mírně aktivnější a to je vidět i na hře. Tigers jsou o poznání méně u míčku než v první třetině.

33:08
    Chvilkové uklidnění hry v podání Chodova. Oba celky střídají.

32:47
    Nikola Hermannová vystřelila z uctivé vzdálenosti a chodovská brankářka musela zasahovat.

32:27
    Urbánková trefila míček, který plachtil vzduchem, ale její zakončení skončilo hodně vedle.

32:06
    Chodovanky získaly míček a kombinují na své polovině.

31:31
    Lucia Košturiáková promáchla v dobré pozici před brankou a poté zahrála vysokou hokejkou.

31:07
    Nela Jiráková prověřila pozornost domácí brankářky.

30:34
    Řepková neutekla domácí obraně a Tigers tak mají míček a kombinují na polovině Chodova.

29:22
    Chodov jde znovu do vedení! Krásná branka v podání TOŽIČKOVÉ, která na hranici velkého brankoviště práskla do skákavého míčku a ten zapadl na zadní tyč. Asistence: Daniela Frantíková.

29:01
    Míček skončil za mantinelem a hosté mají míček z rohu.

28:53
    Lucia Košturiáková jen těsně minula branku!

28:15
    Chodovanky získali míček a mohou rozjet další útočnou akci.

27:40
    Eliška Machková se dostala do potíží, ale nakonec míček neztratila a ještě dobře rozehrála. Dobrá práce v podání hráčky Tigers.

27:15
    A další faul Chodova! Tigers tak snadno získávají míčky a mají menší územní převahu.

27:01
    Další faul Chodova, tentokrát u své branky a Tigers mají míček z rohu.

26:28
    Útočný faul hostů přerušuje hru.

26:00
    TEREZA HANZLÍKOVÁ propálila Ranochovou z levé strany a máme opět vyrovnáno!! Asistence: Lucia Košturiáková.

25:18
    Ve druhé části se hra přelévá ze strany na stranu a dnešní zápas připomíná loňské superfinále, alespoň co se nasazení týče!

24:12
    Urbánková poslala do brejku MARTINU ŘEPKOVOU, která nekompromisně zakončila a posílá Chodov do vedení! Asistence: Tereza Urbánková.

23:59
    Tigers začali více napadat a to dělá Chodovu velké problémy!

23:35
    U branky Tigers probíhá přetlačovaná o míček, kterou nakonec vyhráli domácí.

22:52
    Chodov je ve druhé části zatím lepší a dokázal si vypracovat i velké šance, ale branka zatím nepadla.

22:16
    Martina Řepková byla naprosto osamocená před brankou, ale přestřelila!

22:02
    Lucia Košturiáková se pokusila vystřelit z otočky, ale její pokus byl zablokován.

21:36
    Michaela Šulanová vystřelila z malého brankoviště do brankářky.

21:14
    Útočný faul Tigers, míček pro Chodov.

20:47
    Tigers skvěle vykrývají nebezpečné prostory a hostující hráčky se nemohou dostat od mantinelu.

20:30
    Chodov drží míček a pokouší se trpělivě kombinovat.

20:01

První třetina šlágru dnešního kola je za námi a oba celky vstřelily jednu branku! Chodov šel do vedení po trefě Terezy Urbánkové a na tuhle branku odpověděla přesným zásahem Dagmar Surá! Do šaten se jde za stavu 1:1 a dnešní utkání má velmi vysoké tempo a tenhle florbal musí diváky bavit!

20:00

19:38
    Dominika Steinbachová se dostala ke střele z velkého úhlu, ale na Ranochovou si nepřišla.

19:22
    Chodovanky drží míček, ale jen na své polovině.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:25
    Sledujeme velmi vyrovnaný a pohledný florbal, který má vysoké tempo!

17:38
    Tereza Hanzlíková se chtěla prosmýknout okolo levého mantinelu, ale to se jí nepovedlo a přišla o míček.

17:13
    Chodovské hráčky získali míček a uklidňují hru za svou brankou.

16:44
    To samé předvedly hráčky Chodova a oba týmy si teď přehazují míček jako horký brambor.

16:27
    jenže Tigers nic nevymysleli a celkem lacině odevzdali míček na hole Chodova.

16:00
    Tigers získali míček a střídají.

15:31
    Chodovanky se po přesilové hře tlačí více dopředu, ale žádnou velkou šanci si zatím nevytvořily.

15:03

14:27
    Chodovu se přesilovka zatím nedaří a Tigers brání velmi dobře.

14:18
    Urbánková dostala nahrávku před poloodkrytou branku, ale její střela šla mimo!

13:38
    Chodov obléhá bránící čtveřici a kombinuje.

13:03
    Vyloučení v týmu Ivanti Tigers FK Jižní Město (Iveta Hyršlová – 2 minuty, Sekání).

12:56
    Vendula Beránková se vytočila a chtěla vystřelit, ale do jejího pokusu vložila florbalku jedna z hostujících hráček, a tak z nadějné situace nic nebylo.

12:20
    Dominika Kubišová tečovala míček těsně před brankářkou, ale kulatý nesmysl skončil mimo branku!

11:55
    A je vyrovnáno! DAGMAR SURÁ dorazila míček z velkého brankoviště do branky a začínáme od znova! Asistence: Denisa Billá.

10:42
    Tereza Hanzlíková vyvezla míček, ale na tři chodovské hráčky nestačila a o míček přišla.

10:31
    Urbánková trefila pouze brankářku.

10:08
    Oba celky střídají a Chodov má volný úder kousek od rohu hřiště.

09:56
    Jenže domácí obraně utekla jedna z hráček hostů a vystřelila velmi nebezpečně z levé strany.

09:37
    Tigers se pokoušejí bleskurychle vyrovnat a jsou na polovině Chodova.

09:06
    Autorem branky je TEREZA URBÁNKOVÁ. Asistence: Eva Preisslerová.

08:35
    Řepková ztratila míček na polovině hřiště a domácí šli okamžitě dopředu a Ranochová musela předvést další dobrý zákrok!

08:08
    Z této situace nic nebylo a míček už mají chodovské hráčky.

08:01
    Tigers mají volný úder kousek od levého mantinelu.

07:20
    I domácí brankářka má plné ruce práce a teď musela pochytat dva střelecké pokusy Chodova.

06:47
    Lucie Pilíková doběhla až za branku Chodova, ale tam o míček přišla.

06:12
    Martina Čapková prověřila pozornost Ranochové.

05:44
    Tigers jsou na útočné polovině, ale ke střele se zatím nedostali.

05:16
    Tigers vybojovali míček a uklidňují hru za svou brankou.

04:58

04:40
    Urbánková trefila pouze svou spoluhráčku a přesilovka pomalu končí.

04:20
    Domácí vyhazují.

03:54
    Gabriela Tožičková trefila pouze clonící hráčku.

03:26
    Chodov už kombinuje na polovině soupeře.

03:06
    Další útočný faul Chodova a domácí se osvobozují.

02:58
    Vyloučení v týmu Ivanti Tigers FK Jižní Město (Michaela Šulanová – 2 minuty, Sekání).

02:42
    Útočný faul Chodova zastavuje akci hostujícího celku.

02:35
    Michaela Šulanová nenašla žádnou ze svých spoluhráček a přišla o míček.

02:10
    Nepřesná rozehrávka Chodova skončila až za mantinelem a míček tak mají Tigers.

01:43
    Tigers jsou na útočné polovině a bojují o míček v rohu hřiště.

01:15
    I Chodov si vypracoval první šanci, ale k ohrožení branky nedošlo.

00:25
    K první střele se dostali hráčky Tigers a brankářka Chodova musela zasahovat.

00:01

Ivanti Tigers FK Jižní Město: Christiánová (Červová) – Hermannová, Billá, V. Beránková, Šulanová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Hyršlová, Steinbachová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Čapková, Zabavská, Polívková – Hanzlíková, Machačová.

FAT PIPE Florbal Chodov: Ranochová (Provázková) – Jiráková, Tožičková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Lacková – Urbánková, Plášková, Preisslerová – Řepková, Jůzová, P. Beránková – Nosková, Svačinová, Belicová – Krauskopfová.

Rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš.

Vzájemné zápasy
    FAT PIPE Florbal Chodov 7:2 Ivanti Tigers FK Jižní Město
    FAT PIPE Florbal Chodov 3:4 Ivanti Tigers FK Jižní Město
    Ivanti Tigers FK Jižní Město 1:3 FAT PIPE Florbal Chodov
    FAT PIPE Florbal Chodov 9:1 Ivanti Tigers FK Jižní Město

Ivanti Tigers FK Jižní Město
    Tigers jsou na prvním místě se ziskem 42 bodů po 15 zápasech. Tigers mají třetí nejlepší obranu ligy a suverénně nejlepší útok – 167:51 (+116). Poslední porážku datují Tigers na listopad 2017, kdy padli právě s Chodovem 7:2. Od té doby mají 4 výhry v řadě. V posledním utkání porazili Tigers Jičín 17:5.

Nejproduktivnější hráčky
    Lucia Košturiaková 22+19
    Lucie Pilíková 16+25
    Denisa Billá 17+14

Chodovské hráčky se nachází na druhém místě tabulky se ziskem 41 bodů po 15 utkáních. Chodov má nejlepší obranu a skóre 137:37 (+100). Chodovanky mají z posledních pěti utkání hned 4 výhry a pouze jednou prohrály a to na půdě Vítkovic 4:0. V předchozím utkání zvítězil Chodov na domácí půdě nad Olomoucí 6:0.

Martina Řepková 31+17
    Tereza Urbánková 18+25
    Gabriela Tožičková 18+13

Krásný nedělní podvečer všem fanouškům českého florbalu! Ještě jednou Vás vítám u sledování šlágru tohoto víkendu, kdy mezi sebou změří síly první tým extraligové tabulky Ivanti Tigers FK Jižní Město a druhý tým tabulky FAT PIPE Florbal Chodov!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Vojtěch Görög

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 12. Surá (Billá), 26. Hanzlíková (Košturiáková), 38. L. Pilíková (Kubišová), 40. Košturiáková (Hyršlová), 44. Machková (L. Pilíková), 55. Košturiáková (Hanzlíková) – 10. Urbánková (Preisslerová), 25. Řepková (Urbánková), 30. Tožičková (Frantíková), 48. Urbánková (Řepková), 57. Preisslerová (Řepková)

Ne: Christiánová (Červová) – Hermannová, Billá, V. Beránková, Šulanová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Hyršlová, Steinbachová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Čapková, Zabavská, Polívková – Hanzlíková, Machačová.

Rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš