Bohemians – Vítkovice 1:11 (kon.) | Liberec – Ostrava 6:9 (kon.) | Židenice – Královské Vinohrady 7:2 (kon.)
Ne – Chodov 6:5 (kon.)
Ne
6:5 (1:1, 3:2, 2:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
Neděle 14.01.2018, 17:00 • SH Jižní Město • ČEZ Extraliga žen • 16. kolo

59:46
    Gabriela Tožičková nepropálila bránící blok hráček!

59:22
    Hosté v šesti!

57:34
    Dominika Kubišová ve velké šanci minula branku!

56:25
    Chodov právě vstřelil branku!
    Zápletka je na světě! EVA PREISSLEROVÁ vystřelila z velkého úhlu a míček se nějakým způsobem dostal za domácí brankářku! Smolný gól pro Tigers! Asistence: Martina Řepková.

54:45
    Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je LUCIA KOŠTURIÁKOVÁ. Asistence: Tereza Hanzlíková.

52:56
    Vyloučení v týmu Ivanti Tigers FK Jižní Město (Michaela Šulanová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

47:25
    Tak jsem to asi zakřikl! Řepková našla z rohu hřiště úplně osamocenou TEREZU URBÁNKOVOU, která bekhendem zavěsila míček pod víko! Asistence: Martina Řepková.

43:51
    Z první akce ve třetí třetině se Tigers prosazují! Pilíková vystřelila a před brankou tečovala ELIŠKA MACHKOVÁ, která posílá Tigers do dvoubrankového vedení! Asistence: Lucie Pilíková.

40:22
    Tereza Urbánková byla sama před brankou, ale míček nedostala za záda domácí brankářky! Velká šance Chodova hned na úvod třetí třetiny!

39:16
    Tigers jdou do vedení! LUCIA KOŠTURIÁKOVÁ propálila ze středu hřiště hostující brankářku a Tigers vedou 4:3! Asistence: Iveta Hyršlová.

38:00
    Kubišová a LUCIE PILÍKOVÁ se dostaly do samostatného úniku a druhá zmiňovaná dostala nahrávku před prázdnou branku a vyrovnává na 3:3! Asistence: Dominika Kubišová.

29:22
    Chodov jde znovu do vedení! Krásná branka v podání TOŽIČKOVÉ, která na hranici velkého brankoviště práskla do skákavého míčku a ten zapadl na zadní tyč. Asistence: Daniela Frantíková.

26:00
    TEREZA HANZLÍKOVÁ propálila Ranochovou z levé strany a máme opět vyrovnáno!! Asistence: Lucia Košturiáková.

24:12
    Urbánková poslala do brejku MARTINU ŘEPKOVOU, která nekompromisně zakončila a posílá Chodov do vedení! Asistence: Tereza Urbánková.

22:16
    Martina Řepková byla naprosto osamocená před brankou, ale přestřelila!

13:03
    Vyloučení v týmu Ivanti Tigers FK Jižní Město (Iveta Hyršlová – 2 minuty, Sekání).

12:20
    Dominika Kubišová tečovala míček těsně před brankářkou, ale kulatý nesmysl skončil mimo branku!

11:55
    A je vyrovnáno! DAGMAR SURÁ dorazila míček z velkého brankoviště do branky a začínáme od znova! Asistence: Denisa Billá.

09:06
    Autorem branky je TEREZA URBÁNKOVÁ. Asistence: Eva Preisslerová.

02:58
    Vyloučení v týmu Ivanti Tigers FK Jižní Město (Michaela Šulanová – 2 minuty, Sekání).

Vojtěch Görög

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 12. Surá (Billá), 26. Hanzlíková (Košturiáková), 38. L. Pilíková (Kubišová), 40. Košturiáková (Hyršlová), 44. Machková (L. Pilíková), 55. Košturiáková (Hanzlíková) – 10. Urbánková (Preisslerová), 25. Řepková (Urbánková), 30. Tožičková (Frantíková), 48. Urbánková (Řepková), 57. Preisslerová (Řepková)

Ne: Christiánová (Červová) – Hermannová, Billá, V. Beránková, Šulanová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Hyršlová, Steinbachová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Čapková, Zabavská, Polívková – Hanzlíková, Machačová.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Ranochová (Provázková) – Jiráková, Tožičková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Lacková – Urbánková, Plášková, Preisslerová – Řepková, Jůzová, P. Beránková – Nosková, Svačinová, Belicová – Krauskopfová.

Rozhodčí: Petřík Martin, Podlesný Tomáš