Olympik Mělník B – Jerigo Plzeň 8:4 (kon.) | Mladá Boleslav – HERD Hradiště 5:4 (kon.)
SK Olympik Mělník B
8:4 (3:3)
FC Jerigo 1994 Plzeň
Neděle 14.01.2018, 18:00 • SH Mělník, Gymnázium • 2. Futsal liga západ • 13. kolo

Vyrovnaný zápas nakonec skončil jednoznačným výsledkem, kdy se se v poslední minutě trefili domácí hráči do odkryté branky hned třikrát. (19:33:21)

36:21
    Hosté nyní hráli dvakrát s brankářem a Mělník bude rozehrávat nepřímý kop. Mělník si bere oddechový čas.

31:20
    VÁLA si připisuje svůj čtvrtý gól v zápase, když vystihl hostující rozehrávku a poslal míč do odkryté branky

30:20
    Prejsa našel VÁLU, který na dvakrát překonal hostujícího brankáře.

28:58
    Mělník si připisuje druhý faul

27:31
    Vidíme tu i gesto fair play, kdy se hostující hráč přiznal k teči a Mělník rozehrává aut

26:06
    Faul na straně domácích, stav akumulovaných faulů 1:1

22:01
    Mělník šel do breaku dva na jednoho, Prejsa to vzal na sebe, ale netrefil branku.

20:56
    Hned v první minutě druhého poločasu hosté faulují a mají první faul ve druhém poločase

20:01

20:00

19:44
    Z rohového kopu byl break pro Mělník, Šubu ale zastavili.

19:39
    Hosté mají rohový kop. Berou si oddechový čas

18:47
    Nyní vidíme opatrnou hru z obou stran.

15:25
    Šuba na půlce hřiště ztatil míč a hostující hráč šel sám na Šmejkala, je z toho tyč. Byla ponechána výhoda a Mělník má tedy pět faulů

14:40
    ŠUBA prostřelil zeď a vyrovnává na 3:3

14:39
    Nyní faul na druhé straně

14:00
    Stýblo z pravé strany nastřelil před brankou a našel VÁLU, které doklepl do prázdné brány.

10:17
    Hosté si připisují třetí akumulovaný faul.

08:20
    Šebek patičkou našel ŠEBKA, který bodlem podel brankáře opět poslal Plzeň do vedení.

06:51
    Prejsa se krásně protáhl ve středu hřiště a poté našel VÁLU, který uklidil míč do branky.

06:05
    Rychlé fauly po jendom na každé straně

05:15
    Vokoun se protáhl po pravé straně, ale terfil pouze boční síť

04:20
    Šebek rozehrál rohový kop na BENDLA, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě a otevírá skóre

04:00
    Hráčům hostů pravděpodobně již dorazilo další auto a střídačka se jim zaplnila na čtyři hráče.

02:59
    Velká šance domácích. Vála šel sám na bránu, střelu bodlem chytil brankář Plzně, následnou dorážkou Kettner netrefil prázdnou bránu

02:21
    Hosté mají zatím jednoho hráče na střídání a je vidět, že hrají ze zatažené obrany.

01:15
    Vokoun si připsal první střelu, ale branku netrefil

00:01

FC Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys – Lenk, Pekník, Malý, Šebek, Kanát, Trojovský, Vohrna, Bendl

Rozhodčí: Šmíd, Říha.

Vzájemný zápas z první části soutěže vyšel lépe pro hráče z Plzně, kteří vyhráli na domácí půdě 3:1

Domácí Olympik je po první části ve velmi špatné situaci, kdy pouze s šesti body okupuje poslední místo v tabulce. V posledním zápase prohráli na palubovce Zlého snu z Liberce těsně 2:1.

Hostující tým z Plzně se po 12 zápasech nachází na čtvrtém místě po šestí vítěztvých, třech remíz a třech proher. Plzeň měla pro první část soutěže přívětivý los, kdy hrála osm utkání na domácí palubovce a pouze čtyři utkání hrála na půdě soupeře. Z toho tři venkovní utkání prohráli. V posledním utkání před Vánoci porazili na domácí palubovce Rapid Ústí n.L. 3:1

Vítám Vás u prvního zápasu rezervy Mělníku a Jeriga Plzeň v roce 2018.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jiří Šimandl

Branky: 7. Vála (Prejsa), 14. Vála (Stýblo), 15. Šuba, 31. Vála (Prejsa), 32. Vála, 40. Kettner (Prejsa), 40. Prejsa (Malák), 40. Prejsa – 5. Bendl (Šebek), 9. Lenk (Šebekl), 13. Lenk, 32. Lenk (Malý)

Karty:   12. Slezák (MEB)

SK Olympik Mělník B: Šmejkal (Chaloupka) – Prejsa, Kettner, Veselý, Vála, Šuba, Vokoun, Slezák, Malák, Stýblo

Rozhodčí: Šmíd, Říha