Real Betis – Leganés 3:2 (kon.)
Real Betis
3:2 (2:1)
CD Leganés
Pondělí 15.01.2018, 21:00 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • Španělská LaLiga • 19. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:57:16)
    Rubén Castro dal dnes svou 77. trefu za Real Betis a už mu schází jen jedna, aby dohnal nejlepšího klubového střelce v La Lize, Hipólita Rincóna

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 5:2. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:15.

Je dobojováno a po dramatickém průběhu si tři body připisuje domácí Real Betis. Hosté se ale nedali zadarmo, ve druhé půli přidali na tempu, natlačili se před Adána a dočkali se i srovnání. V 71. minutě vysunul Amrabat Javiho Erasa a ten nadvakrát překonal vyběhnutého gólmana. I v následujících minutách předváděli hráči v modrém dobrý fotbal a šli po případném obratu. Jenže nakonec odjíždí s prázdnou, neboť v 83. minutě se k penaltě za Amrabatovu ruku postavil Rubén Castro a proměněním rozhodl o výhře v poměru 3:2. Real Betis tak potvrdil výhru z derby a posunul se na sedmé místo v tabulce. Leganés je po dnešním utkání stále na 13. místě.

90+4

90+3
    Míč končí mimo hrací plochu, Adán s rozehrávkou od vlastní branky moc nepospíchá.

90+2
    Přímý kop pro Leganés, ve vápně domácích je docela živo.

90+1
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Francis Guerrero, přichází Alin Dorinel Tosca.

90+1
    Žlutou kartou za nedovolený zákrok byl potrestán domácí Riza Durmisi.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

89
    Další žlutá karta pro hosty, za faul zezadu si ji prohlédl Gerard Gumbau.

88
    Guardado byl ve vlastním vápně faulován, Real Betis bude v poklidu a beze spěchu rozehrávat.

87
    Hosté rozehráli přímý kop, na centr si na malém vápně naběhl Bustinza, zblízka ovšem Adána hlavičkou nepřekonal.

86
    Adán posílá míč dlouhým nákopem co nejdál od své branky.

85
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Omar, přichází Claudio Beauvue.

84
    No a teď je to zase na hostech, aby zabrali. Pokud tedy nechtějí odjet s prázdnou.
    83. Rubén CASTRO - 3:2

83
    Real Betis právě vstřelil branku!
    Míč si na penaltu postavil RUBÉN CASTRO a i když nevyslal kdovíjak umístěnou střelu a gólman Cuéllar vystihl směr, tak míč skončil v síti. Domácí vedou 3:2.

83
    Iván Cuéllar se snažil rozhodit domácího střelce tím, že mu okolo penaltového puntíku udupal trávník, jediné, čeho ale dosáhl, byla žlutá karta pro svou osobu.

Aleš Pur

Branky: 20. Tello, 40. Joaquín (Adán), 83. Rubén Castro (pen.) – 44. Gumbau (Omar), 71. Eraso

Karty:   54. Boudebouz (RBE), 90+1. Durmisi (RBE) – 82. Eraso (LGS), 83. Cuéllar (LGS), 89. Gumbau (LGS)

Real Betis: Adán – Guerrero (90+1. Tosca), Javi García, Amat, Durmisi – Ruiz, Guardado, Boudebouz (65. Camarasa) – Joaquín (C), León (75. Rubén Castro), Tello.
    Náhradníci: D. Giménez – Camarasa, Nahuel, Tosca, Rubén Castro, Narváez, Firpo.

CD Leganés: Cuéllar – Zaldúa, Bustinza (C), dos Santos (24. Mantovani), Carnero García – Brašanac (62. Gabriel), Gumbau – Omar (85. Beauvue), Eraso, N. Amrabat – Guerrero.
    Náhradníci: Champagne – Mantovani, Gabriel, Beauvue, Rico, Naranjo, R. Pérez.

Rozhodčí: Ignacio Iglesias – Alfonso Costoya, Enrique Ramos