Omsk – Magnitogorsk 3:4 (po pr.) | Jekatěrinburg – Novosibirsk 1:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 0:4 (kon.)
Toljatti – Barys 4:3 (po pr.) | Čerepovec – N.Novgorod 3:4 (1:2 po s.n.) | Jaroslavl – Vladivostok 1:3 (kon.)
Minsk – Chabarovsk 0:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Kunlun 5:2 (kon.) | Petrohrad – Spartak Moskva 4:1 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
HC Sibir Novosibirsk
Úterý 16.01.2018, 15:00 • Uralec Arena • KHL

Hostující celek vyhrává tento zápas 4:1 a získává do tabulky body. Naopak domácí celek se dokázal prosadil jen jednou. Dobrý zápas odchytal hostující Alexander Salák. (17:20:26)

Sibir právě vstřelil branku!
    JONAS ENLUND získal puk, ujel s ním přes celé kluziště a při vlastním oslabení navýšil vedení svého týmu. Asistence: Patrik Zackrisson, Alexandr Makarov.

58:51
    Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Nikolaj Demidov – 2 min., sekání).

58:33
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí celek se pokouší snížit. Ale nemůže vystřelit na branku.

58:00
    Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, Sibir míří za výhrou.

57:25
    Hostující celek ubránil přesilovou hru soupeře.

57:01

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:40
    Avtomobilist znovu musí rozehrávat od své branky.

56:20
    Mnoho šancí si domácí celek v početní výhodě zatím nevypracoval.

55:50
    Alexandr Torčeňuk byl připravený na zakončení, ale jeho ránu zablokoval obránce Sibiru.

55:40
    Ilja Krikunov rozehrává až od své branky, hosté vyhodili puk přes všechny čáry.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Čajkovský (Torčeňuk, A. Garejev) – 4. Zyrjanov (Al. Makarov, Koňkov), 7. Vereščagin (Bergström, Enlund), 39. Sannikov, 60. Enlund (Zackrisson, Al. Makarov)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Jegoršev, Čajkovský, Mišarin, Kuljaš, Timašov – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Michnov, Torčeňuk, A. Garejev – Golyšev, Česalin, Obidin – V. Popov, Chripunov, King – Belockij.
    HC Sibir Novosibirsk: Salák (Krasikov) – K. Alexejev, Vereščagin, Morozov, Jermakov, Demidov, Ignatovič, Al. Makarov – Zackrisson, Bergström, Enlund – Osnovin, Sannikov, Šarov – Tičar, Sigarjov, Pervušin – Tkačenko, Zyrjanov, J. Bodrov – Koňkov.

Rozhodčí: Beljajev, Bondar – Zacharenko, Šeljanin

Diváci: 5 000