Amiens – Montpellier 1:1 (kon.) | Angers – Troyes 3:1 (kon.) | Guingamp – Lyon 0:2 (kon.)
Lille – Rennes 1:2 (kon.) | Méty – Saint-Étienne 3:0 (kon.) | Toulouse – Nantes 1:1 (kon.)
PSG – Dijon 8:0 (kon.)
FC Méty
3:0 (2:0)
AS Saint-Étienne
Středa 17.01.2018, 19:00 • Stade Saint-Symphorien, Longeville-lès-Metz • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo
    78. Nolan ROUX - 3:0

78
    Tým Méty právě vstřelil branku!
    Definitivní záruku na domácí tři body dává, s největší pravděpodobností, NOLAN ROUX, který poměrně v těžké pozici poslal ve vápně hlavou míč pod břevno branky ASSE.
    16. Mathieu DOSSEVI - 2:0

16
    Hosté chybují v rozehrávce, k míči se dostávají domácí a na konci akce Mét je gólová střela MATHIEU DOSSEVIHO z pravé strany, který měl dostatek času a prostoru na střelu.
    13. Emmanuel RIVIÈRE - 1:0

13
    EMMANUEL RIVIÈRE s přehledem proměňuje pokutový kop střelou k levé tyči a domácí jdou právem do vedení.

Martin Dvořák

Branky: 13. Rivière (pen.), 16. Dossevi (Roux), 78. Roux (Milićević)

Karty:   37. Cohade (MTZ) – 12. Moulin (SET), 37. Dabo (SET), 84. Hernani (SET)   85. Hernani (SET)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 14:11.
    FC Méty: Kawašima – Rivierez, Diagné, Niakhaté, J. Palmieri – Dossevi, Mandjeck (68. Poblete) – Roux, Cohade, Milićević (90. Balliu) – Rivière (62. Niane).
    Náhradníci: Beunardeau – Selimovic, Poblete, Niane, Goudiaby, Philipps, Balliu.

AS Saint-Étienne: Moulin – Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine, Perrin, M'Bengue (68. Monnet-Paquet) – Dabo (40. Berić), M'Vila (67. Hernani), Dioussé – Cabella, Bamba, Hamouma.
    Náhradníci: Maisonnial – Lacroix, Gabriel Silva, Maiga, Hernani, Monnet-Paquet, Berić.

Rozhodčí: Millot – Luzi, Pacelli