Amiens – Montpellier 1:1 (kon.) | Angers – Troyes 3:1 (kon.) | Guingamp – Lyon 0:2 (kon.)
Lille – Rennes 1:2 (kon.) | Méty – Saint-Étienne 3:0 (kon.) | Toulouse – Nantes 1:1 (kon.)
PSG – Dijon 8:0 (kon.)
FC Méty
3:0 (2:0)
AS Saint-Étienne
Středa 17.01.2018, 19:00 • Stade Saint-Symphorien, Longeville-lès-Metz • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

90
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Danijel Milićević, přichází Iván Balliu.

85
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Hernani (AS Saint-Étienne), který se tak v neskutečně krátké době dokázal vykartovat...

84
    Žlutou kartu dostává Hernani (AS Saint-Étienne).
    78. Nolan ROUX - 3:0

78
    Tým Méty právě vstřelil branku!
    Definitivní záruku na domácí tři body dává, s největší pravděpodobností, NOLAN ROUX, který poměrně v těžké pozici poslal ve vápně hlavou míč pod břevno branky ASSE.

68
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Georges Mandjeck, přichází Gerónimo Poblete.

68
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Cheikh M'Bengue, přichází Kévin Monnet-Paquet.

67
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yann M'Vila, přichází Hernani.

62
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Emmanuel Rivière, přichází Ibrahima Niane.
    44. Ejdži Kawašima (Méty) si poradil se střelou Beriće i Théophile-Catherineho

44
    První šance hostů, kdy se nejprve Robert Berić dostal ke střele, s níž si Ejdži Kawašima poradil a poradil si i následně s další střelou, kdy z pravé strany pálil Kévin Théophile-Catherine.

40
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Robert Berić.

37
    Žlutou kartu dostává Renaud Cohade (FC Méty).

37
    Ne, ASSE se k vápnu Mét nedostalo, naopak, na pravé straně ztrácí hosté míč a rychlý brejk musí zastavit Bryan Dabo (Saint-Étienne) pouze za cenu faulu, za nějž dostává žlutou kartu.
    27. Emmanuel Rivière (Méty) v další šanci, jeho střelu a následně i hlavičku Moulin chytá.

27
    Emmanuel Rivière (Méty) znovu v šanci, tentokrát Moulin jeho střelu z voleje, z místa pokutového kopu, reflexivně vyráží, Rivière se dostal k odraženému míči a hlavou ho poslal znovu na branku, i s tím si Moulin dokázal poradit.
    22. Moulin (ASSE) si dokázal poradit se střelami dvou domácích hráčů

22
    Neskutečné, další gólová šance domácích... brankář Moulin nyní hasil dvě vyložené šance domácích, poradil si se střelou Milićeviće i následně s dorážkou Emmanuela Rivièreho.
    19. Julian Palmieri (Méty) neprostřelil z levé strany Moulina, ten se blýskl parádním zákrokem.

19
    A je tu další šance domácích, kdy to z levé strany zkusil, po centru z pravé, z voleje Julian Palmieri, Molin ale bravurně levou rukou vyráží.
    16. Mathieu DOSSEVI - 2:0

16
    Hosté chybují v rozehrávce, k míči se dostávají domácí a na konci akce Mét je gólová střela MATHIEU DOSSEVIHO z pravé strany, který měl dostatek času a prostoru na střelu.
    13. Emmanuel RIVIÈRE - 1:0

13
    EMMANUEL RIVIÈRE s přehledem proměňuje pokutový kop střelou k levé tyči a domácí jdou právem do vedení.
    12. Po tomto zákroku gólmana ASSE Moulina na domácího Milićeviće nařizuje sudí pokutový kop pro Méty

12
    Jessy Moulin (Saint-Étienne) fauluje ve vlastním vápně pronikajícího Miličeviće a dostává žlutou kartu, navíc je to penalta pro Méty!
    7. Emmanuel Riviére (Méty) hlavičkuje po rohovém kopu a bránící hráč vyhlavičkovává míč na brankové čáře!

7
    První šance zápasu, Mathieu Dossevi (Méty) odcentroval z pravé strany, ve
    vápně ASSE se dostal k hlavičce Renaud Cohade, jehož pokus ale dokázal bránící hráč na brankové čáře vyhlavičkovat!

Martin Dvořák

Branky: 13. Rivière (pen.), 16. Dossevi (Roux), 78. Roux (Milićević)

Karty:   37. Cohade (MTZ) – 12. Moulin (SET), 37. Dabo (SET), 84. Hernani (SET)   85. Hernani (SET)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 14:11.
    FC Méty: Kawašima – Rivierez, Diagné, Niakhaté, J. Palmieri – Dossevi, Mandjeck (68. Poblete) – Roux, Cohade, Milićević (90. Balliu) – Rivière (62. Niane).
    Náhradníci: Beunardeau – Selimovic, Poblete, Niane, Goudiaby, Philipps, Balliu.

AS Saint-Étienne: Moulin – Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine, Perrin, M'Bengue (68. Monnet-Paquet) – Dabo (40. Berić), M'Vila (67. Hernani), Dioussé – Cabella, Bamba, Hamouma.
    Náhradníci: Maisonnial – Lacroix, Gabriel Silva, Maiga, Hernani, Monnet-Paquet, Berić.

Rozhodčí: Millot – Luzi, Pacelli