Opava – Nový Jičín 2:4 (kon.) | Hodonín – Kopřivnice 6:3 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 5:2 (kon.)
Nymburk – Havlíčkův Brod 2:3 (po pr.) | Děčín – Letňany 2:6 (kon.) | Kolín – Písek 0:1 (kon.)
konec
HC Děčín
2:6 (1:1, 0:1, 1:4)
HC Letci Letňany
Středa 17.01.2018, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ (ČR) • 27. kolo
Předzápasové kurzy: 1.35 5.5 5.3
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (21:59:21)
   
  Je dobojováno. Hosté nakonec vítězí 6:2 a poprvé v sezóně tak porážejí Děčín. Po celý zápas byli lepším týmem a za skalpem Děčína si tak došli naprosto zaslouženě. Medvědi tak potřetí v řadě zůstávají bez zisku jediného bodu.
   
  Konec zápasu.
   
  59:45
  Hosté mají kotouč na svých holích a už se nikam neženou, byť hrají přesilovou hru. O tento náskok už přijít nemohou. Zápas tak pomalu, ale jistě spěje do svého konce.
   
  58:48
  Vyloučení v týmu HC Děčín (Jan Chovanec – 2 min., faul kolenem).
   
  58:35
  Letňany právě vstřelily branku!
  Domácí opět propadli v obraně a hosté toho využili, natlačili se před jejich branku a zblízka pak prostřelil brankáře Děčína DOMINIK VOLEK, který si tak připisuje druhou branku po sobě – 2:6. Bez asistence.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:30
  Letňany právě vstřelily branku!
  Zřejmě je o osudu tohoto utkání rozhodnuto. Děčínští po vhazování v útočném pásmu přišli o kotouč, toho se zmocnil DOMINIK VOLEK, který z vlastního obranného pásma trefil kotouč přesně a ten skončil v opuštěné domácí kleci – 2:5. Bez asistence.
   
  57:18
  Branka Děčína je prázdná, domácí hráči to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.
   
  57:18
  Oddechový čas si vyžádala domácí lavička.
   
  57:06
  Tomáš Dyrynk zblízka střílel na Šimona Havlíka, který reflexním zákrokem nedopustil, aby šly Letňany do tříbrankového trháku.
   
  56:27
  Hosté zabránili další akci Děčína a hned na to se vydali do rychlého protiútoku. Zastavilo je ale postavení mimo hru a ta se tak stěhuje zpět do středního pásma, kde se bude vhazovat.
   
  55:03
  Letňany právě vstřelily branku!
  Poprvé v utkání jdou hosté do dvoubrankového vedení. Z další akce se dokázali prosadit, když do předbrankového prostoru dostal přihrávku MARTIN GEBELL a uklidil ho za záda děčínského brankáře – 2:4. Asistence: Václav Prchal a Vojtěch Prchal.
   
  54:40
  Na druhé straně se rodilo přečíslení Pražanů, ale Dominiku Volkovi utekl kotouč z čepele a následně pak se do blízkosti domácí branky nedostal. Hosté hrají velmi dobře odzadu a snaží se své vedení udržet.
   
  53:41
  Následně pak si sjel do blízkosti brankáře hostů Radim Vacek, ale střílel z úhlu. Přesto Hamalčík nastavil svoji hůl a poslal kotouč svým spoluhráčům.
   
  52:43
  Domácí bojovali o kotouč za brankou hostů, nakonec ho dostali na svoji stranu, ale před Hamalčíkem pak střela Volrába skončila jen vysoko nad.
   
  52:12
  Tváří v tvář se ocitl Dominik Havlík hostujícímu brankáři, před kterým sklepl kotouč a Hamalčík svým pohotovým zákrokem znovu podržel svůj tým.
   
  51:25
  Medvědi si vypracovali tlak před hostující brankou, ale dvě střely, které mířily na Hamalčíka, brankář hostů chytil a podržel tak těsné vedení svého celku.
   
  49:25
  Letňany právě vstřelily branku!
  Hosté potřetí v tomto utkání strhávají vedení na svou stranu. Vojtěch Prchal nechal puk VÁCLAVU PRCHALOVI, jenž ho po chybě děčínské obrany dokázal propasírovat za záda Šimona Havlíka – 2:3. Znovu tak mají k dnešní výhře blíže, než domácí celek. Asistence: Vojtěch Prchal.

  Vendula Zdražilová


  Hledáme zpravodaje z extraligy st. a ml. dorostu pro tým HC Letci Letňany. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 17. Oliverius (Vacek, Petráš), 43. Hašek (Zajan, Volráb) – 10. Novák (Hozák), 35. Hozák (Volek, Havlůj), 50. Prchal Václav (Prchal Vojtěch), 56. Gebell (Prchal Václav, Prchal Vojtěch), 58. Volek, 59. Volek


  HC Děčín: Havlík Š. (Lavinger) – Hříbal, Kaltenböck, Havlík D., Michajličenko, Tenkrát, Chmel, Molnár – Zajan, Volráb, Horák K. – Faigl, Oliverius, Chovanec – Petráš, Vacek, Hašek – Kopta, Amirov
  HC Letci Letňany: Hamalčík (Pírs)– Gebell, Uhlíř, Lytvynov, Beran, Novák, Chvála, Saňa – Honetschläger, Švarc, Prchal Vojtěch – Dyrynk, Kadaně, Volek – Kotyra, Hozák, Horák J. – Havlůj, Lojka, Prchal Václav

  Rozhodčí: Vyštejn – Hynčica, Janíček