Opava – Nový Jičín 2:4 (kon.) | Hodonín – Kopřivnice 6:3 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 5:2 (kon.)
Nymburk – Havlíčkův Brod 2:3 (po pr.) | Děčín – Letňany 2:6 (kon.) | Kolín – Písek 0:1 (kon.)
konec
HK Opava
2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
HK Nový Jičín
Středa 17.01.2018, 18:00 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ (ČR) • 37. kolo
Předzápasové kurzy: 3.2 5.0 1.65
Partner:
   
  59:25
  Nový Jičín právě vstřelil branku!


  Nový Jičín definitivně rozhoduje o osudu dnešního utkání, když DOMINIK KAFKA uklízí po přihrávce Robina Gebauera kotouč do opuśtěné opavské klece. Asistence: Robin Gebauer, Adam Uhlár.
   
  57:14
  Opava právě vstřelila branku!

  Dominik Rudl od mantinelu nahodil směrem na branku a těsně před Sonnkem puk tečoval PETR CHALUPA, po jehož teči puk zapadnul k tyči hostující svatyně. Asistence: Dominik Rudl.
   
  55:01
  Nový Jičín právě vstřelil branku!

  Hosté se po zisku kotouče řítili do přečíslení 2 na 1, domácí Rudl si ve snaze zblokovat příhrávku JANA SONNKA klekl, jenže puk se od něj odrazil zpět k hostujícímu útočníkovi, který uklidil kotouč za záda Waneckeho, jenž už se přesouval na druhou stranu. Asistence: David Janiczek, Ivo Kocián.
   
  37:41
  Nový Jičín právě vstřelil branku!

  Běhalovu střílenou přihrávku si před Waneckim zpracoval ROBIN GEBAUER, který se s kotoučem otočil a uklidil jej nad betony strážce domácí svatyně. Asistence: Jiří Běhal, Jakub Hruška.
   
  26:56
  Opava právě vstřelila branku!

  Opava přesilovou hru rychle využívá! Slezané se teď seskupili před Sonnkem a přes chumel hráčů vystřelil LUKÁŠ ČERNÝ, jehož střela zpoza kruhů doputovala do sítě mezi betony hostujícího brankáře. Asistence: Jan Štindl, Jiří Šindelář.
   
  22:32
  Nový Jičín právě vstřelil branku!


  Hostující ADAM KAFKA nabruslil s kotoučem do pásma domácích, vystřelil a jeho střelu tečoval domácí Fišera, který Waneckemu nedal žádnou šanci.
  Asistence: Adam Uhlár, Robin Gebauer.

  Tomáš Chalupa

  Branky a nahrávky: 27. Černý (Štindl, Šindelář), 58. Chalupa (Rudl) – 23. Kafka (Uhlár, Gebauer), 38. Gebauer (Běhal, Hruška), 56. Sonnek (Janiczek, Kocián), 60. Kafka (Gebauer, Uhlár)


  HK Opava: Wanecki (Šafránek) – Fišera, Šindelář, Šendera, Rudl, Tichý, Slavík – Bjurkland, Herman, Štindl, Vaněk, Chalupa (A), Wolf (A), Hartmann, Seidler, Černý (C), Malina, Škoda
  HK Nový Jičín: Sonnek (Slovák) – Adamík, Már, Běhal, Hruška (A), Tomeček, Janiczek – Palacký, Krupa, Pecha, Kafka, Chvostek, Gebauer, Kocián (C), Zedník (A), Sonnek, Uhlár

  Rozhodčí: Held – Bojda, Mikler