Karviná – Třinec 1:0 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Ústí n. L. – Teplice 3:3 (kon.)
Dunajská Streda – Inter Bratislava 5:0 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Prešov 1:1 (kon.)
Norimberk – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Ried – Příbram 0:0 (kon.) | Plzeň – Basilej 2:1 (kon.)
Sparta – Tianjin Quanjian 4:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
3:3 (1:2)
FK Teplice
Středa 17.01.2018, 11:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Přípravný zápas

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:25:35)

Je dobojováno! Přátelské utkání nabídlo šest branek. Tepličtí fotbalisté brzy vedli o dvě branky, domácí do konce poločasu snížili. Na startu druhé pětačtyřicetiminutovky poté dokonali obrat, jenže z poslední akce srovnal Soungole, utkání tak skončilo spravedlivou remízou.

90+1

90
    Teplice právě vstřelily branku!
    Domácí se sice ubránili, ovšem poté přišla ještě jedna akce, ze které hosté srovnávají vývoj! K hlavičce se dostal SOUNE SOUNGOLE, který srovnal, rozhodčí vzápětí píská konec!

89
    Asi poslední příležitost pro hosty na srovnání, tepličtí hráči v tuto chvíli vybojovali svůj osmý rohový kop v utkání.

88
    Zatím se však hraje před bránou Teplic, Arma vybojovala už šestý rohový kop, cenný skal pro Ústí je velmi blízko!

87
    Tentokráte faulovali domácí, Teplicím už mnoho času nezbývá, do konce utkání už pouze něco málo přes tři minuty.

86
    Faul hostů na polovině hřiště, další rozehrávka pro Ústí nad Labem, to hraje domácím jednoznačně do karet.

84
    V tuto chvíli se tepličtí fotbalisté dostali s míčem do zámezí, Arma bude rozehrávat, odkop od branky.

83
    Další zákrok domácího brankáře, který teď svůj tým drží nad vodou, tlak hostů totiž s přibývajícími minutami stoupá.

81
    Začala poslední desetiminutovka, Teplice to v tuto chvíli zkouší z vlastní poloviny, příliš času jim už nezbývá.

80
    Už sedmý roh pro hosty, kteří se dostali do zakončení. Důležitý zákrok ale předvedl domácí brankář, skóre se nemění.

78
    Tepličtí jsou v posledních minutách určitě aktivnějším týmem a kombinují před vápnem soupeře, do šancí se zatím nedostávají.

77
    Teplice to zkusily po levé straně, poté rozehrávaly už šestý roh, v této statistice se dostaly do vedení. Následně další útočný faul.

76
    Další rozehrávka pro hráče Ústí nad Labem, v tomto případě přišel útočný faul jednoho z hostujících fotbalistů.

74
    Balón ale končí v zámezí, autové vhazování pro Armu z vlastní poloviny, Ústí s rozehrávkou příliš nepospíchá.

73
    Hosté se dostali také ke střele, domácí brankář však míč vyrazil, pátý roh pro prvoligového favorita v tomto zápase!

72
    Na pravé straně teď Teplice dlouho kombinovaly, poté přišel faul. Zajímavá standardní situace pro hostující fotbalisty!

70
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná dvacetiminutovka, hosté nyní přišli o balón na polovině hřiště, aut pro Armu.

Štěpán Slovák

Branky: 31. Jindráček, 48. Výborný, 52. Dramé – 12. Červenka, 16. Vaněček, 90. Soungole

FK VIAGEM Ústí nad Labem: I. poločas: Vašek – Vaněk, Kingue, Šnirc, Gilián, Jindráček, Peterka, Ťok, Miskovič, Procházka, Essomba
    II. poločas: Kotěra – Kingue, Pimpara, Šnirc, M. Richter, Martykán, D. Richter, Pilík, Výborny, Matějka, Dramé

FK Teplice: I. poločas: Diviš – Čmovš, Ljevakovič, Král – Vondrášek, Soungole, T. Kučera, Krob – Rezek – Červenka, Vaněček
    II. poločas: Grigar – Vondrášek, Kodeš, Urma – Hyčka, Soungole, Gebert, A. Kučera – Šup, Vošahlík