Karviná – Třinec 1:0 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Ústí n. L. – Teplice 3:3 (kon.)
Dunajská Streda – Inter Bratislava 5:0 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Prešov 1:1 (kon.)
Norimberk – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Ried – Příbram 0:0 (kon.) | Plzeň – Basilej 2:1 (kon.)
Sparta – Tianjin Quanjian 4:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
5:0 (2:0)
FK Inter Bratislava
sk Středa 17.01.2018, 12:00 • MOL Academy • Přípravný zápas

Dunajská Streda si bez problémov poradila s Interom Bratislava pomerom 5:0. Niektoré góly pramenili najmä zo zlej rozohrávky druholigistu. (13:46:41)

90+2

90+2
    Hosťujúci hráč pri priamom ohrození brány trafil iba spoluhráča Šulca, je koniec.

90+1
    Tak predsa sa ešte hrá, Elvis Osmani získal štandardnú situáciu pre svoje mužstvo zo vzdialenosti 25 metrov.

90
    Celé stretnutie pravdepodobne ukončí nepresný pokus Prokopa, ktorý prestrelil aj ochrannú konštrukciu za bránou Maceja.

89
    Úsmevný moment na konci hry, Vojtech Tóth chcel preniesť hru doprostred ihriska, trafil pritom iba presúvajúceho sa hlavného rozhodcu.

88
    Plynú posledné sekundy duelu, lopta je na území domácich.

87
    Ku koncu zápasu sa čoraz častejšie pískajú fauly, toto rozhodnutie sa pre zmenu nepáčilo Jakubovi Šulcovi.

86
    Podľa hlavného arbitra si Tomáš Malec pomáhal pri napádaní rukami, urastený útočník je však iného názoru.

85
    Andrej Labuda sa čuduje dôvodu jeho faulu na Bajića, rozhodca len pokrčil plecami. Voľný kop pre DAC.

84
    Po rozohrávke nakrátko a následnom centri sa dostáva do zakončenia dostáva Erik Prekop, no jeho strela z otočky bola márna. Húština tiel tento pokus zastavila.

83
    Inter získava rohový kop po zblokovanom centri.

82
    Dunajská Streda si tak schuti zastrieľala, pred nami ešte zhruba osem minút hry.
    80. Tomáš MALEC - 5:0

Zdroj: YouTube – FC DAC 1904

80
    Dunajská Streda dala gól!
    Opakuje sa tá istá pesnička. Nedôrazné založenie akcie využívajú domáci, ktorí odzbrojili obrancov súpera. TOMÁŠ MALEC dostal prihrávku na hranicu malého vápna, odkiaľ prízemnou strelou prekonáva Strelčíka.

79
    Erik Prekop so zakončením z hranice veľkého vápna, jeho pokus šiel ale vysoko nad.

78
    Tak napokon to bolo inak, Blackman priťukol loptu Vidovi, ktorý prešiel s loptou zo pätnásť metrov a vystrelil spoza šestnástky. Strelčík strelu pohotovo kryl.

77
    Faul na prenikajúceho útočníka, Vida rozohrá štandardku. Situácia ako stvorená pre hlavičkárov.

76
    Pred nami je už iba záverečná štvrťhodina, počas ktorej sa skóre zápasu môže ešte niekoľkokrát zmeniť.

Viktor Kalinács

Branky: 3. Pačinda, 44. Pačinda, 69. Vida (pen.), 73. Malec, 80. Malec

Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 6:7. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 5:4.
    DAC 1904 Dunajská Streda: 1. polčas: Macej – Živković, Šatka, Koštrna (40. Špiriak), Davis – Pačinda, Ljubičić, Kalmár, Simon, Záhumenský – Divković

2. polčas: Száraz (55. Macej) – Špiriak, Šatka (63. Almási), Kone – Cesar, Domonkos, Aluku, Bajić – Vida – Malec, Mervó.
    .

Náhradníci: Száraz, Špiriak, Koné, Blackman, Bajić, Vida, Domonkos, Aluku, Mervó, Almási, Malec

FK Inter Bratislava: Kollár (46. Strelčík) – Gasser (46. Tóth), Šalata, Petráš (46. Štrba), Labuda (60. Dolan) – Kochan (46. Baldovský), Trajkovsky, Jackuliak (46. Elvis) – Klooster, Šulc (46. Prekop), Adekunle
    Náhradníci: Strelčík, Vo. Tóth, Štrba, Dolan, Baldovský, Elvis, Prekop