Karviná – Třinec 1:0 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Ústí n. L. – Teplice 3:3 (kon.)
Dunajská Streda – Inter Bratislava 5:0 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Prešov 1:1 (kon.)
Norimberk – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Ried – Příbram 0:0 (kon.) | Plzeň – Basilej 2:1 (kon.)
Sparta – Tianjin Quanjian 4:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:1 (1:1)
FC Tatran Prešov
sk Středa 17.01.2018, 14:00 • UMT Liptovský Mikuláš • Přípravný zápas

Druhý prípravný zápas týchto klubov skončil remízou 1:1, oba góly padli v prvom polčase. Viac striel zaznamenali hostia, domáci sa za svoj výkon nemusia hanbiť. (15:44:58)

Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 4:7. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:5.

90+1

90+1
    Liptáci zvládli ubrániť aj túto situáciu, za obranné činnosti si zaslúžia pochvalu.

90+1
    Tak predsa stíhame ešte jednu štandardku spoza rohovej zástavky, rozohrajú ju hostia.

90
    Hra sa už iba prerušuje, najskôr je po všetkom.

89
    Hlavný rozhodca teraz rezolútne posúdil situáciu a prisudzuje loptu domácim. Proti pravidlám hral jeden z hráčov hostí.

88
    Po rohu prišla ôsma strela na bránu, po ktorej sme evidovali aj nepresnú dorážku.

88
    Prešovčania zahrávajú rohový kop.

87
    Posledné momenty na zmenu výsledku, podarí sa to niekomu?

86
    Nákop do pokutového územia to nebol zlý, domáce mužstvo sa ubránilo.

85
    Nasleduje nebezpečná štandardka, zahrávať ju budú hostia. Predchádzal jej nedovolený zákrok domáceho futbalistu pred hranicou veľkého vápna.

84
    Vhadzovanie pre hostí z pravej strany na útočnej polovici.

83
    Nepodarená akcia domáceho futbalistu, bude sa iba odkopávať od brány Prešovčanov.

82
    Medzitým sme načali záverečnú desaťminútovku, pri lopte druholigista.

81
    Hostia čoraz častejšie pália, no ich presnosť je priam tragická. Lopta končí väčšinou vedľa tyčí alebo nad brvnom.

79
    Postup hostí bol zastavený nedovoleným zákrokom na polovici ihriska.

78
    Hosťujúci hráč získal loptu v stredovom kruhu a ihneď zakladá akciu cez os ihriska.

Viktor Kalinács

Branky: 13. Kotora – 30. Gatarić

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: I. polčas: Šavol M., Oćenáš I., Andrič B., Dima G., Janec M., Mikluš T., Kotora I., Líšivka I., Papaj J., Vantruba P., Andrič D.
    II. polčas: Mikušiak M., Šimun M., Riš O., Laco P., Poremba B., Staš T., Kapláň J., Gužík V., Tešlár M., Porubän L.

FC Tatran Prešov: Slančík – Kačala, Dzurík, Udeh, Micherda – Keresteš, D. Jacko – Černák, Petko – Gatarić, Dupkala
    Náhradníci: Talian, Katona, Grejták, Múdry, Sedlák, Macko