Omsk – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Barys 2:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 0:3 (kon.)
Toljatti – Novosibirsk 0:1 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 5:6 (po pr.) | Minsk – Kunlun 1:3 (kon.)
Dynamo Moskva – Spartak Moskva 4:5 (kon.) | Petrohrad – Vladivostok 7:2 (kon.) | Riga – Chabarovsk 3:4 (kon.)
Lada Toljatti
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Sibir Novosibirsk
Čtvrtek 18.01.2018, 16:00 • Lada Arena • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:26:56)

Je konec. HK Sibir Novosibirsk si nakonec odváží všechny tři body, ovšem Lada dnes byla více než vyrovnaným soupeřem. V 58. minutě měli hosté další přesilovou hru, ve které vystřelil Patrik Zackrisson a puk skončil za zády Lazušina. Český brankář Alexander Salák si tak připisuje v dnešním utkání nulu.

59:42
    Trenér domácího týmu Artis Abols se velmi rozčiluje, ale rozhodčí své rozhodnutí nezmění.

59:42
    Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Sergej Soin – 5 min., sekání).

59:42
    Gleb Zyrjanov nyní leží na ledě a rozhodčí bude vylučovat domácího hráče na pět minut. To už je velmi složitá situace pro Ladu.

59:28
    Salák teď musí být hodně v pozoru, jelikož střely Lady jsou velmi nebezpečné.

59:08
    V dobré střelecké příležitosti se ocitli nyní domácí, ale puk do brány nešel.

59:04
    Oddechový čas pro domácí.

59:04
    Zakázané uvolnění hostů.

58:56
    Nyní už je Alexandr Lazušin na střídačce a Lada to zkouší v šesti hráčích!

58:25
    Alexandr Lazušin už se hlásí o střídačku, ale zatím zůstává stále v bráně.

57:54
    Nyní se bojuje o puk v pásmu Novosibirsku, ale nakonec ho získali hosté.
    57:02 Patrik ZACKRISSON - 0:1

57:02
    Sibir právě vstřelil branku!
    A je to gól! Přece jen jsme se dočkali branky v základní hrací době a Alexandr Strelcov si teď určitě sype popel na hlavu. PATRIK ZACKRISSON vypálil ránu, kterou Alexandr Lazušin neviděl nejlépe a puk skončil za jeho zády. Novosibirsk tak nakonec využil jednu z mnoha přesilových her a jde do vedení 1:0.