Omsk – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Barys 2:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 0:3 (kon.)
Toljatti – Novosibirsk 0:1 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 5:6 (po pr.) | Minsk – Kunlun 1:3 (kon.)
Dynamo Moskva – Spartak Moskva 4:5 (kon.) | Petrohrad – Vladivostok 7:2 (kon.) | Riga – Chabarovsk 3:4 (kon.)
Severstal Čerepovec
5:6 (2:0, 1:4, 2:1 - 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Čtvrtek 18.01.2018, 17:30 • Ice Palace • KHL

Čerepovec určitě mrzí, že nezískal bonusový bod, jelikož v boji o osmičku může být každá ztráta nakonec rozhodující. Severstal proto nadále čekají líté boje o účast v play off. Jaroslavl si naopak ještě více pojistila své čtvrté místo v tabulce v západní konferenci. (20:02:52)

60:41
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Neuběhla ani minuta prodloužení a je rozhodnuto, že bonusový bod berou hokejisté Jaroslavle! Loktionov našel volného BRANDONA KOZUNA, jenž využil zaváhání defenzívy soupeře a poté v tváří tvář překonal gólmana Artamkina. Asistence: Andrej Loktionov.

60:01

Dnešní duel nebere konec, i ve třetí třetině se vše přelévalo ze strany na stranu a nakonec rozhodně až prodloužení, případně nájezdy. je vidět, že konec základní části se blíží a každý bodík je především pro Čerepovec enormně důležitý.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:13
    Obránce Severstalu drží kotouč za svojí brankou, duel půjde pravděpodobně do prodloužení.

58:43
    Obě mužstva už hlavně nechtějí udělat osudnou chybu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a Jaroslavl je nastěhována v útočném pásmu.

57:25
    Zakázané uvolnění přesune hru zpátky před branku gólmana Sudnicina. ještě předtím ale musí čároví sudí roztrhávat další menší potyčku u mantinelu.

56:48
    Severstalu se povedlo vyhodit kotouč do středního pásma a unavená pětice hráčů může v klidu vystřídat.

56:20
    Celá hala nyní žene do útoku domácí Čerepovec, jenž se ale v posledních minutách spíše brání, než-li by útočil.

55:31
    Uvidíme, co nám ještě přinese zbytek duelu. Je možné, že se ještě někomu podaří rozhodnout duel v řádné hrací době.
    53:20 Alexandr JEVSEJENKOV - 5:5

53:20
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    A je znovu vyrovnáno! Po vyhraném vhazování se od modré čáry do kotouče opřel ALEXANDR JEVEJENKOV, jehož bomba skončila až za zády gólmana Sudnicina, jenž enestačil ani zareagovat. Asistence: Dmitry Kagarlickij.

52:59
    Přesilovka ale Čerepovci dlouho nevydrží, jelikož jeden z domácích hokejistů udeřil soupeře do obličeje, ale vylučovat se nakonec nebude.

52:24
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Kadějkin – 2 min., podražení).

Dominik Rejthar

Branky a nahrávky: 9. Kagarlickij, 17. Karlin, 40. P. Černov (Bumagin), 46. Stasenko (Jevsejenkov), 54. Jevsejenkov (Kagarlickij) – 21. Nakládal (Kontiola), 23. Jelesin (Averin, Korškov), 26. Iljenko (Koledov), 36. Kronwall, 46. Ivanov, 61. Kozun (Loktionov)

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (36. Artamkin) – Jevsejenkov, Verjovkin, Kornějev, Stasenko, Višněvskij, Kalašnikov, Masuhr, Kudako – Bumagin, P. Černov (C), Kagarlickij – Geraskin (A), Trubačjov, Vovčenko (A) – Rybin, Karlin, Monachov – Ščerbina, Jašin, Stránský.
    Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Konovalov) – Nakládal, Kronwall, Jelesin, Koledov, Lekomcev, Čerepanov, Afanasjev – Kozun, Kontiola, Talbot – Averin, Loktionov, Kadějkin – Korškov, Kraskovskij, Apalkov – Fatějev, Ivanov, Iljenko – Jurtajkin.

Rozhodčí: Beljajev, Ovčinikov – Šalagin, Šišlo