Letňany – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.) | Mountfield HK – Havířov 1:2 (kon.) | Kladno – Slavia 5:4 (po pr.)
PZ Kladno – Třemošná 6:3 (kon.) | Liberec – Sparta 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Zlín 2:6 (kon.)
Ústí n/L – K. Vary 1:2 (kon.) | Pardubice – Žďár n/S 2:1 (kon.) | Vsetín – Warriors Brno 3:1 (kon.)
HC Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 4:2 (kon.) | Poruba – HK MD Šumperk 0:11 (kon.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Vítkovice – Přerov 2:4 (kon.)
PZ Kladno
6:3 (0:1, 2:2, 4:0)
HC Meteor Třemošná
Čtvrtek 18.01.2018, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina C

Konec zápasu. (18:38:35)

59:40
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Dvacet vteřin před koncem třetí třetiny zvyšuje vedení kladenských ADAM ŠŤASTNÝ – 6:3. Asistence: Filip Štrombach, Maxmilián Burda.

57:44
    Po nahrávce Šťastného se úspěšným střelcem už po čtvrté v dnešním utkání stává MAREK DARSA – 5:3. Asistence: Adam Šťastný.

56:05
    Třemošná je v plném počtu.

51:27
    Kladenští využívají přesilovku MARKEM DARSOU – 4:3. Asistence: Filip Štrombach, Martin Krejžík.

51:05
    Třetím vyloučeným hráčem na 5 minut + do konce utkání je hostující Seidler, který se také provinil faulem kolenem.

50:08
    Za hákování je vyloučen hostující Matoušek.

49:22
    Je vyrovnáno!! Po nahrávce Štrombacha srovnává MILOŠ HANOUSEK – 3:3. Asistence: Filip Štrombach.

44:13

42:13
    Hákováním se provinil dvougólový střelec Antony a bude pykat.

35:56
    Tak to je další rychlovka, ještě v téže minutě se znovu trefuje MAREK DARSA a snižuje na 2:3. Bez asistence.

35:09
    Domácím se podařilo snížit zásluhou MARKA DARSY – 1:3. Asistence: Václav Horák, Adam Šťastný.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 36. Darsa (Horák, Šťastný), 36. Darsa, 50. Hanousek (Štrombach), 52. Darsa (Štrombach, Krejžík), 58. Darsa (Šťastný), 60. Šťastný (Štrombach, Burda) – 13. Antony (Ebenstreit), 33. Antony (Vágner), 34. Seidler

PZ Kladno: Burda (Pulec) – Vyhnal, Horák, Hříbal, Krejžík, Vinš, Brejcha – Strnad, Rejna, Štrombach, Hurta, Karmazín, Votoupal, Šťastný, Šugár, Darsa, Pulda, Hanousek, Adam
    HC Meteor Třemošná: Michal Pícl (Bočan) – Martin Pícl, Poch, Šedivý, Jánský, Plecitý, Psota, Bulka – Sieger, Vágner, Korčák, Kozlík, Matoušek, Antony, Seidler, Soukup, Holý, Ebenstreit, Beránek, Bláha

Rozhodčí: P. Vokřál – J. Špůr, J. Schopf