Letňany – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.) | Mountfield HK – Havířov 1:2 (kon.) | Kladno – Slavia 5:4 (po pr.)
PZ Kladno – Třemošná 6:3 (kon.) | Liberec – Sparta 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Zlín 2:6 (kon.)
Ústí n/L – K. Vary 1:2 (kon.) | Pardubice – Žďár n/S 2:1 (kon.) | Vsetín – Warriors Brno 3:1 (kon.)
HC Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 4:2 (kon.) | Poruba – HK MD Šumperk 0:11 (kon.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Vítkovice – Přerov 2:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
HCM Warriors Brno
Čtvrtek 18.01.2018, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina E

59:09
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Necelou minutu před koncem třetí třetiny se Vsetín dostává do dvoubrankového vedení, čímž si pravděpodobně pojišťuje vítězství v dnešním zápase. Kunst vypálil od modré čáry a odražený puk se dostal k JANU PŮČKOVI, který poslal kotouč do odkryté části branky. Asistence: Stanislav Kunst, Adam Turek.

53:01
    Vsetín využil nepřesné brněnské rozehrávky a do přečíslení se dostal Stanislav Kunst s TOMÁŠEM CALABOU, který puk od pravé tyčky poslal za přemísťujícího se gólmana. Asistence: Stanislav Kunst, Adam Turek.

39:08
    Valaši dvaapadesát sekund před koncem druhé třetiny srovnávají. V oslabení ujeli dva na jednoho JAN PŮČEK s Tomášem Calabou. Půček nejprve poslal puk na zcela volného Calabu, jenž měl v mezikruží lepší střeleckou pozici. Po jeho střele vypadl gólmanovi puk z lapačky a zůstal nepokrytý v brankovišti. Z levého křídla si před Atanasiadise sjel Půček a doklepl kotouč nad pravý beton. Asistence: Tomáš Calaba.

12:05
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Máme tu první branku zápasu, která padá z hokejky hostujícího hráče. JAN NOVOTNÝ dokázal dokonale využít zmatku před vsetínským brankovištěm a také toho, že Málek přes clonu hráčů vůbec nic neviděl, a tak nestačil zareagovat na pokus po ledě mezi betony. Asistence: Tadeáš Kuchař, Lukáš Marčík.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 40. Půček (Calaba), 54. Calaba (Kunst, Turek), 60. Půček (Kunst, Turek) – 13. Novotný (Kuchař, Marčík)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Křenek) – Kunst, Navrátil, Fencl, Kočí, Houser, Sviták, Velikovský – Bednařík, Babeliak, Vrána – Calaba, J. Půček, Turek – Čajanová, Zemánek, Liss – Urban, Kuchařík, Dědek.
    HCM Warriors Brno: Atanasiadis (Šebo) – Fojt, Mrkvica, Kopřiva, Hykl, Hanák, Ludvík, Mahdal – Kubíček, Kuchař, Schweitzer, Marčík, Orsech, Snášel, Novotný, Heinrich.

Rozhodčí: Cabák – Gebauer, Rožánek