Letňany – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.) | Mountfield HK – Havířov 1:2 (kon.) | Kladno – Slavia 5:4 (po pr.)
PZ Kladno – Třemošná 6:3 (kon.) | Liberec – Sparta 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Zlín 2:6 (kon.)
Ústí n/L – K. Vary 1:2 (kon.) | Pardubice – Žďár n/S 2:1 (kon.) | Vsetín – Warriors Brno 3:1 (kon.)
HC Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 4:2 (kon.) | Poruba – HK MD Šumperk 0:11 (kon.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Vítkovice – Přerov 2:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
HCM Warriors Brno
Čtvrtek 18.01.2018, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina E

V poslední třetině jsme viděli dvě branky, obě padly do síti Warrioru. Na rozdíl od prvních dvou třetin se ta třetí odehrála v klidnějším tempu a druhou branku Vsetína vstřelil z přečíslení Calaba. Bylo to jen o jednu branku a nic nebylo rozhodnuto, necelou minutu před koncem ale na 3:1 navýšil svým druhým gólem v zápase Půček a Valaši už se mohli radovat. Brno zkusilo utkání ještě zdramatizovat a posledních 30 sekund hrálo při vyloučení Bednaříka 6 na 4. V tomto počtu už žádná branka nepadla a Valaši si připisují výhru.
    Ode mě je to pro dnešek vše, ze Vsetína Vám přeji příjemný zbytek večera. (19:05:48)

59:41
    Půček vyvezl kotouč do středního pásma, kde chvíli podržel puk na hokejce. Nyní se k němu ale dostává Brno a bude se v posledních devatenácti sekundách snažit zdramatizovat zápas.

59:28
    Atanasiadis zůstává na střídačce.

59:28
    Oddechový čas pro hosty.

59:28
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Bednařík – 2 min., hákování).

59:25
    Atanasiadis míří na střídačku a hosté hrají v šesti.

59:09
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Necelou minutu před koncem třetí třetiny se Vsetín dostává do dvoubrankového vedení, čímž si pravděpodobně pojišťuje vítězství v dnešním zápase. Kunst vypálil od modré čáry a odražený puk se dostal k JANU PŮČKOVI, který poslal kotouč do odkryté části branky. Asistence: Stanislav Kunst, Adam Turek.

58:34
    Kočí ihned po buly vypálil, jeho střela mířila nad branku Atanasiadise.

58:31
    Oddechový čas pro domácí.

58:31
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Snášel – 2 min., sekání).

57:50
    Marčík čeká před vsetínskou brankou na teč, jeho spoluhráč za brankou je ale těsně bráněn Fenclem a z jeho sevření se nemůže vymanit.

56:53

55:57
    Půček s Babeliakem a Kočím se mohli vydat za situace tři proti třem do útočného pásma. Prvně jmenovaný ale neudržel puk proti Hyklovi a Warrior pokračuje v útočném snažení. Hostujícímu celku zbývají už jen čtyři minuty na vyrovnání.

55:32
    Mrkvicova střela z mezikruží přes bránící hráče mířila mimo tři tyče. Málek ji přesto raději ukryl v lapačce a vhazovat se bude po jeho levé ruce.

54:53
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Calaba – 2 min., faul kolenem).

54:36
    Kopřiva s Heinrichem odvedli dobrou práci na obranné modré čáře a mohli se vydat do přečíslení. Vsetínští obránci ale byli v tomto případě rychlejší a za brankou puk dobruslili.

53:45
    Kubíček předvedl výborné napadaní, když z pásma dostal tři vsetínské hráče a převzal si puk ve středním pásmu. Za modrou se ale nedostal a na kotouči je opět domácí tým.

53:01
    Vsetín využil nepřesné brněnské rozehrávky a do přečíslení se dostal Stanislav Kunst s TOMÁŠEM CALABOU, který puk od pravé tyčky poslal za přemísťujícího se gólmana. Asistence: Stanislav Kunst, Adam Turek.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 40. Půček (Calaba), 54. Calaba (Kunst, Turek), 60. Půček (Kunst, Turek) – 13. Novotný (Kuchař, Marčík)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Křenek) – Kunst, Navrátil, Fencl, Kočí, Houser, Sviták, Velikovský – Bednařík, Babeliak, Vrána – Calaba, J. Půček, Turek – Čajanová, Zemánek, Liss – Urban, Kuchařík, Dědek.
    HCM Warriors Brno: Atanasiadis (Šebo) – Fojt, Mrkvica, Kopřiva, Hykl, Hanák, Ludvík, Mahdal – Kubíček, Kuchař, Schweitzer, Marčík, Orsech, Snášel, Novotný, Heinrich.

Rozhodčí: Cabák – Gebauer, Rožánek