Chomutov – Mladá Boleslav | 0:1 (kon.) | | | Jihlava – Sparta | 2:4 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 5:2 (kon.) |
Kometa Brno – Mountfield HK | 3:4 (po pr.) | | | Liberec – Litvínov | 5:1 (kon.) | | | Pardubice – Zlín | 2:3 (kon.) |
Plzeň – Třinec | 2:1 (kon.) |
NY Islanders – Boston | 2:5 (kon.) | | | New Jersey – Washington | 4:3 (po pr.) | | | Columbus – Dallas | 2:1 (1:0 po s.n.) |
NY Rangers – Buffalo | 4:3 (kon.) | | | Philadelphia – Toronto | 3:2 (po pr.) | | | Ottawa – St. Louis | 1:4 (kon.) |
Tampa – Vegas | 1:4 (kon.) | | | Nashville – Arizona | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Colorado – San Jose | 5:3 (kon.) |
Los Angeles – Pittsburgh | 1:3 (kon.) |
Ufa – CSKA Moskva | 2:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Viťaz | 3:1 (kon.) | | | Kazaň – HC Slovan | 2:4 (kon.) |
Soči – Jokerit | 2:1 (kon.) |
Znojmo – Bolzano | 4:2 (kon.) |
Kometa Brno – Č. Budějovice | 3:4 (po pr.) | | | Jihlava – HC Plzeň | 1:4 (kon.) | | | Zlín – K. Vary | 4:1 (kon.) |
Liberec – Sparta | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Slavia | 4:2 (kon.) | | | Olomouc – Kladno | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Třinec – Chomutov | 3:4 (kon.) | | | Vítkovice – HC Litvínov | 7:1 (kon.) |
Olomouc – Warriors Brno | 3:1 (kon.) | | | Vítkovice – HC Plzeň | 0:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Liberec | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Chomutov – Mladá Boleslav | 4:0 (kon.) | | | Zlín – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | Kladno – Pardubice | 6:3 (kon.) |
Mountfield HK – Slavia | 2:1 (po pr.) | | | Letňany – HC Litvínov | 1:6 (kon.) | | | Vsetín – Třinec | 8:5 (kon.) |
Žďár n/S – Havířov | 1:3 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Košice | 2:4 (kon.) | | | Poprad – Trenčín | 5:4 (kon.) | | | Banská Bystrica – Žilina | 5:2 (kon.) |
Nitra – Zvolen | 2:1 (kon.) | | | Detva – Nové Zámky | 0:2 (kon.) |
Skalica – Pov. Bystrica | 3:0 (kon.) | | | Michalovce – Dubnica | 4:1 (kon.) | | | Topoľčany – Spišská N. Ves | 4:1 (kon.) |
Prešov – Trnava | 5:4 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Nové Zámky B | 10:1 (kon.) |
47:00
|
Moskvané si zahrají přesilovku, Teemu Hartikainen (UFA) půjde pykat na dvě minuty za hrubost.
|
|
42:04
|
Autor druhého gólu Zubov (UFA) půjde pykat na dvě minuty za podražení.
|
|
35:39
|
Kuriózní trest, Alexej Marčenko (MOS) vyfasoval dvě minuty za hození hole.
|
|
27:14
|
Podruhé ve druhé třetině si Ufa zahraje přesilovku, dvě minuty za podražení si vykoledoval Sergej Šumakov (MOS).
|
|
21:22
|
Linus Omark to od Marčenka (MOS) schytal loktem, domácí si tak zahrají krátkou přesilovku čtyři na tři.
|
|
20:01
|
Po první siréně ještě vznikla strkanice, ve které se nejvíce činili Panin (UFA) a Žarkov (MOS), oba tak vyfasovali dvouminutové tresty za hrubost.
|
|
17:19
|
Tkačov (UFA) půjde v závěru první třetiny pykat na dvě minuty za podražení.
|
|
09:54
|
Rudoarmějci chvilku hráli v šesti, trest za příliš mnoho hráčů na ledě půjde odpykat Kirill Kaprizov (MOS).
|
|
01:18
|
Sergej Šumakov si najel do skvělé palebné pozice, tam ale Garejev (UFA) zatáhl za záchrannou brzdu a hostujícího útočníka zahákoval.
|
Branky a nahrávky:
12. Lisin (Arzamascev, Zubov), 35. Zubov (Lisin, Fjodorov) – 55. Naumenkov (Šumakov)
Rozhodčí: Akuzovskij, Naumov – Bersenjov, Judin
Diváci: 7960
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Karejev (Nalimov) – Panin, Larsen, Arzamascev, S. Garejev, Bartulis, Gončarov, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Lisin, Zubov, Fjodorov – Burdasov, Sajustov, Tkačov – Busarov, M. Majorov, Soloduchin – Kuzmin.
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Blažijevskij, M. Robinson, Nestěrov, Marčenko, Ožiganov, Naumenkov, Pašnin – K. Petrov, Grigorenko, Ničuškin – Šalunov, Šumakov, Kaprizov – Andronov, Tělegin, V. Žarkov – Okulov, Popugajev, Kuzmenko – Světlakov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Blažijevskij, M. Robinson, Nestěrov, Marčenko, Ožiganov, Naumenkov, Pašnin – K. Petrov, Grigorenko, Ničuškin – Šalunov, Šumakov, Kaprizov – Andronov, Tělegin, V. Žarkov – Okulov, Popugajev, Kuzmenko – Světlakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Akuzovskij, Naumov – Bersenjov, Judin
Diváci: 7960
Vojtěch Balon
@VojtaBalon