Standard – Eupen 3:2 (kon.) | Oostende – Kortrijk 2:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Sint-Truiden 3:1 (kon.)
Mechelen – Waregem 0:2 (kon.)
YR KV Mechelen
0:2 (0:0)
SV Zulte-Waregem
Sobota 20.01.2018, 20:30 • AFAS-stadion Achter de Kazerne, Mechelen • Belgická liga • 22. kolo

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy nashledanou. (22:51:09)

Dnešní zápas nabídl velmi nezáživný první poločas, ve druhém poločase byla hra o něco živější s několika menšími šancemi na obou stránách a čekání na gól vyvrcholilo v 81. minutě, kdy se po pěkné akci prosadil de Fauw. Hřebíček do rakve přidal o pět minut později Harbaoui.
    Domácí byli celkově aktivnější, ale nedokázali si vypracovat žádnou vyloženou šanci, ze které by mohli skórovat, proto jdou dnes domů s prázdnou a tři body putují zaslouženě Waregemu.

90+3

90+3
    Víc už se toho dnes nestane.

90+2
    Hosté se snaží zdržovat a jeden z hráčů se nyní nechává ošetřit.

90+1
    Frustrace je evidentní a domácí obránce může být rád, že vyfasoval pouze žlutou kartu, protože zákrok, který předvedl, byl z kategorie takových, u kterých se červená dává naprosto běžně.

90
    Hlavní rozhodčí rozhodl, že nastavovat se budou tři minuty.

89
    Domácí dělají v kombinaci chyby a hosté toho dokáží dokonale využívat k natahování času.

88
    Zápas už se bude nejspíše jen dohrávat, protože domácí se už do útoku neženou.
    86. Hamdi HARBAOUI - 0:2

86
    Waregem právě vstřelil branku!
    Tak a je nejspíše hotovo! Po skvělé akci se míče zmocnil HAMDI HARBAOUI, který jej zasekl a s přehledem poslal k levé tyči i mezi nohami jednoho z nic netušících domácích obránců.

85
    Celý zápas se hraje velmi agresivně, rozhodčí už byl nucen vytáhnout žlutou kartu po sedmé.

84
    Žlutou kartu dostává za přistrčení útočícího hráče Tim Matthys (YR KV Mechelen).

82
    Žlutou kartu dostává Davy de Fauw (SV Zulte-Waregem).

82
    Uvidíme, jestli dokáží domácí nějak odpovědět, mají na to asi deset minut.
    81. Davy de Fauw - 0:1

81
    Pro krásném centru kousek od rohového praporku si pro střelu došel ve skluzu nikým nebránění DAVY DE FAUV, který s přehledem proměňuje!

80
    Který končí pouze na kopačkách domácích obránců, kteří míč bez problému vyvážejí mimo nebezpečí.