Nantes – Bordeaux 0:1 (kon.) | Amiens – Guingamp 3:1 (kon.) | Montpellier – Toulouse 2:1 (kon.)
Rennes – Angers 1:0 (kon.) | Štrasburk – Dijon 3:2 (kon.) | Troyes – Lille 1:0 (kon.)
ESTAC Troyes
1:0 (1:0)
Lille OSC
Sobota 20.01.2018, 20:00 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, případně dobrou noc, a na shledanou. (21:54:54)

Domácí nakonec těsný náskok z prvního poločasu uhájili až do závěrečného hvizdu. Ve druhé půli byli zpočátku aktivnější, ale poté se soustředili už jen na obranu, soupeř si vypracoval jedinou velkou šanci, ve které neuspěl Bahlouli.

90+3

90+3
    Poslední střela z velké dálky v podání hostujícího hráče, která končí daleko vedle soupeřovy svatyně a to je z dnešního zápasu vše.

90+3
    Míč sice končí za bránou Lille, ale jeho fotbalisté to budou mít už hodně těžké. Rozehrávat bude Maignan.

90+2
    Domácí budou rozehrávat roh a zdržují jak jen to jde, což se pochopitelně soupeři vůbec nelíbí.

90+1
    Tři minuty má Lille ještě na to, aby vyrovnalo.

90
    Hosté faulovali a musí se stáhnout na svoji stranu.

88
    Bahlouli mohl vyrovnat, když naběhl před pokutové území, měl před sebou dost volného prostoru, ovšem svoji ránu poslal jen na střed, kde stál připravený Zelazny, jenž balón vyrazil do zámezí.

88
    Domácí spíš už jen zakopávají balóny k soupeřově bráně, jejich taktika jim vychází.

86
    Amadou přebral iniciativu, zaběhl s míčem k pokutovému území, poslal jej před bránu, kde byl ovšem připraven Zelazny, jenž rychle vyběhl a balón lapil do náruče.

85
    Hosté jsou v posledních minutách aktivnější, ale všechny jejich pokusy končí mimo soupeřovu bránu. Čas se jim neúprosně krátí.

82
    Střela Bahlouliho končí příliš vysoko nad domácí bránou.

80
    Hostující celek se chytil do ofsajdové pasti.

78
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Saif-Eddine Khaoui, přichází Benjamin Nivet.

77
    Žlutou kartu dostává Luiz Araújo (Lille OSC), první karetní trest v zápase.

76
    Na druhé straně střílel nepřesně vedle vzdálenější tyče El-Ghazi.

76
    Přihrávka z pravé strany projela kolem prázdné brány Lille, nikdo z hráčů v modrém dresu nebyl poblíž, aby míč doklepl za čáru.

75
    Hosté si nerozuměli při souhře na polovině soupeře a musí se pro míč vrátit na svoji stranu.