Kerkrade – Twente 1:1 (kon.) | Zwolle – Breda 1:0 (kon.) | Den Haag – Venlo 1:1 (kon.)
Arnhem – Heerenveen 1:1 (kon.)
HFC ADO Den Haag
1:1 (1:0)
VVV Venlo
Sobota 20.01.2018, 19:45 • Cars Jeans Stadion, Den Haag • Nizozemská Eredivisie • 19. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (21:46:25)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:7. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:17.

Je dobojováno a tento zápas končí remízou 1:1. Na začátku druhého poločas jsme byli svědky poměrně nudné podívané a dlouho to vypadalo, že Den Haag si z toho duelu odnese tři body. Nakonec ale dokázali hosté pár minut před koncem vyrovnat, konkrétně to byl Opoku, jenž dokázal proměnit svůj samostatný únik.

90+5

90+4
    S rozdáváním karet se nyní doslova roztrhl pytel, další žluté napomenutí vidí za svůj zákrok Seuntjens.

90+3
    Žlutou kartu dostává Roel Janssen (VVV Venlo).

90+3
    Druhý poločas byl nastaven o čtyři minuty, takže do konce zápasu už moc času nezbývá.

90+2
    Žlutou kartu dostává Vito van Crooij (VVV Venlo).

90+1
    VVV poté mělo roh, ze kterého ale nic světoborného nevzniklo.

90
    Tak to byla obrovská šance hostů! Castelen se proháčkoval mezi dvěma protihráči a poté předložil balon Seuntjensovi, který byl ve vápně úplně sám, jenže nedokázal prostřelit famózního Zwinkelse.

89
    Hooi se nyní utrhl na pravé straně a poté chtěl poslat do vápna centr. Ten se ale do pokutového území nedostal díky dobrému bloku Röselera.

88
    Domácí se pochopitelně tlačí dopředu a nechtějí se smířit s tím, že by z dnešního zápasu brali pouze bod.
    86. Jonathan OPOKU - 1:1

86
    Venlo právě vstřelilo branku!
    Nyní už je ale vyrovnáno! Po nepovedené standardní situaci Den Haagu se do rychlého brejku dostali hosté. Thy prodloužil hlavou míč za sebe na JOHNATANA OPOKUA, který svůj únik přetavil ve vyrovnávací branku.

85
    Hosté už vrhají všechny své síly do útoku. Nyní to ze střední vzdálenosti zkusil Leemans, který však o kousek minul pravou tyč domácí svatyně.

83
    Tak to je veliká škoda pro Venlo! Centr Ruttena proskotačil až k van Crooijovi, který z hranice malého vápna nedokázal překonat Zwinkelse.

82
    Ten si vzal na starosti Leemans, avšak jeho centr skončil pouze v rukavicích Zwinkelse.

81
    Rutten poslal do šestnáctky střílený centr, který ale dokázal odvrátit Beugelsdijk. Venlo však bude mít rohový kop.

80
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Shaquille Pinas, přichází Thomas Meißner.