Slavia – Motor ČB | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Kladno – Frýdek-M. | 3:2 (po pr.) | | | Litoměřice – Prostějov | 3:1 (kon.) |
Přerov – Kadaň | 3:2 (kon.) | | | K. Vary – Vsetín | 1:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Třebíč | 3:1 (kon.) |
Havířov – Benátky n/J | 4:2 (kon.) |
Washington – Montreal | 2:3 (kon.) | | | Florida – Vegas | 4:3 (po pr.) | | | Anaheim – Los Angeles | 2:1 (kon.) |
Philadelphia – New Jersey | 3:1 (kon.) | | | Buffalo – Dallas | 1:7 (kon.) | | | Colorado – NY Rangers | 3:1 (kon.) |
Calgary – Winnipeg | 1:2 (0:2 po s.n.) |
Riga – Minsk | 2:3 (kon.) | | | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk | 2:1 (kon.) | | | Magnitogorsk – Omsk | 3:6 (kon.) |
Dynamo Moskva – Vladivostok | 4:0 (kon.) | | | Jaroslavl – Kunlun | 2:0 (kon.) | | | N.Novgorod – Čerepovec | 5:3 (kon.) |
Petrohrad – Chabarovsk | 5:0 (kon.) |
Poruba 2011 – SHK Hodonín | 4:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Opava | 2:4 (kon.) | | | Nový Jičín – Val. Meziříčí | 2:4 (kon.) |
Nymburk – Klatovy | 9:1 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí | 3:6 (kon.) | | | Řisuty – Děčín | 2:3 (kon.) |
Kolín – Žďár n/S | 5:4 (kon.) | | | Písek – Mor. Budějovice | 3:5 (kon.) | | | Sokolov – Kobra | 3:5 (kon.) |
Bílina – Trutnov | 3:4 (po s.n.) | | | David Servis – Havlíčkův Brod | 6:1 (kon.) | | | Pelhřimov – Tábor | 6:3 (kon.) |
Letňany – Jablonec n/N | 3:6 (kon.) |
Salzburg – Liberec | 7:1 (kon.) | | | Zlín – HC Plzeň | 3:4 (po pr.) | | | Kladno – Mountfield HK | 5:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Sparta | 3:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Jihlava | 2:3 (po pr.) | | | Vítkovice – K. Vary | 1:2 (kon.) |
Jihlava – Č. Budějovice | 5:2 (kon.) | | | Zlín – Kladno | 2:5 (kon.) | | | Olomouc – K. Vary | 5:3 (kon.) |
Třinec – HC Litvínov | 3:2 (kon.) | | | Kometa Brno – HC Plzeň | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Chomutov | 5:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Sparta | 2:4 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 1:4 (kon.) |
HK MD Šumperk – Technika Brno | 6:3 (kon.) | | | Liberec – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Sparta | 3:2 (po pr.) |
Chomutov – HC Litvínov | 3:5 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 6:2 (kon.) | | | Přerov – Zlín | 0:0 (odl.) |
Třinec – Warriors Brno | 6:3 (kon.) | | | Vsetín – Poruba | 6:0 (kon.) | | | Pardubice – Letňany | 3:1 (kon.) |
PZ Kladno – Ústí n/L | 4:3 (kon.) |
Čerti Ostrov – Mar.Lázně | 8:4 (kon.) | | | Telč – Soběslav | 8:4 (kon.) | | | Zbraslav – HC TNP Praha | 2:11 (kon.) |
Králův Dvůr – Mělník | 4:6 (kon.) | | | Lev Benešov – Poděbrady | 0:0 (17:00) | | | Strakonice – Pelhřimov B | 14:1 (kon.) |
Milevsko – Radomyšl | 0:1 (kon.) | | | Veselí nLuž. – HC Vajgar | 3:2 (kon.) | | | HC Rokycany – Chotíkov | 16:1 (kon.) |
HC Turnov – Lomnice n/P | 2:1 (kon.) | | | Frýdlant – Č. Lípa | 6:7 (kon.) | | | Velká Bíteš – Boskovice | 5:6 (po pr.) |
Rosice – Uničov | 1:5 (kon.) | | | Břeclav – Vel. Meziříčí | 7:6 (1:0 po s.n.) | | | Uh. Hradiště – Blansko | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Rožnov p. R. – Nový Jičín B | 6:3 (kon.) | | | Orlová – Studénka | 3:6 (kon.) | | | Frýdek-M. – H. Benešov | 6:0 (kon.) |
Kaznějov – Klatovy | 4:8 (kon.) | | | Příbram – Neratovice | 6:7 (po pr.) | | | Kutná Hora – Vlašim | 2:5 (kon.) |
Bohumín – Krnov | 4:3 (kon.) | | | V.Popovice – Čáslav | 3:4 (kon.) | | | Trstěnice – Cheb | 4:16 (kon.) |
Hvězda B – Hvězda Praha | 3:2 (kon.) | | | Kobra Praha B – Žižkov Praha | 6:4 (kon.) |
Studénka Sledge – Č.Budějovice | 5:0 (kont.) | | | SOHO Olomouc – Karlovy Vary | 3:4 (kon.) | | | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge | 2:3 (2:3 po s.n.) |
SHK Mustangové – Litvínov | 12:0 (kon.) |
Roudnice – | 3:6 (kon.) | | | HC Lovosice – Louny | 0:4 (kon.) |
konec
Lokomotiv Jaroslavl
2:0
(1:0, 0:0, 1:0)
Red Star Kunlun
Tomáš Reiner
Branky a nahrávky:
16. Nakládal (Kozun, Kontiola), 58. Averin (Kronwall, Loktionov)
Rozhodčí: Anton Lavrentěv, Alexandr Sojn. Čároví: Dmitry Šišio, Nikita Šalagin
Diváci: 8827
Neproměněná penalta:
Lokomotiv Jaroslavl:
Sudnicin (Konovalov) – Nakládal, Kronwall, Jelesin, Pajgin, Koledov, Lekomcev, Afanasjev – Kozun, Talbot, Kontiola – Averin, Loktionov, Alexejev – Apalkov, Kraskovskij, Korškov – Ivanov, Kajumov, Iljenko – Jurtajkin.
Náhradníci:
Trenér:
Red Star Kunlun: Skrynik (Hellberg) – Järvinen, Graborenko, Ibragimov, Schaus, N. Chlystov, Pereťagin, Vorobej – DeFazio, Brulé, Beck – Lessio, Yip, Kane – Chipchura, O'Donnell, Rissanen – Lockhart, Lebeděv, Squires.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Red Star Kunlun: Skrynik (Hellberg) – Järvinen, Graborenko, Ibragimov, Schaus, N. Chlystov, Pereťagin, Vorobej – DeFazio, Brulé, Beck – Lessio, Yip, Kane – Chipchura, O'Donnell, Rissanen – Lockhart, Lebeděv, Squires.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Anton Lavrentěv, Alexandr Sojn. Čároví: Dmitry Šišio, Nikita Šalagin
Diváci: 8827
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Konovalov) – Nakládal, Kronwall, Jelesin, Pajgin, Koledov, Lekomcev, Afanasjev – Kozun, Talbot, Kontiola – Averin, Loktionov, Alexejev – Apalkov, Kraskovskij, Korškov – Ivanov, Kajumov, Iljenko – Jurtajkin.
Red Star Kunlun: Skrynik (Hellberg) – Järvinen, Graborenko, Ibragimov, Schaus, N. Chlystov, Pereťagin, Vorobej – DeFazio, Brulé, Beck – Lessio, Yip, Kane – Chipchura, O'Donnell, Rissanen – Lockhart, Lebeděv, Squires.
Rozhodčí: Anton Lavrentěv, Alexandr Sojn. Čároví: Dmitry Šišio, Nikita Šalagin.
Petri Kontiola našel na levém křídle zpětnou přihrávkou JAKUBA NAKLÁDALA, který se z levé strany bruslením pozadu dostal na osu hřiště a krásnou střelou zápěstím od modré čáry zamířil pod horní tyč! Jaroslavl využila přesilovou hru a vede doma 1:0. Asistence: Brandon Kozun a Petri Kontiola.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
JEGOR AVERIN se po zákroku brankáře Kunlunu proti střele od modré čáry dostal před bránou k puku a bekhendem ho vpádu poslal do prázdné brány! Rozhodčí ještě zkoumali video kvůli nedovolenému bránění brankáři, gól byl ale uznán. Asistence: Staffan Kronwall a Andrej Loktionov.
Jakub Nakládal (LOK) 1+0, 1 střela, TOI 24:18 (18:41:53)