Riga – Minsk 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 3:6 (kon.)
Dynamo Moskva – Vladivostok 4:0 (kon.) | Jaroslavl – Kunlun 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 5:3 (kon.)
Petrohrad – Chabarovsk 5:0 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Red Star Kunlun
Sobota 20.01.2018, 15:00 • Arena 2000, Jaroslavl • KHL

53:07
    A další vyloučení na domácí straně! Pavel Kraskovskij byl vyloučen na dvě minuty za sekání. Dokáže Kunlun vyrovnat?

50:39
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl. Brandon Kozun dostal dvě minuty za hákování a poslal svůj tým do čtyř.

43:18
    Jaroslavl hrála v šesti a dostala týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Kunlun si zahraje druhou přesilovou hru v řadě. a má šanci vyrovnat.

39:06
    Danil Jurtajkin byl v závěru druhé třetiny vyloučen, když po faulu dostal dvě minuty za podržení.

34:32
    Jaakko Rissanen dostal také desetiminutový trest za nesportovní chování. Kunlun by se měl soustředit na hru.

33:44
    Cory Kane podruhé v zápase usedl na trestnou lavici za podržení, zatímco Brandon Yip dostal deset minut!

14:57
    Nepříliš atraktivní pasáž hry přerušilo další vyloučení na straně Kunlunu, když Cory Kane před střídačkami podrazil jednoho z rozjetých hráčů Lokomotivu.

08:42
    Nyní už se vylučovat bude! Daniil Apalkov fauloval v obranném pásmu a vyfasoval dvě minuty za krosček.

00:37
    Zijat Pajgin se snažil prosadit v pravém rohu útočného pásma, kde ho zezadu jasně podrazil Brandon DeFazio.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 16. Nakládal (Kozun, Kontiola), 58. Averin (Kronwall, Loktionov)

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Konovalov) – Nakládal, Kronwall, Jelesin, Pajgin, Koledov, Lekomcev, Afanasjev – Kozun, Talbot, Kontiola – Averin, Loktionov, Alexejev – Apalkov, Kraskovskij, Korškov – Ivanov, Kajumov, Iljenko – Jurtajkin.
    Red Star Kunlun: Skrynik (Hellberg) – Järvinen, Graborenko, Ibragimov, Schaus, N. Chlystov, Pereťagin, Vorobej – DeFazio, Brulé, Beck – Lessio, Yip, Kane – Chipchura, O'Donnell, Rissanen – Lockhart, Lebeděv, Squires.

Rozhodčí: Anton Lavrentěv, Alexandr Sojn. Čároví: Dmitry Šišio, Nikita Šalagin