Jihlava – Č. Budějovice 5:2 (kon.) | Zlín – Kladno 2:5 (kon.) | Olomouc – K. Vary 5:3 (kon.)
Třinec – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 4:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 5:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 2:4 (kon.) | Liberec – Slavia 1:4 (kon.)
HC Olomouc
5:3 (0:1, 1:0, 4:2)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 20.01.2018, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • DHL Extraliga juniorů • 34. kolo

54:44
    Karlovarští dostávají šanci na vyrovnání, Cach (OLO) obdržel dvě minuty za hákování.

35:20
    Hosté hráli v šesti, za což je potřestána jejich hráčská lavice, trest odpyká Slabý (KVA).

15:06
    Olomoucká přesilová hra netrvala příliš dlouho – Beier (OLO) dostal dvě minuty za seknutí do Kašpara.

15:00
    Tlačil (KVA) zasáhl Hajšmana vysokou holí a od rozhodčích obdržel dvě trestné minuty.

12:12
    Říčka (OLO) v útočném pásmu při forčekingu podrazil protihráče a hosté mají k dispozici dvouminutovou početní výhodu.

09:03
    Pastyřík (KVA) podrazil protihráče a Kohouti si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 24. Hajšman (Skopal), 43. Janečko (Macuh, Cach), 50. Smutný (Macuh, Janečko), 56. Marek (Macuh, Holiš), 60. Tomaník (Smutný) – 17. Horký (Salnikov, Šík), 51. Halberštát (Slabý), 58. Tlačil (Prošek, Bečka)

HC Olomouc: Matoušek (Ovčaři) – Szturc, Rutar, Kuchař, Spálovský, Holiš, Smutný, Jelínek – Husták, Cach, Říčka, Hajšman, Palička, Beier, Macuh, Marek, Tomaník, Janečko, Pěcha, Skopal, Kuba
    HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Grančarov) – Přibyl, Vápeník, Bernáth, Kala, Klejna – Horký, Tlačil, Salnikov, Šik, Slabý, Pasyřík, Bečka, Halberštát, Hotěk, Habr, Prošek

Rozhodčí: Markovský – Holibka, Kučera