Slavia – Motor ČB 4:3 (2:1 po s.n.) | Kladno – Frýdek-M. 3:2 (po pr.) | Litoměřice – Prostějov 3:1 (kon.)
Přerov – Kadaň 3:2 (kon.) | K. Vary – Vsetín 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 3:1 (kon.)
Havířov – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Rytíři Kladno
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 1:0)
HC Frýdek-Místek
Sobota 20.01.2018, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance liga • 41. kolo

To je ode mě z kladenského ČEZ stadionu vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera. (18:27:54)

Kladenští hokejisté nakonec dotáhli utkání do vítězného konce, které určil rozhodující trefou mladík Adam Kubík.

62:07
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí rozhodují utkání v prodloužení! Po dvou kolečkách útočným pásmem ADAM KUBÍK přenechal puk Petru Hořavovi, který během zajetí za branku vrátil kotouč prvně jmenovanému, který forhendem zakončil ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Petr Hořava.

61:13
    Bajtek po překročení modré čáry ztratil balanc. Kotouče se ujímají Rytíři.

60:51
    Prudká dělovka Štumpfa skončila sražena až do střešních prostor.

60:21
    Kurjanov našel u pravé tyče Tůmu, který bekhendem proti Strmeňovi neuspěl!

60:01

Třetí třetina přinesla obrat kladenských Rytířů, ale na nepříznivý stav odpověděl vyrovnávací brankou Mikulík! Rozhodne prodloužení nebo o vítězi tohoto utkání rozhodnou až samostatné nájezdy?

60:00

59:42
    Kurjanov za brankou zkoušel vymyslet nějakou kombinaci, ale obranná čtyřka Frýdku se stáhla až na hranici brankoviště.

59:20
    Hosté vyhazují a spěchají střídat.

58:51
    Zahradníček vyhodil puk ven z hřiště! Předtím se ale kotouč dotkl ochranného skla.

58:29
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Tomáš Pastor – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

58:29
    Obrovský tlak Rytířů do branky Frýdku! Tam se stáhlo hned osm hráčů, kteří doslova šermovali o puk. Hlavní sudí nechal hráče hrát poměrně dlouho, protože podle všeho stále viděl kotouč jako hratelný! Hosté budou potrestáni dvěma minutami.

57:23
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Z ničeho nic je srovnáno! David Kofroň vyslal na steč MILANA MIKULÍKA, který na pravém křídle využil místa a rychlou střelou z pravého kruhu překonal Kopřivu, kterému kotouč propadl za brankovou čáru. Asistence: David Kofroň.

57:03
    Repemu během kličky ujel puk až za Strmeňovu branku.

55:39
    Totální gólovku Rytířů zneškodnil Strmeň skvělým zákrokem! Pekr z pravého křídla pobídl u levé tyče k zakončení kladenského kapitána, proti kterému se Strmeň dokázal pohotově přemístit.

55:00
    Střela Kehara zastavena Kofroněm. Hráči Frýdku mají pět minut na zdramatizování zápasu.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 44. Pekr (Machač, R. Přikryl), 49. Repe (Redlich), 63. Kubík (P. Hořava) – 4. Franek (Kafka), 58. Mikulík (Kofroň)

Rytíři Kladno: Kopřiva (Jiroušek) – Havelka, P. Hořava, Kehar, F. Matula, Repe, Štindl, Svedlund – M. Hořava, T. Kaut, J. Kloz – Kubík, Kurjanov, Machač (A) – Pekr, R. Přikryl, Redlich – J. Strnad (C), D. Tůma, Zikmund.
    HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – Haman, Matyáš, Pastor, Piegl, D. Stránský, Zahradníček, Bartko – J. Kalus, Bajtek, Štumpf – Kvasnica, Mikulík (A), Martynek (C) – Kofroň, Kuťák, Klimša (A) – Kafka, Przybyla, Franek.