Slavia – Motor ČB 4:3 (2:1 po s.n.) | Kladno – Frýdek-M. 3:2 (po pr.) | Litoměřice – Prostějov 3:1 (kon.)
Přerov – Kadaň 3:2 (kon.) | K. Vary – Vsetín 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 3:1 (kon.)
Havířov – Benátky n/J 4:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 20.01.2018, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 41. kolo

V první třetině nasadil domácí tým rychlé tempo a dostal se do vedení 2:0. V druhé třetině přidal Slovan ještě jeden gól. Třebíči se podařilo snížit na konci druhé třetiny po proměněné přesilovce. Slovan už stav ve třetí třetině udržel a z domácího zápasu tak bere 3 body. (19:15:24)

58:40
    Hráči teď bojují o puk za Volkeho brankou.

57:32
    Puk se dostal k volnému hráči Slovanu. Ten však dokázal trefit jen Vejmelkovu vyrážečku.

56:49
    Slovan vybojoval puk v obranném pásmu. Bude se teď snažit rozehrát zpoza branky.

56:12
    Tečovanou střelu od modré kryje Volke svojí lapačkou.

53:52
    Jeden z hráčů Slovanu jel do úniku. Vejmelka však kryje svými betony.

Dnešní utkání sleduje 683 diváků.

52:19
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jiří Kurka – 2 min., vysoká hůl).

51:37
    Volke kryje střelu z úrovně kruhů vyrážečkou.

50:37
    Jeden z hráčů Slovanu teď zachránil situaci, když dostal puk z území brankoviště.

49:28
    Vejmelka teď vykryl šanci před bránou betonem. Podržel tak hodně svůj tým.

47:47
    Pěkné akci Slovanu teď zabránil jeden z obránců Třebíče, když vypíchl přihrávku před brankou.

47:06
    Zpoza branky chtěl dotlačit puk do brány jeden z hráčů Slovanu. Do cesty se mu však postavil Vejmelkův beton.

46:08
    Jeden z hráčů Třebíče šel do úniku. Volke se položil na zem a puk střelu vykryl.

45:45
    Nahození Třebíče si teď málem Volke srazil hokejkou do branky.

45:10
    Gengel střílel z úrovně kruhů. Branku však minul.

44:00
    K volnému puku před brankou se dostal jeden z hráčů domácích, ten však netrefil branku.

42:44

Jakub Kohout

Branky a nahrávky: 5. Kružík (M. Zdvořáček), 19. Gengel (Vl. Brož), 31. Najman (T. Jandus) – 40. P. Kratochvíl (Dolníček, R. Erat)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (J. Dlouhý) – M. Zdvořáček, Weinhold, Vaněk, Bernad, Vl. Brož, Kurka – L. Volf, Gengel, Navarra – Macek, T. Jandus, M. Chalupa – Melka, Davídek, Najman – Severa, D. Merta, Kružík.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Do. Svoboda) – Spurný, Půža, Čejka, Nedbal, Kaláb, D. Mikyska, Hort – Paták, R. Erat, Dolníček – Mlynář, Kusko, T. Havránek – P. Kratochvíl, Jan Wasserbauer, Ferda – Süss, Kristl, Gajarský.

Rozhodčí: Martin Grech, Tomáš Luczków – Richard Coubal, Ondřej Kokrment