Poruba 2011 – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Opava 2:4 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Nymburk – Klatovy 9:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí 3:6 (kon.) | Řisuty – Děčín 2:3 (kon.)
Kolín – Žďár n/S 5:4 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 3:5 (kon.) | Sokolov – Kobra 3:5 (kon.)
Bílina – Trutnov 3:4 (po s.n.) | David Servis – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 6:3 (kon.)
Letňany – Jablonec n/N 3:6 (kon.)
HC Baník Sokolov
3:5 (0:1, 0:1, 3:3)
HC Kobra Praha
Sobota 20.01.2018, 17:30 • Sokolov • 2. liga skupina Západ • 34. kolo

Poslední třetina žádný zvrat nepřinesla, hosté si připisují výhru 3:5 a nutno dodat, že Sokolov nedokázal ani v jednom duelu během 60 minut Kobru porazit! Hezký večer všem čtenářům. (19:42:19)

59:47
    Baník právě vstřelil branku!
    Přesilovková trefa PETRA RAĆANSKÉHO určuje stav utkání na 3:5! Asistence: Petr Račanský, Patrik Michálek.

59:28
    Mouček rozklekem hasí celou situaci.

58:34
    Sokolov to zkouší opět bez brankáře!

58:34
    Jakub Jedlička (Kobra Praha) – 2 minuty podražení.

57:27
    Kobra právě vstřelila branku!
    Po ztrátě Kuběny se puku ujal DOMINIK NOVÁK a cestou podle mantinelu skóruje – 2:5! Asistence. Dominik Šteiner, Filip Hlinka.

56:05
    MATĚJ ZADRAŽIL střelou od modré čáry načapal Moučka v nedbalkách 2:4! Asistence: Petr Račanský, Michael Čejka

55:15
    Puk ze střely Kobry končí pouze v ochranné sítě.

50:19
    Tomáš Kvapil (Sokolov) – 2 minuty za sekání. Kobra hraje přesilovku 4 na 3.

48:41
    Adam Rulík (Sokolov) – 2 minuty faul loktem.
    Adam Chlapík (Kobra Praha) – 2 minuty za podražení.

46:54
    Antončík ukázal poctivou práci u mantinelu.

46:07
    Sus zůstal ležet po souboji na ledě.

45:58
    Hostující celek se dostal do ofsajdu.

45:17
    ADAM CHLAPÍK dává spornou čtvrtou branku – 1:4! Asistence: Dominik Novák.

44:16
    Kobra však vzápětí kontruje zásluhou MARTINA MATĚJČKA – 1:3! Asistence: David Skočovský, Lukáš Tuma.

43:40
    Tomáš Rohan otřel svou střelu o tyč!

42:59
    PETR PŘINDIŠ z pravého kruhu prostřeluje Moučka – 1:2! Asistentce: Matěj Zadražil.

42:40
    Další těžká střela domácího celku končí u Moučka.

41:58
    Zakázané uvolnění hostů.

41:07
    Šmejc projel útočným pásmem, ale ztroskotal na připraveném Moučkovi.

40:15
    Jedličkova střela do Hruškovi náruče.

40:01

I druhá přestávka je zpestřena vystoupením mladé krasobruslařky.

I ve druhé třetině Kobra Praha navýšila svůj náskok na 2:0 po teči Jedličky po střele Šimončíka. Poslední třetina začne cca ve 19:00 hodin.

40:00

39:23
    Hruška skvěle zasáhl lapačkou proti dorážce Matějčka!

39:00
    Poslední minuta druhé třetině.

38:45
    Hruška zasahuje rozklekem.

37:54
    Hosté sice po skvělé akci Nováka dostali puk od branky, ale ta byla již několik sekund posunutá ze své výseče a rozhodčí branku správně neuznává!

37:30

36:21
    Přindiš čistě poslal k ledu Romana Verbíka což je kus chlapa.

35:30
    Dominik Novák (Kobra Praha) – 2 minuty za podražení.

33:57
    Sokolov má výhodu, bude se vylučovat na straně hostí.

33:03
    Nejproduktivnější hráč Kobry JAKUB JEDLIČKA tečoval úspěšně střelu Šimona Antončíka a Kobra tak využívá svou přesilovku.

32:58
    Přindiš zavezl puk do útočné třetiny.

32:31
    Adam Rulík (Sokolov) – 2 minuty za podražení.

31:59
    Rulík při akci 3 na 1 vystřelil a netrefuje hostující zařízení.

31:13

31:08
    Kašpar vyprášil betony Moučkovi.

30:52
    Hruška drží domácí celek.

29:13
    Matěj Zadražil (Sokolov) – 2 minuty za zdržování hry.

27:55
    Zakázané uvolnění Sokolova.

27:08
    Střela Strunze končí na boční síti.

26:26

25:38
    Mlýnice před Moučkem a rozhodčí Hucl uklidňuje situace.

24:47
    Hruška svým zásahem přerušuje hru.

23:48
    Vhazuje se před Moučkem.

22:54
    Kobra se dostala až do své obranné třetiny díky nátlaku Račanského.

22:22
    Puk vystřelený hostujícím hráčem likviduje Hruška.

21:37
    Domácí branka posunutá z výseče.

21:12
    Semrád nepustil přes mantinel Kuběnu.

20:38

20:01

Pauzu zpestří 9 letá Dorotka Šmejkalová svým krasobruslařským vystoupením.

Kobra se prosadila díky trefě Ryzáka a proto vede 1:0!, domácí střelci se trápí proti Moučkovi, který má obrácený gard. Druhá třetina začne ca v 18:15 hodin.

16:53
    Šikova střela na vyrážečku se otřela o hostující tyč.

16:11
    Sokolov uniká puk na modré čáře.

15:32
    Marek Ryzák (Kobra Praha) – 2 minuty držení protihráče.

15:03
    Martin Matějček z kruhu dobře uvolnil MARKA RYZÁKA 0:1! Asistence: Martin Matějček.

13:52
    Jedlička šikovně tečoval kotouč do útočného pásma.

13:18

12:24
    Kobra Praha ve 4.

11:18
    Komplikace pro Kobru Martin Semrád (Kobra Praha) – 2 minuty za zdržování hry. Sokolov má přesilovku 5 na 3 .

10:24
    Karel Drahorád (Kobra Praha) – 2 minuty za podržení.

09:35
    Střela Strunze končí na vyrážečce Moučky.

03:57
    Jen boční síť hostující branky trefili domácí hráči jmenovitě Zadražil!

03:11
    Přindiš vystavil své spoluhráče do ofsajdu.

02:27
    Matějček pro své družstvo získal útočné pásmo.

01:45
    Račanský dostal tělo ve středním pásmu.

01:09
    Ofsajd domácího celku.

00:34
    Nahození Sokolova sráží Mouček do rohu kluziště.

00:01

Sokolov bude hrát ve žlutých dresech, Kobra v modrožlutých dresech.

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Kvapil, Gombár, Michálek, Rulík, Přindiš (A), Šik (C), Hohl – Kašpar, Račanský (A), Kuběna, Strunz, Ćejka, Šmejc, Zadražil, T. Rohan, Trapl, Nídl, Sus. Trenér: Michal Jäger.

HC Kobra Praha: Mouček (Bílek) – Semrád, Šteiner (A), Drahorád, R. Verbík, Ryzák, Skočovský – Čurda, Sovík, Novák, Jedlička, Matějček (A), Tuma, Chlapík, Hlinka, Antončík (C). Trenér: Miloslav Šeba.

Rozhodčí: Jan Hucl – Pavel Sedláček (oba Plzeň), Aleš Vavruška (Strakonice).

Partnerem utkání 34.kola 2.ligy mezi HC Baník Sokolov a HC Kobra Praha, které se hraje v sobotu 20.1. od 17.30 hodin, je HC Baník Sokolov spol. s r.o.

Poslední utkání Sokolova:

HC Baník Sokolov – HC Jablonec 4:2 (0:1, 2:1, 2:1)

Branky: 36. Račanský (Čejka, Zadražil), 39. D. Hruška (T. Rohan, Šik), 58. Šmejc (Michálek, Trapl), 60. D. Hruška (Přindiš) – 16. Havlas, 42. Víšek.

Rozhodčí: Šindel – Fiala, Goltsch. Vyloučení: 5:8, Využití: 1:0, Oslabení: 0:1.

Sokolov: Kuchař – Kvapil, Gombár, Michálek, Rulík, Přindiš (A), Šik (C), Hohl – Račanský (A), Kuběna, Strunz, Čejka, Šmejc, Trapl, Zadražil, D. Hruška, T. Rohan, Sus.

Poslední utkání Kobry:

HC Rodos Dvůr Králové nad Labem – Kobra Praha 4:3 (1:1, 2:2, 1:0)

Branky: 4. Valášek, 30. Fořt, 35. Hrazdíra, 56. Luštinec – 15. Šmerha, 34. Antončík, 39. Novák.

Rozhodčí: Pilný – Laczko, Řezníček, Vyloučení: 3:1, Využití: 0:1.

Sestava Kobra: Bílek – Valík, Semrád, Dom. Šteiner, Drahorád, Verbík, Skočovský – Čurda, Novák, Jedlička, Tuma, Chlapík, Dav. Šteiner, Hlinka, Antončík, Šmerha, Ryzák.

Trutnov – Kobra 4:1

Opory Kobry Praha: Útočníci: Útok vede zkušený rekordman II. Ligy Jiří JAKEŠ (1992) – (Sparta, Plzeň, Mladá Boleslav), jenž pro zranění zatím do této sezóny nezasáhl, doplňují ho stálice Michal SLANINA (1991), Šimon ANTONČÍK (1990) – (M. Boleslav, Sparta Praha, Roudnice, Písek, Litoměřice, Prostějov), Martin ČURDA (1991) – (Kladno, Písek, Beroun, Klatovy, Ústí nad Labem, Řisuty, Vrchlabí).

Ve 34. kole se utká HC Baník Sokolov (1) s nevyzpytatelným celkem HC Kobra Praha (6). Oba soupeře od sebe dělí v ligové tabulce 13 bodů.

Vzájemná utkání 2017 – 18:

Kobra Praha – Sokolov 5:6 po prodloužení (2:3, 2:2, 1:0 – 0:1)

Branky: 17. Matějček, 18. Šteiner, 24. Hlinka, 40. Čurda, 60. Semrád – 5., 25., a 63. Osmík, 16. Šmejc, 17. T. Rohan, 30. D. Hruška

Sokolov – Kobra Praha 2:8 (2:3, 2:1, 0:3)

Branky: 15. Harkabus, 30. Zadražil – 24. a 33. Antončík, 7. Šteiner, 22. Skočovský, 43. Kellner, 54. Doležal, 58. J. Verbík, 59. Tuma

Kobra Praha – Sokolov 7:5 (0:1, 4:2, 3:2)

Branky: 27., 58., a 60. Kellner, 26. Semrád, 35. Verbík, 39. Hlinka, 52. Antončík – 19. Kašpar, 26. Šmejc, 36. Ćejka, 46. Trapl, 53. Davídek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 43. Přindiš (Zadražil), 57. Zadražil (Račanský, Čejka), 60. Račanský (Michálek) – 16. Ryzák (Matějček), 34. Jedlička (Antončík), 45. Matějček (Skočovský, Tuma), 46. Chlapík (Novák), 58. Novák (Šteiner, Hlinka)

Rozhodčí: Jan Hucl – Pavel Sedláček (oba Plzeň), Aleš Vavruška (Strakonice)