Poruba 2011 – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Opava 2:4 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Nymburk – Klatovy 9:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí 3:6 (kon.) | Řisuty – Děčín 2:3 (kon.)
Kolín – Žďár n/S 5:4 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 3:5 (kon.) | Sokolov – Kobra 3:5 (kon.)
Bílina – Trutnov 3:4 (po s.n.) | David Servis – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 6:3 (kon.)
Letňany – Jablonec n/N 3:6 (kon.)
HC David Servis Č. Budějovice
6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 20.01.2018, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 28. kolo

57:08
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).

55:41
    Rozhodčí s udělenými tresty opravdu nešetřil. Za Havlíčkův Brod odchází na trestnou na dvě minuty za hrubost Patrik Přidal. Naopak Miroslav Třetina se do hry už nepodívá, od rozhodčího totiž inkasuje desetiminutový osobní trest. Na domácí straně odcházejí za hrubost na dvě minuty na trestnou lavici Farka a Kříž.

54:06
    David Servis právě vstřelil branku!
    Troufám si říct, že o osudu tohoto zápasu je definitivně rozhodnuto. Do útočného pásma se s pukem na holi vydal JIŘÍ BÁRTA. Obešel hned dva protihráče, zmátl gólmana a zasunul kotouč do odkryté části klece. Asistence: Michal Michal, Adam Vylíčil.

50:32
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Babčuk.

47:05
    Je to o čtyři branky a pokud Havlíčkobrodští pomýšlejí na bodový zisk, budou to mít již velmi obtížné! PETR MACHÁČEK napřáhl na modré čáře a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 5:1! Asistence: Jan Trummer.

40:49
    Jan Trummer se málem dostal až do samostatného úniku! Do zakončení ho ale nepustil jeden z vracejících se beků Havlíčkobrodských a žádná výraznější šance se tím pádem nekoná.

39:41
    Čeněk Novák si sjel pro puk, aby ho mohl rozehrát. Namířil ho ale jen přesně na hůl Romana Šulčíka, který se střelou váhal. Po chvíli napřáhl a mířil pravděpodobně mezi betony. Novák se včas položil na led a kotouč uschoval!

34:32
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Trummer – 2 min., podražení).

32:40
    Servismané si berou své třígólové vedení zpět! Jakub Marek poté, co se vrátil z trestné lavice, posílá přesnou přihrávku na LUKÁŠE SUMERAUERA, který rozvlnil síťku za Novákovými zády. Asistence: Jakub Marek.

30:23
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Marek – 2 min., vysoká hůl).

29:02
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., podražení).

27:41
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    I hosté se dočkávají své první přesné trefy! Po střele Tomáše Chlubny nastala na brankovišti menší skrumáž, ze které se prosazuje PETR KUCHTA! Asistence: Tomáš Chlubna, Miroslav Třetina.

27:17
    Domácí odskakují na rozdíl tří branek! Po střele Michala Michala se neomylně trefuje také PETR MACHÁČEK, který ke své asistenci přidává také přesnou trefu! Asistence: Michal Michal, Jan Farka.

23:23
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Homola – 2 min., hrubost).

14:31
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Zayml – 2 min., podražení).

11:25
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., hákování).

09:28
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., hákování).

03:00
    Další branka je tu! A opět jde na stranu domácích! Po přihrávce Petra Macháčka se prosazuje JAN TRUMMER! Asistence: Petr Macháček.

01:50
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Farka – 2 min.).

00:32
    Tak to je snový začátek pro domácí servismany! ROMAN ŠULČÍK se dostal ke kotouči v útočném pásmu, najel si před branku a odtud překvapil havlíčkobrodského gólmana! Bez asistence.

Adam Pavlíček

Branky a nahrávky: 1. Šulčík, 3. Trummer (Macháček), 28. Macháček (Michal, Farka), 33. Sumerauer (Marek), 48. Macháček (Trummer), 55. Bárta (Michal, Vylíčil) – 28. Kuchta (Chlubna, Třetina)

HC David Servis Č. Budějovice: Dudáček (Bubeníček) – Radoš, Škopek, Michal, Macháček, Babčuk, Kříž, Farka – Marek, Trummer, Šulčík, Vylíčil, Sumerauer, Bárta, Trummer st., Zayml, Svoboda
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Krejčí, Vala, Kulhánek, Balgalvis, Kříž, Přidal, Kozlík, Beneš, Voříšek, Milfait, Šuhaj, Chlubna, Ludvík, Kuchta, Homola, Třetina

Rozhodčí: Battěk – Marek, Ovsík