Bohemians 1905 – Olympia Radotín 2:0 (kon.) | Liberec – Jihlava 1:4 (kon.) | Frýdek-Místek – Prostějov 3:1 (kon.)
Táborsko – Varnsdorf 2:6 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 0:3 (kon.) | Skalica – Pardubice 2:0 (kon.)

Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Varnsdorf demoluje svého soupeře. Pár minutek před koncem utkání přidává další branku a zvyšuje stav tohoto utkání na 6:2.
    83. . - 2:5

83
    Krásná kombinace po pravé straně, následná přihrávka, střela, která gólem ještě neskončila, až následná akce, za kterou by se nestyděl ani Ronaldinho skončila v brance soupeře.

81
    A máme tu první ŽK utkání, nevybíravý faul, ze kterého plyne jasná žlutá karta.
    69. . - 2:4

69
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    A máme tu snížení stavu na 2:4. po akci na levé straně a následném centru se dostal ke gólové hlavičce jeden z domácích hráčů.

66
    Tohle snad ani nejde nedat, i když to vypadalo na ofsajd, tak se k zakončení dostal jeden z domácích hráčů, stál tváří v tvář brankáři, ale těsně minu 3 tyče.
    63. . - 1:4

63
    Tak to je kanonáda, 4. gól pro Varnsdorf, nádherná kolmice z půlky hřiště a krásné individuální zakončení.
    60. . - 1:3

60
    A máme tu třetí branku Varnsdorfu. Po rohovém kopu se prosadil jeden z hráčů z malého vápna.

58
    Další velký šance Varnsdorfu, nedomluva mezi obráncem a brankářem nakonec dopadla dobře pro domácí tým.
    47. . - 1:2

47
    A z kraje druhého poločasu nám padnul druhý gól pro Varnsdorf. Po centru z pravé strany se dostal k nepovedenému zakončení útočník Varnsdorfu, střelu se snažil doběhnout domácí hráč , ale nešikovně si kopl míč do vlastní branky.
    30. . - 1:1

30
    A máme tu hned rychlou odpověď. Brankář Varnsdorfu při výběhu netrefil balón a nabídl tak lehkou branku domácímu útočníkovi.

29
    Krásná střela, která jen o kousíček minula branku domácího brankáře.

27
    Góóóóól, máme tu první branku zápasu, Varnsdorf dnes převádí výborný výkon a byl odměněn brankou.
    27. - 0:1

17
    Táborsko se dostalo do velmi zajímavé akce, z levé strany přiletěl centr do vápna, ale následná střela z malého vápna letěla pouze do rukou brankáře.

10
    Tak to byla šance! Z úrovně malého vápna jeden z hostujících hráčů hlavou nastřelil břevno a míč se následně dostal k hráčům Táborska.