Sokolov – Auerbach 3:3 (kon.) | Ústí n. L. – Neugersdorf 6:4 (kon.) | Karviná – Piast Gliwice 1:1 (kon.)
Zlín – Opava 2:0 (kon.) | Senica – Dubnica 2:1 (kon.) | Trenčín – Nové Mesto n/V 9:0 (kon.)
Vlašim – Teplice 0:2 (kon.) | Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.) | Haladás – Prešov 4:1 (kon.)
Žilina – Ostrava 2:0 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 5:2 (kon.) | Zlín – Opava 3:3 (kon.)
Dobrovice – Příbram 0:2 (kon.) | Dunajská Streda – Olomouc 1:2 (kon.) | Cottbus – Dukla Praha 2:0 (kon.)
Žilina B – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Nitra 2:0 (kon.) | Slavia – Žižkov 5:0 (kon.)
Plzeň – Salzburg 0:5 (kon.)
FK Baník Sokolov
3:3 (2:2)
VfB Auerbach
Sobota 20.01.2018, 10:00 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

FK Baník Sokolov zahájil zimní přípravu přátelským zápasem se suverénním lídrem HET ligy plzeňskou Viktorií. Dle očekávání z tohoto souboje vyšli jako poražení svěřenci Pavla Horvátha a odnesli si vysokou porážku 6:0. Dnes mají šanci na reparát proti soupeři z nižší německé soutěže.

VfB Auerbach se po úvodní části sezóny usídlil na 15. místě čtvrté nejvyšší německé ligy, avšak v přímém ohrožení sestupu se nenachází. Formu na druhou polovinu soutěže se pokusí naladit i například dnešním utkáním se Sokolovem, který v létě dokázal porazit 2:1. Uvidíme tedy, co přinese další střetnutí těchto dvou celků.

FK Baník Sokolov: Bolek – Mejdr, Mráz, O. Ševčík, Končal – Vacovský, Hlavatý, Kosak, Glaser, Vávra – F. Dvořák

VfB Auerbach: St. Schmidt – Novy, Heger, Sieber, Seb. Schmidt – Kötzsch, Lietz – Schlosser, Stock, Kadric – Zimmermann..

1

13
    Tým Auerbach právě vstřelil branku! Hostující celek se ve třinácté minutě ujímá vedení! Ztrátu domácích ve středu hřiště potrestal v samostatném úniku MARC-PHILIPP ZIMMERMANN.

27
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Před půlhodinou hry ovšem Baník srovnává stav! Ondřej Ševčík výborně vyvezl míč, následně jej předal Glaserovi, jenž svou přihrávkou vybídl ke skórování JANA KOSÁKA, který z voleje pálil přesně k tyči.

30
    A vzápětí Sokolov otáčí skóre a dostává se do jednobrankového vedení! PETR GLASER centroval z levé strany před bránu, kde si míč do vlastní sítě srazil jeden z hostujících zadáků.

45
    Tým Auerbach právě vstřelil branku! Těsně před pauzou však hosté uštědřili gól do šatny! Po přesné přihrávce před bránu se k míči dostal MARTIN NOVÝ, jenž přesnou ranou k tyči dává druhý přesný zásah svého celku.

45

První půle je minulostí a k vidění byly hned čtyři branky. Jako první se prosadili hosté, když se ve 13. minutě po ztrátě ve středu hřiště a samostatném úniku prosadil Marc-Philipp Zimmermann. V 27. minutě ovšem domácí srovnali po trefě Jana Kosáka a hned o tři minuty později si centr Petra Glasera srazil do vlastní brány jeden z hráčů Auerbachu. Krátce před poločasovou přestávkou ale hosté srovnali. Trefil se totiž Martin Nový, jenž rozhodl o tom, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu 2:2.

46

46
    Sokolov prostřídal svou sestavu a vyběhne na plac v tomto složení: J. Dvořák I. – Vaněček, Tkadlec, Mráz, Čermák – Hlavatý, J. Dvořák II. – Rychnovský, Stockner, Přeučil – A. Ševčík

59
    Tým Auerbach právě vstřelil branku! Hosté se podruhé v duelu ujímají vedení! Proti Sokolovu byla totiž odpískána penalta, kterou FELIX LIETZ dokázal proměnit.

64
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Ondřej Ševčík, přichází Peter Mráz.
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Filip Vacovský, přichází Michal Hlavatý.

70
    Sokolov ovšem opět srovnává! Z pravé strany dostal Vaněček míč na Vojtěcha Přeučila, jehož ránu tečoval mimo dosah brankáře ADAM ŠEVČÍK.

90

Je dobojováno! Po první půli, ve které se oba celky prosadily dvakrát, se za stavu 2:2 šlo do druhé pětačtyřicetiminutovky. V ní nejprve poslal hosty podruhé do vedení z nařízeného pokutového kopu Felix Lietz. V 70. minutě už však bylo znovu srovnáno. Po akci Vaněčka tečoval střelu Přeučila Adam Ševčík. Další branku tento duel již nenabídl, a tak se oba týmy rozešly smírně po remíze 3:3.

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (11:51:31)

Radomír Fukala

Branky: 27. Kosák, 30. Glaser, 70. Ševčík – 13. Zimmermann, 45. Nový, 59. Lietz (pen.)

VfB Auerbach: St. Schmidt – Nový, Heger, Sieber, Seb. Schmidt – Kötzsch, Lietz – Schlosser, Stock, Kadric – Zimmermann.