Fulham – Burton 6:0 (kon.)
Fulham FC
6:0 (3:0)
Burton Albion FC
Sobota 20.01.2018, 16:00 • Craven Cottage, London • Anglická Championship • 28. kolo

88
    Fulham právě vstřelil branku!
    Góóóóóóól. Fulham střílí další gól tohoto utkání, dnes již 6. a postaral se o něj střídajicí Aboubakar KAMARA.

79
    Góóóóóóóól. Fanoušci se dočkali pověstného "bůra" a Fulham už v dnešním zápase demoluje svého soupeře. Během 7 minut se podařilo 2x skórovat hráči Ryan SESSEGNON.

72
    Góóóóóól. Fulham opět rozšiřuje svojí gólovou nadílku. Po krásné individuální akci se mezi dnešní střelce zapsal i Ryan SESSEGNON. 4:0

38
    Góóóóól. Tak to je kanonáda v podobě londýnského celku. 38. minuta a stav už je 3:0! Neuvěřitelná práce a forma domácího týmu. O gól se postaral, dnes již po druhé, Rui FONTE. 3:0

34
    Góóóóóól.... A máme tu druhý gól tohoto utkání, Fulham hraje v naprosté pohodě, a ve 34. minutě přidává druhou branku. Po asistenci Johansena se prosadil Lucas PIAZÓN. Stav utkání 2:0.

18
    Góóóóól, máme tu první branku utkání! Fulham se po aktivním začátku dostal z kraje zápasu do vedení a v 18. minutě po asistenci Piazóna skóroval Rui FONTE. – 1:0

David Čapek

Branky: 18. Fonte, 34. Piazón, 38. Fonte, 72. Sessegnon, 79. Sessegnon, 88. Kamara

Karty:   6. Murphy (BTN), 75. Samuelsen (BTN)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 10:0. Střely mimo: 2:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:9.
    Fulham FC: Bettinelli – Fredericks, Kalas, Ream, Odoi – McDonald, Norwood, Johansen – Piazon, Sessegnon, Fonte
    Náhradníci: Button – Djalo, Edun, de la Torre, Cairney, Kebano, Kamara

Burton Albion FC: Bywater – Akins, Brayford, McFadzean, Buxton, Flanagan – Samuelsen, Murphy, Naylor, Dyer – Sordell
    Náhradníci: Cambell – Allen, lund, Varney, Palmer, Akpan, Sbarra

Rozhodčí: Robinson – Cooper, Howson