Fulham – Burton 6:0 (kon.)
Fulham FC
6:0 (3:0)
Burton Albion FC
Sobota 20.01.2018, 16:00 • Craven Cottage, London • Anglická Championship • 28. kolo

V rámci 28. kola jsme dnes sledovali utkání mezi Fulhamem a Burtonem. Fulham jakožto favorit utkání naplnil svá očekávání a rozdrtil svého soupeře poměrem 6:0. 2 góly v tom zápase vstřelil Fonte a Sessegnon, po jednom zásahu mají hráči Piazon a střídající Kamara. Dnešnímu utkání přihlíželo 25400 diváků. (17:59:24)

90+4

90+2
    O šanci se ještě pokoušeli ještě hráči Burtonu, ale Sbarra pálil nepřesně.

90
    Hlavní rozhodčí Robinson bude nastavovat 3 minuty nad rámec hlavní hrácí doby.

88
    Fulham právě vstřelil branku!
    Góóóóóóól. Fulham střílí další gól tohoto utkání, dnes již 6. a postaral se o něj střídajicí Aboubakar KAMARA.

86
    Torre si sklepnul s Kalasem, ten mu poslal načechraný míč za obranu, ale de la Torre, tento míč nakonec nestihl.

84
    Míč u svých nohou mají hráči Fulhamu, kteří kombinují na soupeřově polovině.

81
    A pro dnešek dohrál další střelec. Tentokrát druhého gólu a to Lucas Piazón, kterého nahrazuje Luca de la Torre.

79
    Poslední střídání pro Burton, ze hřiště odchází Martin Samuelsen a nahrazuje ho Joe Sbarra.

79
    Góóóóóóóól. Fanoušci se dočkali pověstného "bůra" a Fulham už v dnešním zápase demoluje svého soupeře. Během 7 minut se podařilo 2x skórovat hráči Ryan SESSEGNON.

77
    Pro dnešek již dohrál dvougólový střelec tohoto utkání Rui Fonte, kterého nahrazuje Akoubakar Kamara.

77
    Domácí kombinovali na půli hřiště, Cairney se pokoušel přihrát do strany na Johansena, ale ten se k přihrávce o kousek nedostal

75
    Nevybíravý faul a dnes již druhá žlutá karta. Tentokrát jí dostal Martin Samuelsen.

72
    Góóóóóól. Fulham opět rozšiřuje svojí gólovou nadílku. Po krásné individuální akci se mezi dnešní střelce zapsal i Ryan SESSEGNON. 4:0

70
    A máme tu další změnu v týmu Burtonu. Ze hry odchází Joh Brayford, kterého nahrazuje Hope Akpan.

68
    Teď se nám přelívá hra z jedné strany na druhou, ale domácí nepouští svého soupeře ke střele.

65
    Další zajímavá akce domácích. McDonald posunul na Piazona, ten obešel svého soupeře pokoušel se zakončit, ale jeho pokus o kousíček minul branku.

64
    V 64. minutě tu máme 2 střídaní, každý tým po jednom kusu. Na straně Fulhamu ze hry odchází Oliver Norwood a nahrazuje ho Tom Cairney. U Burtonu odchází Luke Murphy a nahrazuje ho Jamie Allen.

62
    Zajímavá akce pro hosty. Murphy obehrál 2 protihráče, ale jeho pokus se nevešel mezi 3 tyče.

David Čapek

Branky: 18. Fonte, 34. Piazón, 38. Fonte, 72. Sessegnon, 79. Sessegnon, 88. Kamara

Karty:   6. Murphy (BTN), 75. Samuelsen (BTN)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 10:0. Střely mimo: 2:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:9.
    Fulham FC: Bettinelli – Fredericks, Kalas, Ream, Odoi – McDonald, Norwood, Johansen – Piazon, Sessegnon, Fonte
    Náhradníci: Button – Djalo, Edun, de la Torre, Cairney, Kebano, Kamara

Burton Albion FC: Bywater – Akins, Brayford, McFadzean, Buxton, Flanagan – Samuelsen, Murphy, Naylor, Dyer – Sordell
    Náhradníci: Cambell – Allen, lund, Varney, Palmer, Akpan, Sbarra

Rozhodčí: Robinson – Cooper, Howson