Sokolov – Auerbach 3:3 (kon.) | Ústí n. L. – Neugersdorf 6:4 (kon.) | Karviná – Piast Gliwice 1:1 (kon.)
Zlín – Opava 2:0 (kon.) | Senica – Dubnica 2:1 (kon.) | Trenčín – Nové Mesto n/V 9:0 (kon.)
Vlašim – Teplice 0:2 (kon.) | Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.) | Haladás – Prešov 4:1 (kon.)
Žilina – Ostrava 2:0 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 5:2 (kon.) | Zlín – Opava 3:3 (kon.)
Dobrovice – Příbram 0:2 (kon.) | Dunajská Streda – Olomouc 1:2 (kon.) | Cottbus – Dukla Praha 2:0 (kon.)
Žilina B – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Nitra 2:0 (kon.) | Slavia – Žižkov 5:0 (kon.)
Plzeň – Salzburg 0:5 (kon.)
Szombathelyi Haladás
4:1 (2:1)
FC Tatran Prešov
sk Sobota 20.01.2018, 11:30Přípravný zápas

Prešovčania prehrali v Maďarsku, jediný gól hostí zaznamenal v 7. minúte Roland Černák. (14:26:09)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:0. Rohy: 7:5.

90+1

89
    Hrá sa predposledná minúta riadnej hracej doby, nadstavovať sa prakticky nebude.

87
    Szombathelyi Haladás dáva gól! Štvrtý gól v sieti Prešova, je definitívne rozhodnuté. Druhý gól zaznamenal DAVID JOEL WILLIAMS.

86
    Lopta mala dobrú rýchlosť, no bolo to všetko na úkor presnosti.

85
    V rozpätí niekoľkých minút zaznamenávame už tretí roh domáceho mužstva.

84
    Ani táto štandardka sa gólom neskončí. Hostia prečkali tento center do šestnástky.

83
    V krátkom časovom slede vidíme druhý rohový kop domácich.

82
    Vôbec nie zlý pokus domáceho hráča, koncovka narobila gólmanovi hostí výrazné problémy.

80
    Bleskový protiútok sa končí zákrokom gólmana hostí. Skvelý prechod do útoku, to musíme pochváliť.

79
    Snaha domácich vychádza nazmar, center sa pred bránu ani nedostal.

78
    Vhadzovanie pre domácich z ľavej strany na vlastnej polovici.

76
    Center do šestnástky síce dorazil, domáci futbalisti však na bránu nevystrelili.

75
    Štandardka spoza rohovej zástavky pre Haladás.

74
    Center sa pred brankára ani len nedostal.

Branky: 15. Grumics, 17. Németh, 67. Williams, 87. Williams – 7. Černák

Szombathelyi Haladás: Király – Polgár, Schimmer, Jancsó, Németh Milán (Bosnjak) – Németh Márió, Tóth M. – Kiss T., Petró, Pinte – Grumics.

II. polčas: Gyurján – Polgár, Wils, Jancsó, Bosnjak – Jagodics, Kovács – Medgyes, Rácz, Halmosi, Williams.

FC Tatran Prešov: Lukáč – Dzurík, Grejták, Udeh, Katona – Keresteš – Dupkala, Špyrka, Petko – Macko, Černák
    Náhradníci: Slančík, Kačala, Sedlák, D. Jacko, Múdry, Kráľovič, Gatarić