Ottawa – Toronto 3:4 (kon.) | Montreal – Boston 1:4 (kon.) | Detroit – Carolina 1:3 (kon.)
San Jose – Pittsburgh 2:1 (kon.) | St. Louis – Arizona 2:5 (kon.) | Nashville – Florida 4:3 (kon.)
Chicago – NY Islanders 3:7 (kon.) | Minnesota – Tampa 5:2 (kon.) | Edmonton – Vancouver 5:2 (kon.)
Washington – Philadelphia 1:2 (po pr.)
San Jose Sharks
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Pittsburgh Penguins
Neděle 21.01.2018, 02:00 • SAP Center, San Jose • NHL

To je ode mě vše a u zítřejšího utkání mezi San Jose a Ducks na shledanou. (04:43:59)

Zablokované střely 28:17

Dnešní utkání je u konce a Žraloci vítězí! Ve třetí třetině byl k vidění velmi vyrovnaný hokej a jedna jediná branka, která rozhodla dnešní utkání a vstřelil ji český útočník Tomáš Hertl! Velkou zásluhu na dnešním vítězství má Aaron Dell, který svůj tým podržel v kritických momentech!

59:50
    Vlasic vyhodil puk na zakázané uvolnění a ukrojil tak 8 vteřin a do konce zbývá 10 sekund!

59:42
    Oddechový čas pro hosty.

59:42
    Pens jsou v útočném pásmu a kombinují. Nyní bude následovat vhazování po pravici Della.

59:10
    Pavelski střílel do prázdné branky, ale Jake Guentzel si zahrál na brankáře a tuhle střelu chytil!

58:47
    Oba týmy jsou v plném počtu a pokračuje se v šesti proti pěti.

58:34
    Couture minul prázdnou branku!

58:09
    Kessel vystřelil z první z pravého kruhu a Dell se stihl přesunout!

57:46
    Pens to zkouší bez brankáře!

57:00
    Hra pokračuje ve čtyrech na obou stranách a tuhle strkanici vyhrálo San Jose, protože Hertl poslal na dvě minuty na trestnou lavici Malkina, který by byl teď nejvíce na ledě.

56:46
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Tomáš Hertl – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Jevgenij Malkin – 2 min., krosček).

56:37
    Malkin krosčekoval Hertla a Patric Hörnqvist šel pomoc Malkinovi a vznikla z toho mela a bude se vylučovat!

56:09
    Hagelin drží puk za brankou domácích a Pens mají tlak.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 18. Meier (Pavelski, Burns), 42. Hertl (Pavelski, Burns) – 4. Sheary (Simon, Crosby)

San Jose Sharks: Dell (Grosenick) – Dillon, Vlasic, J. Ryan, Braun, DeMelo, Burns (C) – Pavelski (A), J. Thornton, Goodrow – Donskoi, Meier (A), Couture – J. Ward, Hertl, Tierney – Labanc, M. Karlsson, Bødker.
    Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Määttä, J. Schultz, Oleksiak, Dumoulin, Hunwick, Letang (A) – Simon, Sheahan, Kühnhackl – Dea, Sheary, Guentzel – Hörnqvist, Hagelin, Malkin (A) – Reaves, Kessel, Crosby (C).

Rozhodčí: Dan O'Halloran, TJ Luxmore – Scott Cherrey, Shane Heyer

Diváci: 17562