Kometa Brno – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Vítkovice – Havířov 3:2 (kon.) | Slavia – K. Vary 4:0 (kon.)
Kladno – Třemošná 5:3 (kon.)
HC Slavia Praha
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 21.01.2018, 13:30ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina C

To je ode mě pro tuto chvíli z Edenu vše, přeji příjemný zbytek dne. (15:45:15)

I ve třetí třetině byli aktivnější domácí hokejisté, z čehož těžil útočník Vojtěch Jágr, který zkompletoval hattrick. Sešívaní si už potom vedení vzít nenechali a s nulou vzadu si dokráčeli pro zisk všech tří bodů.

60:00

59:50

59:37
    Pražané drží puk v útočné třetině, zápas už chtějí jen dohrát.

59:16
    Labuzík se natlačil ke střele z levého kruhu, ale puk zamířil mimo tři tyče.

58:48
    Karlovarští hokejisté se dobře brání, červenobílí se nemohou dostat do tlaku.

58:21
    Labuzíkovi utekl na modré čáře puk a Slavia musí začít od vlastní branky.

57:57
    Střela Dominika Němečka byla tečovaná mimo branku.

57:50
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Benda – 2 min., napadení).

57:37
    Oba týmu jsou kompletní.

57:03
    Jágr se nakonec natlačil k zakončení. Jeho střelu z bezprostřední blízkosti však hostující gólman lapil.

56:40
    Jágr nabral rychlost a z vlastní třetiny zavezl kotouč k brance Bajgara.

56:18
    Labuzík dostal Bajgara pod tlak a hostující brankář před ním puk musel schovat do lapačky.

55:37
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (D. Němeček – 2 min., vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Korčmaroš – 2 min., držení protihráče).

54:43
    Slavia právě vstřelila branku!
    Máme tu hattrick! Slavíček se zmocnil kotouče na obranné modré, ve středním pásmu nabral rychlost a najel si do útočné třetiny na pravý kruh. Odtud následně nabil na levou stranu VOJTĚCHU JÁGROVI, který se zbavil obránce a z vrcholu levého kruhu zamířil přesně ke vzdálenější tyči. Asistence: Šimon Slavíček a Dominik Palát.

54:02
    Sešívaní jsou opět v plném počtu.

53:41
    Čapka vyhodil puk ihned po buly přes všechny čáry.

53:12
    Rymon střílel z pravého kruhu ještě jednou a tentokrát měl Němeček štěstí, že měl dobře postavený beton.

Michal Toman

Branky a nahrávky: 9. Jágr (Slavíček, Srdínko), 24. Černý (Míšek, Čech), 31. Jágr (Labuzík, Martinec), 55. Jágr (Slavíček, Palát)

HC Slavia Praha: J. Němeček (Pittr) – Čech, Srdínko, D. Němeček, Vymětal, Topol, Čapka, Palát, Kučera – Černý, Sarkisyants, Martinec (C), Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek, Slavíček, Rulc, Jágr (A)
    HC Energie Karlovy Vary: Bajgar (Charvát) – Pohanka, Ševčík, Benda, Vogel, Hohl, Prošek – Remeš, Bílek, Mareček, Rymon, Botoš, Korčmaroš (A), Vondráček (C), März, Šmajda

Rozhodčí: Vokřál – Frodl, Svobodová