Magnitogorsk – Kunlun 4:1 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Chabarovsk 3:0 (kon.)
Minsk – Vladivostok 2:3 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 2:3 (po pr.) | Spartak Moskva – Čerepovec 3:4 (po pr.)
Riga – Chanty-Mansijsk 1:2 (po pr.)
HC Dinamo Minsk
2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
Admiral Vladivostok
Pondělí 22.01.2018, 17:30 • Minsk Arena • KHL

To už je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek večera! (20:07:53)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 34:25 (6:6, 11:14, 17:5)
    Zblokované střely – 9:10
    Vyhraná vhazování – 36:26
    Trestné minuty – 10:14
    Hity – 7:3

Hokejisté Dinama Minsk prohrávají zápas, v němž přitom vedli už o dva góly a přišli tak také o poslední zbytky naděje na postup do play off. Do třetí třetiny se vstupovalo za stavu 2:1 pro domácí. Hned v jejím úvodu srovnal svým druhým zásahem v zápase obránce Ivan Miščenko. Jeho trefa platila i přesto, že přechod hráčů Admiralu do útočného pásma zaváněl ofsajdem. Dinamo pak nevyužilo ani čtyřminutovou přesilovku a v závěru už muselo otevřít hru. Domácí to tak v poslední minutě zkusili i bez brankáře, jelikož nutně potřebovali získat tři body. 29 sekund před koncem je však za toto riziko potrestal Kirill Voronin.

59:40
    Zklamaní diváci hromadně opouštějí hlediště Mins Areny.
    59:31 Kirill VORONIN - 2:3

59:31
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    A sázka na totální riziko Dinamu nevyšla! Glazkov poslal proti prázdné brance KIRILLA VORONINA a ten ji neměl problém bekhendem trefit. Dinamo tak definitivně ztrácí poslední zbytky naděje na postup do play off. Asistence: Denis Vicharev a Ivan Glazkov.

59:10
    Domácí riskují a zkoušejí to bez brankáře!

59:01
    Začala poslední minuta, domácí by rádi rozhodli ještě v normální hrací době.

58:25
    Protiútok Admiralu zakončoval aktivní Ivan Miščenko, který netrefil branku.

58:01
    Ohlášeny už poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43
    Andrej Stěpanov to zkoušel přes obránce. Bobkova ale ani takto nezaskočil.

57:03
    Alexandr Pavlovič nedokázal dorazit kotouč za Bobkova. Hostující gólman stačil přikrýt kotouč.

56:10
    Hosté v ofsajdu. Do branky Dinama se vrací Jhonas Enroth.

55:58
    Hosté dlouhé oslabení přestáli, už jsou v plném počtu!

55:05
    Domácí střídají brankáře! Místo Enrotha jde mezi tyče Michail Karnauchov. Zřejmě se jedná o nějaký problém na výstroji domácí jedničky.

54:50
    Howden měl puk na pravém kruhu, ale ještě chtěl nahrávat Skillemu. Ten na puk nedosáhl!

54:33
    Od modré nahazoval puk na branku Gragnani. Puk se snažil tečovat Jack Skille, ale nakonec si pro něj sáhl lapačkou Bobkov.

54:00
    Začíná už druhá část čtyřminutové přesilovky Dinama. Hosté zatím odolávají.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 25. Linglet, 30. Fontaine (Skille, Gragnani) – 36. Miščenko (Vicharev, A. Alexejev), 42. Miščenko (V. Butuzov), 60. K. Voronin (Vicharev, Glazkov)

HC Dinamo Minsk: Enroth (56. M. Karnauchov) – Gragnani, Lisovec, Korobov, D. Osipov, Chenkel, Šinkevič, Znacharenko – Fontaine, Q. Howden, Skille – An. Stěpanov, Kovyršin, Pavlovič – A. Volkov, Kitarov, Drozd – Bujnickij, Karaban, Linglet – Šarangovič.
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Zemčonok, Miščenko, Mnacjan, Glazkov, Volčenkov, Vaščenko – V. Butuzov, J. Jakovlev, Kazakov – Vicharev, A. Alexejev, K. Voronin – Fiščenko, Machanovskij, Pereskokov – Gičibekov, I. Ivanov, Kicyn.

Rozhodčí: Kuljov, Gamalej – Golovljov, Badyl