Magnitogorsk – Kunlun 4:1 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Chabarovsk 3:0 (kon.)
Minsk – Vladivostok 2:3 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 2:3 (po pr.) | Spartak Moskva – Čerepovec 3:4 (po pr.)
Riga – Chanty-Mansijsk 1:2 (po pr.)
SKA Petrohrad
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Dynamo Moskva
Pondělí 22.01.2018, 17:30 • Ice Palace • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:16:42)

Je dobojováno! Domácí dvakrát vedli, ale stačilo to pouze na jediný bod. Hned v úvodu otevřel skóre Kalinin, ovšem na jeho branku zareagoval Karsums. Ve druhé dvacetiminutovce Petrohrad zase vedl zásluhou Kalinina, jenže Jefremov srovnal. Obě branky potvrzovalo až video, stejně jako třetí gól Dynama v prodloužení, o který se postaral Těreščenko. Hosté tak berou nesmírně důležité dva body v boji o play-off!

62:39
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Neskutečné! Nikulin přenechal Varnakovovi, který puk poslal před branku. Ten se od brusle ALEXEJE TĚREŠČENKA dostal až za záda domácího brankáře, hosté berou bod navíc! Dnes už potřetí o regulérnosti branky rozhodovalo video! Asistence: Ilja Nikulin a Michail Varnakov.

61:23
    Obrovské příležitosti na obou stranách! Na té domácí se za obranu soupeře dostal Gusev, jenže tomu nevyšla klička. I hosté se dostali do přečíslení, ani nadvakrát nedokázali překonat Šesťorkina!

60:30
    Teď si domácí vůbec nerozuměli, puk se dostal přes všechny čáry až za bránu Bočarova, rozhodčí pískají zakázané uvolnění.

60:01

Opatrná třetí část nám branku nepřinesla, Dynamo tak získává důležitý bod v boji o play-off. Ještě jeden může získat v prodloužení, které začne za malou chvíli.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52
    Zakázané uvolnění Dynama, nejspíše poslední příležitost pro domácí na skórování, do konce zbývá osm vteřin.

59:41
    Jedna za posledních akcí, spoustu prostoru dostal Gusev, ovšem ani on nevyzrál na hostujícího gólmana, který podržel puk ve své lapačce.

59:01
    Začala závěrečná minuta třetí části, Petrohrad drží puk za Šesťorkinem a nadechuje se k nejspíše poslední útočné akci v zápase.

58:35
    Další útočné snažení hostů zastavuje rozhodčí, který signalizuje ofsajd. Podle sudího šlo o úmysl, vhazovat se bude před Bočarovem.

57:43
    Vypadalo to na zakázané uvolnění hostů, rozhodčí však upažili, hra pokračuje. Závěr třetí dvacetiminutovky se blíží.

56:52
    Na obou týmech je evidentní, že nechtějí v samotném závěru inkasovat. Oba celky totiž vycházejí především z obrany.

56:14
    Přes bránícího hráče střílel Zubarev. Bočarov toho příliš neviděl, přesto si připsal dobrý zákrok a puk vyrazil do bezpečí!

55:12
    Širokov podržel puk v útočném pásmu, vzápětí hledal spoluhráče. Domácí však o třetinu přišli a musí se rychle vracet.

54:41
    Petrohrad je kompletní, za malou chvíli se rozběhne závěrečná pětiminutovka třetí třetiny, u puku momentálně hosté.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 5. Šipačov (S. Plotnikov, N. Gusev), 27. Kalinin (Kovalčuk, Vojnov) – 13. Karsums (Varnakov, A. Těreščenko), 35. Jefremov (Markovin), 63. A. Těreščenko (I. Nikulin, Varnakov)

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Vojnov, Zubarev, A. Bělov, Zub, Gavrikov, J. Jakovlev, Rykov – Kalinin, Dacjuk (C), Kovalčuk (A) – S. Plotnikov, Šipačov, N. Gusev – Karpov, Prochorkin, Širokov (A) – Ketov, Kablukov, Tichonov.
    Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – I. Nikulin (C), Volkov, Solovjov, Korjagin, Rylov (A), D. Višněvskij, J. Zajcev – A. Těreščenko (A), Varnakov, Karsums – Tarasov, Ignatuškin, Petunin – Igumnov, Dm. Kazionov, Brjukvin – N. Komarov, Jefremov, Markovin – Sopin.

Rozhodčí: Naumov, Fraňo – Dědulja, Sivov