Anderlecht – Waasland-Beveren 2:2 (kon.) | Eupen – Charleroi 1:0 (kon.) | Lokeren – Genk 1:2 (kon.)
Antverpy – Gent 1:1 (kon.)
Sporting Lokeren
1:2 (0:0)
KRC Genk
Středa 24.01.2018, 20:30 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická liga • 23. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:24:18)

Je konec. Genk si nakonec odváží tři body po výhře 2:1. V první půli bylo pár příležitostí ke vstřelení gólu, ale ani jedna tak neskončila. V 8. minutě se domácí dostali do velké šance, ale na poslední chvíli odkopl míč hostující obránce. Ve 43. minutě měl Genk přímý kop, který byl skvěle kopnut a Davino Verhulst do poslední chvíle nevěděl, jestli někdo bude tečovat míč nebo ne, ale naštěstí pro domácí příznivce posléze vyrazil balón mimo tři tyče. Ve druhém poločase se v 57. minutě prosadil Aidoo, když i vyskočil na rohový kop nejvýš a hlavou zakončil k pravé tyči. V 67. minutě poslal hosty do dvoubrankového vedení Vanzeir, po skvělé přihrávce z levé strany. V 88. minutě sice zdramatizoval utkání Skúlasson, když proměnil pokutový kop, ale vyrovnat už Lokeren nedokázal.

90+3

90+3
    Ari Skúlason se velmi rozčiluje, ale vybojoval volný kop pro svůj tým.

90+2
    Příliš dlouhý byl centr z pravé strany, následně skončil míč v zámezí, ale vhazovat budou hosté.

90+2
    Nyní se faulu dopustil domácí hráč, což hraje do karet hlavně Genku, který nikam spěchat nebude.

90+1
    Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

90+1
    Ovšem následný centr skončil jen v rukou Vukovice.

90
    Domácí jsou opět u míče a snaží se dostat do vápna Genku.

89
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Thomas Buffel, přichází Amine Khammas.
    88. Ari SKÚLASON - 1:2

88
    Lokeren právě vstřelil branku!
    ARI SKÚLASON se postavil k pokutovému kopu a umístil ho přesně k pravé tyči, zatím co Danny Vukovic šel k levé.
    87. Penaltový zákrok Genku.

87
    Hostující hráč nakopl domácího útočníka ve svém vápně a následuje pokutový kop.

87
    Byla nařízena penalta pro Lokeren.

86
    Domácí drží míč u hranice vápna Genku, ale zatím se nedostali do žádné vážnější šance.