Pittsburgh – Carolina 3:1 (kon.) | Boston – New Jersey 3:2 (kon.) | Detroit – Philadelphia 2:3 (po pr.)
Montreal – Colorado 4:2 (kon.) | St. Louis – Ottawa 3:0 (kon.) | Nashville – Tampa 3:4 (po pr.)
Dallas – Florida 6:1 (kon.) | Edmonton – Buffalo 0:5 (kon.) | Anaheim – NY Rangers 6:3 (kon.)
Vancouver – Los Angeles 6:2 (kon.) | Vegas – Columbus 6:3 (kon.) | San Jose – Winnipeg 4:5 (po pr.)

3. Sam Reinhart (BUF) 1+2 (05:37:35)

V závěrečném dějství žádná branka nepadla a ani nemusela. Oba týmy věděly, že zápas je rozhodnutý a podle toho také dohrály dnešní zápas. Lehner si tak připisuje čisté konto a hosté dostávají pod sebe alespoň Arizonu v rámci celé NHL a odráží se z posledního místa.

59:32
    Poslední střela domácích končí symbolicky vedle branky.

58:40
    Nyní totéž dělá McCabe za brankou Buffala. Všichni už čekají pouze na konec zápasu.

58:01
    Do konce základní hrací doby zbývají dvě minuty a Edmonton je s pukem za svou brankou.

57:14
    Hosté přimáčkli bruslemi kotouč k mantinelu a následně budou vykázáni do středního pásma.

56:20
    Domácí se snaží zaznamenat alespoň čestný úspěch. Zatím hrají s kotoučem ale pouze po mantinelech.

55:21
    Caggiula je dnes prvním hráčem Oilers, který se vrací z trestné lavice až po uplynutí dvou minut.

54:48
    Až nyní si připisuje první zákrok v oslabení Montoya.

54:21
    Polovina početná výhody je pryč a Sabres ještě nevystřelili na branku.

54:05
    Znovu bude muset Buffalo začít od vlastní branky.

53:50
    Edmonton dokázal vyhodit puk z vlastní třetiny.

53:21
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Drake Caggiula – 2 min., hrubost).

53:21
    Následuje menší potyčka mezi oběma týmy.

53:05
    Girgensons šetří cenné vteřinky pro Buffalo v útočném pásmu.

52:11
    McDavid vytvořil prostor pro Nurseho, jehož pokus končí střelou mimo.

51:07
    Hosté poprvé ve třetí třetině zatlačili soupeře před vlastní branku. Jednalo se ale o krátkodobou záležitost.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 15. S. Reinhart (Ristolainen, Eichel), 21. R. O'Reilly (S. Reinhart, S. Wilson), 28. Girgensons (Okposo, Eichel), 32. Eichel (Ristolainen, Okposo), 38. R. O'Reilly (S. Reinhart, Eichel)

Edmonton Oilers: Talbot (32. Montoya) – Nurse, A. Larsson (A), Benning, Klefbom, Russell, Sekera – Caggiula, McDavid (C), Maroon – Draisaitl, Puljujärvi, Lucic (A) – Slepyšev, R. Strome, Khaira – Kassian, Letestu, Pakarinen.
    Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Ristolainen, Scandella, Falk, McCabe, C. Nelson, Antipin – Girgensons, Okposo (A), Eichel (A) – S. Reinhart, R. O'Reilly (A), S. Wilson – Pominville, Jo. Larsson, E. Kane – Nolan, Rodrigues, B. Pouliot.