Pittsburgh – Carolina 3:1 (kon.) | Boston – New Jersey 3:2 (kon.) | Detroit – Philadelphia 2:3 (po pr.)
Montreal – Colorado 4:2 (kon.) | St. Louis – Ottawa 3:0 (kon.) | Nashville – Tampa 3:4 (po pr.)
Dallas – Florida 6:1 (kon.) | Edmonton – Buffalo 0:5 (kon.) | Anaheim – NY Rangers 6:3 (kon.)
Vancouver – Los Angeles 6:2 (kon.) | Vegas – Columbus 6:3 (kon.) | San Jose – Winnipeg 4:5 (po pr.)
San Jose Sharks
4:5 (1:3, 2:0, 1:1 - 0:1)
Winnipeg Jets
Středa 24.01.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 02:34
    Marko Daňo (WPG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 05:53 (07:15:53)

1. Bryan Little (WPG) 2+1
    2. Timo Meier (SJS) 1+0
    3. Joe Thornton (SJS) 0+1

Hostující celek vedl o tři branky, domácí dokázali vyrovnat na 3:3. Ve třetí třetině se Jets znovu dostali do vedení, ale Sharks srovnali. V prodloužení rychle rozhodl o výhře Jets Bryan Little.

60:18 Bryan LITTLE - 4:5

60:18
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Hostující celek vyhrává v prodloužení. Po výborně přihráce Byfugliena puk do odkryté části branky poslal snadno BRYAN LITTLE. Asistence: Dustin Byfuglien a Nikolaj Ehlers.

60:01

Základní hrací doba přinesla osm branek, které si týmy rozdělily rovnoměrně, a tak uvidíme prodloužení. To se hraje pět minut tři na tři systémem náhlá smrt.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:48
    Už se pravděpodobně nic nestane.

58:58
    Hra je přerušena, domácí celek se dostal do postavení mimo hru.

58:40
    Nikolaj Ehlers se propracoval do dobré střelecké pozice, ale branku trefit nedokázal.

58:27

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, přesilovku hrají hosté.

57:50
    Mnoho šancí momentálně nevidíme, sledujeme taktickou bitvu.

57:08
    Josh Morrissey se položil do střely, kterou vyslal Brenden Dillon. Domácí obránce netrefil branku.

56:27
    Uvidíme 53 sekund hru čtyři na čtyři, a pak přesilovku Jets.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 20. Pavelski, 30. Couture (J. Ward, Dillon), 34. Tierney (J. Thornton, Burns), 56. Meier (Vlasic, Pavelski) – 1. Perreault (Ehlers, Little), 5. Armia (Copp, Trouba), 12. Little (T. Myers, Perreault), 52. Armia (B. Tanev, T. Myers), 61. Little (Byfuglien, Ehlers)

San Jose Sharks: Dell (Grosenick) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Meier, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, Labanc – Bødker, Tierney, M. Karlsson – Goodrow, J. Ward, Hansen.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Morrissey, Trouba, Enström, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Wheeler, Laine – Perreault, Little, Ehlers – B. Tanev, Copp, Armia – Daňo, Hendricks, Roslovic.

Rozhodčí: Walsh, Furlatt – Wheler, Shewchyk

Diváci: 17 237