Jablonec n/N – Most 5:0 (kont.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:4 (kon.) | Opava – Poruba 2011 2:5 (kon.)
Šumperk – SHK Hodonín 4:0 (kon.) | Děčín – Bílina 10:2 (kon.) | Trutnov – Dvůr Králové n. L. 3:0 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 6:3 (kon.) | Kobra – Letňany 6:4 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
3:4 (1:1, 1:2, 1:1)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 24.01.2018, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 39. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (20:11:15)

V poslední třetině nejprve navýšila své vedení Kopřivnice zásluhou Jiřího Pargáče. Bobrům se ještě podařilo zdramatizovat stav duelu, když se v 58. minutě prosadil Jakub Pořický a Valaši to zkoušeli v závěru ještě bez brankáře. Stav utkání už se ale neměnil, a tak skončilo utkání vítězstvím Kopřivnice za všechny tři body.

58:43
    Po závaru před Hromadou končí kotouč v brankářově lapačce a rozhodčí přerušuje.

58:37
    Domácí to zkouší s šesti hráči v poli!

58:30
    Žák nastřelil svou dělovkou tyčku Hromadovy svatyně! Tohle je velká škoda pro Bobry.

57:34
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Valaši nakonec ještě dramatizují závěr utkání. JAKUB POŘICKÝ našel cestu pro puk do brány nad ležícím Hromadou a snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Tomáš Brunec a Petr Dvořák.

56:48
    Kývala nahodil puk do útočného pásma, kde se ho sám snažil dojet. Rychlejší byl ale obránce soupeře a ten jen nahazuje do útočné třetiny.

56:10
    Bobři si byli vědomi ofsajdu, do které se vystavili a přestali hrát, aby udrželi tempo hry.

55:15
    Střela Dvořáka od mantinelu si našla místo v Hromadově lapačce. Vhazování po jeho levé ruce.

54:19
    Valaši se snaží, nicméně k vážnějšímu ohrožení Hromadovy svatyně se stále nemůžou dostat.

53:45
    Další pokus o rozehrávku ze strany Valašského Meziříčí končí zakázaným uvolněním.

53:22
    Kotouč končí po ztečované střele Váni vysoko nad.

52:51
    Bobři s ne a ne dostat do útočné třetiny. Čas jim ale kvapí velmi rychle.

52:05
    Útočnou snahu Valachů zastavilo ofsajdové postavení.

50:43
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Už to vypadalo, že Bobři tohle oslabení ubrání, nakonec se ale dokázal po několikáté dorážce skórovat JIŘÍ PARGÁČ. Kopřivnice tak jde krátce po polovině třetí třetiny do dvoubrankového veden. Asistence: Ondřej Sluštík a Radim Štěpánek.

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 8. Daněk (D. Varga, Kývala), 29. Brunec (Dvořák, Pořický), 58. Pořický (Brunec, Dvořák) – 15. Sluštík (Štěpánek, Hrubý), 22. Hrubý (Pargáč, Sluštík), 30. Kofroň, 51. Pargáč (Sluštík, Štěpánek)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Šafránek) – Hajda, Báchor, Mikel, Horyna, Jenáček, Váňa, Žák – Brunec (A), Studený (C), Pořický, Kuchařík, Kývala, D. Varga, Dvořák, Martiník (A), Daněk, Dalajka

Trenér: Jiří Weintritt

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Heinzl, Stříž, Marek (A), Mrowiec, Krutil, Bail, Fojtík, Štěpánek – Pargáč, Tomášek, Vyčesaný – Hrubý, Sluštík (C), Mach – Bartošák (A), Pěnčík, Červenka – Kofroň, Gola

Trenér: Jaroslav Kofroň

Rozhodčí: Cabák – Barteček, Novák