PSG – Guingamp 4:2 (kon.) | Troyes – Saint-Étienne 1:1 (4:3 po pen.) | Montpellier – Lorient 4:3 (kon.)
Monaco – Lyon 2:3 (kon.)
Montpellier HSC
4:3 (1:2)
FC Lorient
Středa 24.01.2018, 18:30 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzský pohár • 1/16 finále

To je pro dnešek vše. Loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne. (20:19:39)

Divoký zápas je u konce! Ve druhé části jsme byli svědky hned čtyři gólů během necelých 14 minut! Přestřelka nakonec končí ve prospěch Montpellieru 4:30. Nutno dodat, že domácí byli ve druhé části výrazně aktivnějším týmem. Lorient se nedostal téměř k ničemu.

90+2

89
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Ninga, přichází Camara.

89
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Aguilar, přichází Cozza.

86
    Žlutou kartu dostává Mbenza (Montpellier HSC).

86
    Žlutou kartu dostává Cladue Maurice (FC Lorient).

77
    Ani následný rohový kop nepřinesl Lorientu kýžené vyrovnání.

76
    Hosté měli k dispozici standardní situaci. Rozehrál jí Bouanga, avšak soupeř se bez problémů ubránil.

75
    Před námi je nějakých 15 minut hry. Lorient má stále dost času na to, aby zápas vyrovnal, ale Motnpellier je lepším týmem.

73
    Mbenza hledal nabíhajícího Skhiriho na pravé straně. Druhý zmiňovaný sice míč zachytil, ale hned vzápětí o něj přišel.

72
    Střed hřiště je hodně otevřený. Pro oba týmy se tak nabízí množství prostoru a lehčí přechodu na útočnou polovinu.

71
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Etuin, přichází Saad.

69
    Mohlo být vyrovnáno! Domácí nechali zcela osamoceného Wadju ve vápně. Ten pálil ke vzdálenější tyči, ale tu minul jen o pár centmetrů.

68
    Nicméně domácí jsou opět aktivnější. Kombinují na své útočné polovině.

67
    Mbenza se opět dostal za obranu soupeře. Byl ale ve velkém úhlu, a tak vystřelit nedokázal.

66
    Oba týmy se snaží hru zklidnit. Přeci jen, během 14 minut jsme viděli už pět gólů! A to se ve fotbal jen tak nevidí.
    64. NINGA - 4:3

64
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Je tohle ještě vůbec fotbal, nebo hokej?! O pouhou minutu později si domácí vrací vedení zpět na svou stranou. CASIMIR NINGA si naběhl až před malé vápno, kde poté zužitkoval přízemní centr. Do balónu se lehce opřel, a ten zamířil za brankovou čáru.

Martin Doležal

Branky: 10. Ninga, 55. Sambia, 61. Mbenza, 64. Ninga – 7. Bouanga, 33. Bouanga, 63. Maurice

Karty:   6. Congre (MON), 86. Mbenza (MON) – 86. Maurice (LOR)

Montpellier HSC: Bertaud – Congre, Cozza, Dolly, Lasne, Mbenza, Mendes, Mukiele, Ninga, Sambia, Skhiri.
    Náhradníci: Aguilar, Camara, Caumet, Hilton, Lecomte, Roussilon, Sio

FC Lorient: Petkovic – Bouanga, Cladue Maurice, Conte, Courtet, Danic, Etuin, Lecoueche, Moreira, Touré, Wadja.
    Náhradníci: Delecroix, Hamel, Lemoine, Marveaux, Rose, Saad, Wissa