Kunlun – Chabarovsk 1:3 (kon.) | Minsk – HC Slovan 3:2 (kon.)
HC Dinamo Minsk
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
HC Slovan Bratislava
Čtvrtek 25.01.2018, 17:30 • Minsk Arena • KHL

S konstatováním, že Dinamo Minsk dnes porazilo Slovan Bratislava 3:2 se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne. (20:04:39)

Vhazování: 28 – 32.

Dinamo Minsk poráží v dnešním utkání Slovan Bratislava v poměru 3:2. Belasí šli v první periodě do vedení zásluhou Marka Hecla. Ve druhé třetině srovnal stav Jevgenij Kovyršin. Ve třetí třetině poté padly v rozmezí 1:19 celkem tři branky, nejprve odskočili zásluhou dvou branek v krátkém rozmezí domácí, když se trefil Danil Karaban a Quinton Howden. Snížení o 20 vteřin poté zařídil Michal Řepík, nicméně to byl poslední gólový moment v tomto utkání a tak všechny tři body zůstávají v Minsku.

59:54
    Simon Després se ještě dostal do zakončení, to však srazila domácí obrana nad branku.

59:40
    Dinamo vyhrálo buly šikovně do střední třetiny.

59:36
    Karnauchov přerušuje hru po nahození Mezsároše od modré čáry.

59:06
    Slovan v pásmu a Štěpánek odjíždí na střídačku. Belasí zkouší power play.

58:46
    Slovan má kotouč na hokejkách, ale pouze ve své obranné třetině. Štěpánek zatím stále v brance.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, Slovan zakládá útok.

57:14
    Slovan po druhé v krátké chvíli sahal po srovnání. Řepík našel volného Desprése, který však sám před Karnauchovem volil nesmyslně přihrávku, která byla sražená.

56:52
    Stěpanov a Boychuk na ledě, hraje se v pěti na obou stranách.

56:08
    Obrovskou hrubku vyrobil Denis Osipov, který nechal puk za sebou při zakládání útoku , tento prohřešek vystihl Juraj Mikúš, který šel ještě společně s Markem Slobodou samy na Karnauchova a zakončení vyšlo na druhého jmenovaného, ale skvělým přesunem k pravé tyči se prezentoval Karnauchov a zázračným zákrokem nedovolil Belasím srovnat stav utkání.

55:52
    Hra ve čtyřech je hodně opatrná, nakonec se do ofsajdového postavení dostal Patrik Bačík a vhazovat se bude ve střední třetině.

54:52
    Andrej Stěpanov nafilmoval lehký háček od Boychuka a sudí poslal na trestnou lavici oba borce, pokračovat se bude 4/4 .

54:52
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Andrej Stěpanov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Zach Boychuk – 2 min., hákování).

54:15
    Zach Boychuk nenápadnou dorážkou z otočky minul pravou tyč Karnauchovi branky.

53:24
    Tomáš Hrnka se chtěl stahovačkou dostat přes Šinkeviče,ale podklouzli mu brusle a nakonec skončil pouze na ledě s vyčítavým výrazem, ale toto faul určitě od domácího beka nebyl.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 32. Kovyršin (D. Osipov, Pavlovič), 44. Karaban (Šarangovič, Linglet), 45. Q. Howden (Skille) – 11. Hecl (Meszároš), 45. Řepík (Boychuk, Černý)

HC Dinamo Minsk: M. Karnauchov (Enroth) – Lisovec, Gragnani (A), D. Osipov, Korobov (A), Šinkevič, Chenkel, Znacharenko – Fontaine, Q. Howden (C), Skille – Kovyršin, Pavlovič, An. Stěpanov – A. Volkov, Kitarov, Drozd – Šarangovič, Linglet, Karaban.
    HC Slovan Bratislava: Štěpánek (J. Sedláček) – Hedera, Meszároš (C), Bačík, Després, T. Voráček (A), Černý, Sersen – J. Mikúš, Boychuk, Řepík – A. Šťastný, Skalický, Garbutt – Réway, Šerbatov, Co. Genoway (A) – Hecl, M. Sloboda, Sádecký – Hrnka.

Diváci: 10818