Čtvrtek 25.01.2018, 02:00 • United Center, Chicago • NHL

Michal Kempný (CHI) 0+0, 1 střela, TOI 14:35
    David Kämpf (CHI) 0+0, 0 střel, TOI 12:25
    Tomáš Jurčo (CHI) 0+0, 1 střela, TOI 10:48
    Roman Polák (TOR) 0+0, 1 střela, TOI 19:26 (05:12:22)

Hvězdy utkání

1. William Nylander (TOR) 1+0
    2. Frederik Andersen (TOR) 34 zák., 2 góly, 94,4%
    3. Nazem Kadri (TOR) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 36-36; Zablokované střely: 15-20; Vhazování: 52%-48%; Hity: 17-25; Přesilové hry: 2/4-1/4; Trestné minuty: 8-8.

Chicago se počtvrté v řadě představilo v domácím United Center, kde počtvrté v řadě prohrálo, když nestačilo na Toronto. Maple Leafs sice prohrávali, poté ale zápas otočili. Jenže Blackhawks vyrovnali a o osudu utkání muselo rozhodnout prodloužení, které po pouhých šesti sekundách ukončil po úspěšném trestném střílení William Nylander. Toronto porazilo Chicago v zápase dvou týmů z Originální šestky v letošní sezóně i ve druhém vzájemném zápase a znovu po prodloužení. Konečný výsledek utkání. Chicago Blackhawks 2 Toronto Maple Leafs 3 po prodloužení.

60:06 William NYLANDER - 2:3

60:06
    Toronto právě vstřelilo branku!
    WILLIAM NYLANDER se po neúspěšném bekhendovém blafáku během samostatného úniku, během něhož byl faulován, rozjel na trestné střílení a zvolil stejný způsob zakončení, tentokrát již ale u levé tyče zvedl puk nad ležícího Jeffa Glasse a Toronto vítězí po prodloužení v United Center 4:3!

60:06
    Nick Schmaltz fauloval unikajícího Williama Nylandera a po jeho hákování bude následovat trestné střílení!

60:06
    William Nylander se po šesti sekundách prodloužení řítil sám na bránu a jeho bekhendový blafák gól nepřinesl, když puk těsně nad ledem minul levou tyč! Hostující útočník byl ale faulován, takže bude následovat trestné střílení!

60:01

Auston Matthews během poslední minuty závěrečné třetí třetiny neskóroval, stejně jako na opačné straně z blízkosti ve velké šanci Alex DeBrincat. Oba brankáři v závěru základní hrací doby předvedli úžasný zákrok lapačkou a v United Center nás čeká prodloužení. Skóre po třetí třetině souboje týmů z Originální šestky. Chicago Blackhawks 2 Toronto Maple Leafs 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:32
    Jordan Oesterle tvrdě vypálil od modré čáry s příklepem, jeho střela ale byla sražena vedle levé tyče brány.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:40
    Vinnie Hinostroza předvedl na vrcholu levého kruhu nádhernou stahovačku a poté se v mezikruží dostal ke střele zápěstím, kterou Frederik Andersen podržel v náručí!

57:57
    Anthony Duclair z levého kruhu přihrával doprava, jeden z jeho spoluhráčů měl ale k puku příliš daleko.

56:57
    Roman Polák na pravém křídle vypálil od modré čáry a Jeff Glass nedokázal jeho tvrdou ránu s příklepem udržet, čehož u levé tyče mohl využít jeden z jeho spoluhráčů, jenže poskakující kotouč nedokázal dobře zasáhnout!

56:13
    Patrick Kane na levém křídle od modré čáry nahodil puk před bránu, kde po teči Nicka Schmaltze minul vzdálenější pravou tyč.

55:58
    William Nylander si z pravého křídla krásně sjel před bránu, jenže z mezikruží bekhendem zamířil pouze doprostřed brány a hrudi připraveného Jeffa Glasse, který puk podržel!

55:16
    Duncan Keith mohl na opačné straně udeřil tvrdou ránou z vrcholu levého kruhu pro vhazování, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější pravé tyči, Frederik Andersen ale puk levým betonem vykopl!

54:55
    Andreas Borgman dobře vypálil od modré čáry a Jeff Glass toho příliš mnoho neviděl, puk mířící pod horní tyč ale nakonec na poslední chvíli uviděl a hrudí vyrazil!

54:20
    Mitchell Marner vystřelil z vrcholu levého kruhu a Jeff Glass jeho táhlou střelu zápěstím na přední tyči podržel.

54:07
    Michal Kempný na pravém křídle vystřelil z úhlu a Frederik Andersen na přední tyči puk podržel. Reklamní přestávka.

53:46
    Maple Leafs se nepodařilo rozehrát a po zakázaném uvolnění hostů se vhazovalo před Frederikem Andersenem.

53:29
    Ron Hainsey letos před dnešním zápasem strávil na ledě v oslabení ze všech hráčů NHL nejvíce času – 211 minut a 57 sekund.

52:08
    Duncan Keith napřáhl na levé straně od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, kterou na přední tyči Frederik Andersen vyrazil vyrážečkou a ani to s ním nehnulo.

50:55
    Maple Leafs vystřelili z levého kruhu pro vhazování a po zákroku Jeffa Glasse následuje reklamní přestávka.

50:53
    Vyloučený Brent Seabrook se vrátil z trestné lavice zpět na led a Toronto se během přesilové hry dostalo k jedné střele.

50:29
    Patrick Marleau na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Jeff Glass na přední tyči puk snadno vyrazil.

50:00
    Mitchell Marner se dostal v pravém kruhu ke střele zápěstím, která byla zablokována, a Blackhawks se podařilo vyhodit.

49:33
    Maple Leafs vystřelili z vrcholu mezikruží, jejich tečovaná střela ale zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.

48:53
    Mitchell Marner míchal v levém kruhu s pukem a Brent Seabrook ho podrazil. Správně udělené dvě minuty za podražení.
    47:55 Nick SCHMALTZ - 2:2

47:55
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Vinnie Hinostroza vystřelil z levého kruhu pro vhazování a po zákroku Frederika Andersena se snažil v brankovišti nadvakrát prosadit z otočky bekhendem Arťom Anisimov, jenže ani v jednom případě ležícího brankáře Maple Leafs nepřekonal, u pravé tyče ale stál NICK SCHMALTZ, který střelou zápěstím z ostrého úhlu poslal puk těsně nad ledem do sítě! Mike Babcock si vyžádal Coach Challenge kvůli nedovolenému bránění brankáři, jenže s ní neuspěl a Toronto ztratilo oddechový čas – 2:2! Asistence: Arťom Anisimov a Vinnie Hinostroza.

47:19
    Patrick Kane od boxu časoměřičů nahodil puk do útočného pásma, jenže sedm sekund na to se Maple Leafs osvobodili, když puk vyhodili až k bráně domácího Jeffa Glasse.

46:45
    Brent Seabrook byl na obranné modré čáře zasažen holí do obličeje a Mitchell Marner dostal dvě minuty za vysokou hůl.

46:27
    James van Riemsdyk vystřelil na vrcholu levého kruhu a po zákroku Jeffa Glasse následuje komerční přestávka.

45:13
    Blackhawks se nepodařilo rozehrát ihned po inkasovaném gólu a bylo proti nim odpískáno zakázané uvolnění.
    44:58 Nazem KADRI - 1:2

44:58
    Tyler Bozak si vybruslil zpoza brány do prostoru a krásnou přihrávkou z levého křídla napříč brankovištěm našel na vzdálenější pravé tyči NAZEMA KADRIHO, který z blízkosti pohodlně skóroval do odkryté brány! Maple Leafs využili přesilovou hru a otočili zápas na svou stranu. Asistence: Tyler Bozak a James van Riemsdyk.

44:52
    Mitchell Marner na pravém křídle vypálil od modré čáry, jeho rána s příklepem ale byla sražena mimo.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

44:18
    Blackhawks se podařilo vyhodit a Frederik Andersen se vydal za svou bránu, aby pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.

43:23
    Tomáš Jurčo vzápětí fauloval v mezikruží útočného pásma a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

43:18
    Tomáš Jurčo na levém křídle vystřelil od modré čáry přes jednoho z hráčů Leafs a jeho pokus těsně nad ledem zamířil vedle vzdálenější pravé tyče. Frederik Andersen zasahovat nemusel.

43:05
    Puk opustil ledovou plochu a pískalo se. Hra byla přerušena a následovalo vhazování po pravici Jeffa Glasse.

42:43
    Jordan Oesterle na pravém křídle bez přípravy vypálil s příklepem a puk mířil do bližšího horního rohu brány, jenže Frederik Andersen ho lapačkou nejprve vyrazil a poté hned ze vzduchu stáhl do ní!

42:19
    Maple Leafs si na obranné modré čáře koledovali o problém, když váhali s rozehrávkou a vzápětí o kotouč přišli, Blackhawks se ale vzápětí po špatné přihrávce ke střele nakonec nedostali.

41:45
    Jordan Oesterle vystřelil od modré čáry na straně Chicaga, také jeho střela ale byla přizvednuta do ochranné sítě.

41:31
    Mitchell Marner krásně zamíchal s pukem v pravém kruhu a přes jednoho z hráčů Blackhawks napřáhl ke střele, která těsně nad ledem zamířila vedle vzdálenější levé tyče brány.

41:21
    Maple Leafs ihned po vhazování vyhodili puk přes ochranné sklo, byla tam ale teč, takže vylučovat se nebude.

41:17
    Brent Seabrook na pravém křídle zkusil vypálit od modré čáry a jeho přizvednutá střela skončila v ochranné síti.

40:53
    Alex DeBrincat se dokázal uvolnil na vrcholu pravého kruhu a po krátkém oblouku napřáhl ke střele zápěstím, kterou na přední tyči Frederik Andersen vykopl pravým betonem mimo.

40:16
    Vyloučený Leo Komarov se v úvodu závěreční třetí třetiny vrátil zpět na led a Chicago stále využilo jednu přesilovou hru.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 24-22; Zablokované střely: 9-16; Vhazování: 57%-43%; Hity: 13-16; Přesilové hry: 1/3-0/2; Trestné minuty: 4-6.

Třetí třetina začne přibližně v 4:03.

Prostřední část utkání Originální šestky v United Center gól i přes velké šance na obou stranách nepřinesla, a tak oba týmy budou vstupovat do závěrečné části zápasu za nerozhodného stavu. Nejblíže ke vstřelení gólu byl během druhé dvacetiminutovky český útočník David Kämpf, jehož střel z levého kruhu skončila na přední tyči. Skóre po druhé třetině utkání v United Center. Chicago Blackhawks 1 Toronto Maple Leafs 1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:27
    Dominic Moore na levém křídle v rychlém sledu rychle dobruslil volný puk po velice špatné rozehrávce Chicaga, jeho nahození před bránu ale nikoho nenašlo, zatímco prudkou střelu z nulového úhlu na přední tyči vyrazil Jeff Glass pravým ramenem za bránu.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:16
    Leo Komarov vyfasoval dvě minuty za faul loktem a Chicago si v závěru druhé třetiny zahraje třetí přesilovou hru.

38:08
    Mitchell Marner byl na levém křídle v útočném pásmu příliš rychle a útok Maple Leafs zastavilo postavení mimo hru.
    37:11 Travis Dermott a jeho fantastický obranný zákrok holí

37:11
    Anthony Duclair se málem řítil sám na bránu a u pravé tyče chtěl ještě bekhendem vylepšit pozici pro jednoho ze spoluhráčů, který si na vzdálenější levé tyči najížděl na puk ze druhé vlny, jenže na něj neprošel. Fantasticky obranný zákrok vpádu předvedl Travis Dermott, který puk zablokoval nataženou holí!

36:03
    Roman Polák odvedl v pravém rohu obranné pásma dobrou práci a puk skončil v ochranné síti. Komerční přestávka.

34:52
    Vyloučený Nick Schmaltz je zpět na ledě a Chicago úspěšně přečkalo i druhé oslabení v dnešním zápase.

34:42
    Jonathan Toews mohl v blízkosti pravé tyče udeřit v oslabení, jenže jeho bekhendová střela z blízkosti mířící nad lapačku Frederika Andersena minula bližší horní roh brány!

32:52
    Nick Schmaltz dostal dvě minuty za krosček a Toronto si zahraje v dnešním zápase druhou přesilovou hru.

32:48
    Patrick Marleau si z pravého křídla dobře sjel před bránu, na přední tyči ale z blízkosti orazítkoval pouze pravý beton Jeffa Glasse, který si připsal důležitý zákrok a podržel Chicago!

32:20
    V dresu Toronta dnes nechybí Auston Matthews, který je s 21 góly a 36 kanadskými body nejproduktivnějším střelcem, respektive hráčem Maple Leafs. Zatím ale nebodoval.

31:41
    Tomáš Jurčo se před pár okamžiky dostal na levém křídle ke střele, jenže trefil pouze boční síť brány Maple Leafs.

30:42
    Frederik Andersen levým ramenem posunul bránu a hra byla ihned vzápětí přerušena. Žádné vyloučení.

30:26
    Oba týmy se v rychlém sledu dostaly ke střele z úhlu, ani jeden ale neuspěl a Frederik Andersen přerušil hru. Komerční přestávka. Skóre se nepohnulo. Je to 1:1.

28:51
    Nick Schmaltz se ocital v mezikruží v obrovské šanci, jenže Maple Leafs k němu na poslední chvíli přistoupili a jeho pokus zablokovali.

28:09
    Nazem Kadri skvěle zrychlil v pravém kruhu, ze kterého si po pokrytí puku sjel před bránu, mezi betony ale Jeffa Glasse v bráně Chicaga z blízkosti překonat nedokázal!

27:37
    Maple Leafs se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Nyní je hra hodně kouskována.

26:57
    Puk byl ve středním pásmu sražen na střídačku Blackhawks a hra byla po krátké přestávce znovu přerušena.

26:26
    Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Chicago hraje s Torontem nerozhodně 1:1.

24:23
    Také Patrick Marleau už je zpět na ledě a hra nyní pokračuje ve hře 5 na 5. Ani jeden z týmů se zatím po přestávce neprosadil a skóre zůstává neměnné.

23:52
    A domácí mohli rychle udeřit podruhé v zápase v přesilové hře, jenže Frederik Andersen fantasticky puk vyrazil, když proti střele z mezikruží zasáhl levým betonem!

23:46
    Duncan Keith naskočil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a začala zkrácená přesilová hra domácího Chicaga.

22:23
    Patrick Marleau fauloval zakončujícího Davida Kämpfa a dostal dvě minuty za držení. Bude se hrát ve hře 4 na 4.
    22:20 Český útočník David Kämpf orazítkoval levou tyč!

22:20
    Nick Schmaltz si skvěle pokryl puk, který na pravém křídle zavezl do útočného pásma, a poté ho poslal do levého kruhu pro vhazování, kde si na něj najel David Kämpf a nádhernou střelou zápěstím letící těsně nad ledem orazítkoval přední levou tyč! Třetí tyč Hawks!

21:46
    Duncan Keith dostal dvě minuty za sekání a Maple Leafs si zahrají první přesilovou hru v dnešním zápase.
    21:33 Brankář Frederik Andersen a jeho fantastický semafor!

21:33
    James van Riemsdyk z levého kruhu zamířil pouze do hrudi Jeffa Glasse a po rychlém protiútoku Chicaga mohl skórovat v mezikruží Anthony Duclair, který krásnou střelou zápěstím mířil do pravého horního rohu brány, Frederik Andersen ale předvedl úžasný semafor!

21:06
    Frederik Andersen ztratil hůl a Blackhawks toho málem dokázali využít, velký závar ale nakonec střelu nepřinesl.

20:23
    Nick Schmaltz rychle vystřelil z pravého kruhu, jeho střela ale minula vzdálenější levý horní roh brány a skončila na ochranném skle.

20:01
    Druhá část zápasu Originální šestky mezi Chicagem a Torontem začala a oba týmy do ní vstupují za stavu 1:1.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 17-11; Zablokované střely: 5-6; Vhazování: 64%-36%; Hity: 7-11; Přesilové hry: 1/1-0/0; Trestné minuty: 0-2.

Druhá třetina začne přibližně v 3:08.

Blackhawks vstoupili do utkání dobře a po necelých šesti minutách se prosadil Brent Seabrook.Chicago mohlo vést větším rozdílem, jenže dvakrát orazítkovalo tyč a krátce před přestávkou dokázal po skvělé tyči vyrovnat Mitchell Marner. Skóre po první třetině zápasu. Chicago Blackhawks 1 Toronto Maple Leafs 1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:24
    Jordan Oesterle vystřelil rychle z pravého kruhu a Frederik Andersen na přední tyči podržel puk ve své výstroji.

17:45
    Maple Leafs se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.

17:06
    Hra byla přerušena, protože Maple Leafs se na levém křídle ocitli v postavení mimo hru. Vhazování ve středním pásmu.
    16:37 Mitchell MARNER - 1:1

16:37
    Jake Gardiner napřáhl na vrcholu levého kruhu k prudké střele zápěstím, která se od clonícího MITCHELLA MARNERA na přední tyči odrazila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Tento gól Maple Leafs platí a krátce před přestávkou je vyrovnáno 1:1. Asistence: Jake Gardiner a Ron Hainsey.

16:26
    Ron Hainsey na levém křídle vystřelil od modré čáry a Blackhawks měli velké problémy, puk ale uklidili do bezpečí.

15:26
    Blackhawks na pravém křídle vystřelili od modré čáry a tečovaný puk skončil v náručí Frederika Andersena.
    14:14 Gól nebyl uznán kvůli nedovolenému bránění brankáři

14:14
    Connor Carrick vystřelil od modré čáry a jeho střela se u pravé tyče od jednoho z hráčů, konkrétně jeho brusle, odrazila do brány, jenže gól nebyl uznán, protože James van Riemsdyk těsně předtím vrazil do Jeffa Glasse! Rozhodčí neuznali gól přímo na ledě kvůli nedovolenému bránění brankáři.

14:06
    Oba brankáři si v rychlém sledu připsali snadný zákrok a po tom Jeffa Glasse dostává prostor reklamní přestávka.
    13:24 Jonathan Toews se pokusil o velkou kulišárnu

13:24
    Jonathan Toews si najel před bránu na krásnou diagonální přihrávku z levého křídla a holí rychle obkroužil puk, který nechal volně jet dál, Frederik Andersen ale betony nerozevřel a vyrazil ho! Neujala se ani dorážka!

12:32
    Leo Komarov se snažil na pravém křídle zabránit zakázanému uvolnění, jenže závod o puk prohrál a hra byla přerušena.

11:59
    Jeff Glass si na přední levé tyči snadno poradil s nahozením Maple Leafs od modré čáry a rychle holí rozehrál za bránu.

11:15
    Maple Leafs pouze nahodili puk do útočného pásma, aby vzápětí mohli odjet rychle střídat. Střídání proběhlo i na straně Chicaga.

10:31
    Nazem Kadri na levém křídle z ostrého úhlu nahodil puk před bránu a Jeff Glass na přední tyči vyrazil puk pravým ramenem.

10:29
    Blackhawks se ocitli v postavení mimo hru, po kterém následuje další reklamní přestávka. Chicago vede 1:0.
    09:26 Alex DeBrincat střelou z blízkosti orazítkoval levou tyč!

09:26
    Alex DeBrincat napřáhl v levém kruhu ke krásné střele zápěstím, která se od bližší tyče odrazila do brankoviště! V něm ovšem nebyl nikdo, kdo by dorážel, a Frederik Andersen puk poslal za bránu.

09:01
    Vinnie Hinostroza na levém křídle dobruslil vyhozený puk a zabránil zakázanému uvolnění. David Kämpf poté bojoval o kotouč za bránou a byl úspěšný, Blackhawks se ale ke střele nedostali.

08:35
    Chicago na levém křídle nestihlo vyklidit útočné pásmo a po postavení mimo hru následuje první reklamní přestávka.

07:44
    Patrick Kane nebezpečně vystřelil z vrcholu pravého kruhu, jeho střela ale nakonec minula bránu Frederika Andersena.

05:45
    Connor Murphy mohl rychle navýšit jednobrankový náskok Chicaga, jeho střela z pravého kruhu ale trefila přední tyč!
    05:29 Brent SEABROOK - 1:0

05:29
    BRENT SEABROOK po zpětné přihrávce Patricka Kanea zpoza brány na vrcholu pravého kruhu napřáhl k táhlé střele zápěstím, kterou jemně tečoval clonící Leo Komarov, a puk zamířil nad pravým betonem Frederika Andersena ke vzdálenější levé tyči! Blackhawks bleskově využili přesilovou hru a vedou nad Torontem 1:0. Asistence: Patrick Kane a Nick Schmaltz.

05:18
    Tyler Bozak fauloval Davida Kämpfa a po poskytnuté výhodě Chicagu byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

05:12
    Tomáš Jurčo se po skvělém průniku Davida Kämpfa dostal v mezikruží ke střele, kterou Frederik Andersen pravým betonem vyrazil!

04:11
    Maple Leafs odpověděli útokem podél střídaček a následnou střelu z levého kruhu zachytil pozorný Jeff Glass.

04:02
    Patrick Kane na levém křídle vyrazil do přečíslení tři na jednoho a sám vystřelil v levém kruhu, jeho střela ale ani netrefila bránu!

03:51
    Jake Gardiner nejprve připravil střelu pro spoluhráče a poté sám na levém křídle vypálil od modré čáry, jenže obě dvě střely Maple Leafs bránu domácích hráčů Chicaga minuly.

02:52
    Kasperi Kapanen na pravém křídle přebruslil jednoho z hráčů Chicaga a napřáhl k prudké střele zápěstím, která mířila pod horní tyč, Jeff Glass ji ale na přední tyči hrudí vyrazil.

02:32
    Duncan Keith na levém křídle rychle vypálil s příklepem a Frederik Andersen po snadném zákroku zmrazil puk pod lapačkou.

02:04
    Další přerušení hry. Tentokrát po zakázaném uvolnění Chicaga, kterému se nepodařilo rozehrát podél střídaček.

01:50
    Mitchell Marner se ocitl v mezikruží ve slibné šanci, jenže zamířil pouze do hrudi domácího brankáře Jeffa Glasse, který puk vyrazil!

01:28
    Maple Leafs přečkali hodně nepříjemnou situaci a poté raději puk vyhodili na zakázané uvolnění.
    00:59 Kane mohl dorazit puk do brány, těsně ji ale minul!

00:59
    Brent Seabrook na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Frederik Andersen s obrovskými problémy puk vyrazil! Vzápětí se na vzdálenější levé tyči dostal k dorážce Patrick Kane, jenže bránu Maple Leafs z blízkosti minul!

00:01
    Puk dopadl na led a utkání dvou týmů z Originální šestky mezi Chicagem a Torontem bylo právě zahájeno.

00:01

United Center se rozezněla kanadská národní hymna, po které bude samozřejmě následovat americká.

V United Center se dnes představí trojice českých hokejistů Michal Kempný, David Kämpf a Roman Polák a také jeden slovenský hráč, kterým je útočník Tomáš Jurčo. Roman Polák jako jediný hájí barvu Maple Leafs.

Chicago Blackhawks: J. Glass (A. Forsberg) – Keith (A), Oesterle, E. Gustafsson, Seabrook (A), Kempný, C. Murphy – Saad, J. Toews (C), Duclair – Sharp, Schmaltz, P. Kane – DeBrincat, Anisimov, Hartman – Jurčo, Kämpf, Hinostroza. Hlavní trenér: Joel Quenneville.

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Gardiner, Hainsey, Dermott, C. Carrick, Borgman, R. Polák – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau (A), Kadri, Marner – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Co. Brown – Komarov (A), D. Moore, Kapanen. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Francis Charron, Jake Brenk. Čároví: Lonnie Cameron, Greg Devorski.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vzájemné zápasy v letošní sezóně NHL

10.10.17 Toronto – Chicago 4:3

Toronto o víkendu předvedlo v kanadském klání na ledě Ottawy skvělý obrat a ve čtvrtek v noci se po prohře s rozjetým Coloradem Avalanche představí v Chicagu, kde Blackhawks prohráli v domácím United Center třikrát v řadě. Pro oba týmy to bude v letošní sezóně NHL druhý vzájemný souboj Originální šestky, přičemž první zvládlo v Air Canada Centre lépe domácí Toronto, když vyhrálo 10. října 4:3 po prodloužení. Dokáže Chicago špatnou sérii ve čtvrtek přetrhnout?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 6. Seabrook (P. Kane, Schmaltz), 48. Schmaltz (Anisimov, Hinostroza) – 17. Marner (Gardiner, Hainsey), 45. Kadri (Bozak, J. van Riemsdyk), 61. W. Nylander (TS)

Rozhodčí: Francis Charron, Jake Brenk. Čároví: Lonnie Cameron, Greg Devorski

Diváci: 21563