Chicago – Toronto 2:3 (po pr.) | Calgary – Los Angeles 1:2 (po pr.)
Calgary Flames
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Los Angeles Kings
Čtvrtek 25.01.2018, 04:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Domácí celek se v první třetině dostal do vedení, v té třetí dokázali hosté vyrovnat. Zápas tedy dospěl do prodloužení, které v poslední minutě rozhodl Tanner Pearson. (06:53:26)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto, Kings vyhrávají tento duel v prodloužení. Po rychlé akci pálil přesně domácí obranou zapomenutý TANNER PEARSON. Asistence: Drew Doughty a Dustin Brown.

64:18
    Běží poslední minuta prodloužení.

64:11
    Mike Smith kryje pokus Browna z předbrankové pozice.

63:08
    Johnny Gaudreau zblokoval střelecký pokus Gáboríka. Vhazovat se bude před brankou Flames.

62:48
    Tyler Toffoli se propracoval ke střele, z velké blízkosti neprostřelil brankáře.

62:22
    Mnoho šancí prodloužení nenabízí, hraje se hodně takticky.

62:09
    Mike Smith si dokázal poradit s pokusem, který vyslal z kruhu Trevor Lewis.

61:21
    Flames kombinují v útočném pásmu.

61:01
    Anže Kopitar se dostal do brejku po špatné přihrávce brankáře Flames, ale nedokázal překonat gólmana.

60:41
    Matthew Tkachuk dostával přihrávku mezi kruhy, ale puk netrefil.

60:24
    Hosté se dostali do útočného pásma, ve kterém kombinují.

60:01

Ve třetí třetině dokázal hostující celek vyrovnat, a tak se za stavu 1:1 bude hrát prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 15. Monahan (J. Gaudreau, Ferland) – 45. Muzzin (Kopitar, Doughty), 65. Pearson (Doughty, D. Brown)

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Kulak, Stone – J. Gaudreau, Monahan, Ferland – Tkachuk, Backlund, Brouwer – S. Bennett, Jankowski, Hathaway – Hrivík, Stajan, Lazar.
    Los Angeles Kings: Kuemper (Quick) – Muzzin, Doughty, Gravel, Martinez, LaDue, Folin – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, Kempe, Toffoli – Gáborík, Amadio, Lewis – Clifford, Andreoff, T. Mitchell.

Rozhodčí: O'Rourke, Sutherland – Gawryletz, Miller

Diváci: 19 004