Philadelphia – Tampa 1:5 (kon.) | New Jersey – Nashville 0:3 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 6:3 (kon.)
Montreal – Carolina 5:6 (kon.) | Florida – Washington 2:4 (kon.) | Detroit – Chicago 1:5 (kon.)
Ottawa – Boston 2:3 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.) | Dallas – Toronto 1:4 (kon.)
Edmonton – Calgary 4:3 (2:1 po s.n.) | Arizona – Columbus 1:2 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 4:3 (1:0 po s.n.)
Vegas – NY Islanders 1:2 (kon.) | Vancouver – Buffalo 0:4 (kon.) | San Jose – NY Rangers 5:6 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:5 (0:0, 0:3, 1:2)
Tampa Bay Lightning
Pátek 26.01.2018, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u dalších onlajnů z NHL! (04:15:46)

Konečný výsledek: Flyers vs Lightning 1:5

Lightning porážejí Flyers 5:1 a vítězí tak potřetí v řadě za sebou. Tím se tak také zároveň stávají prvním týmem, který překonal hranici sedmdesáti bodů! Výhra Blesků se rodila zejména ve druhé třetině – prosadili se postupně Brayden Point, Yanni Gourde a Ryan Callahan. V 54. minutě sice snížil na 1:3 z pohledu Flyers při přesilovce Travis Konecny, Lightning si ale dva body již uniknout nenechali. Dvakrát se totiž trefil Vladislav Naměstnikov, přičemž mu vždy asistovali Steven Stamkos s Nikitou Kučerovem. Brankář Andrej Vasilevskij předvedl celkem 36 zákroků!

59:50
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Scott Laughton – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

59:50
    Střelecký pokus Kučerova zblokován Gudasem do ochranné sítě.

59:20
    Zápase se již jen dohrává. Tampa si dokráčí za třetí výhrou v řadě.

59:01
    Probíhá poslední minuta utkání.

58:34
    Další střela Hägga zazvonila o tyč Vasilevského svatyně.

58:18
    Od modré čáry střílel dvakrát Hägg, brankář hostů v obou případech vyrazil.

57:44
    Gostisbehere vystřelil z levé strany, Vasilevskij vyrazil.
    57:11 Vladislav NAMĚSTNIKOV - 1:5

57:11
    Tampa právě vstřelila branku!
    Je tu pátý gól Lightning! Kučerov přihrál před branku na Stamkose, který následně ještě výtečně vylepšil celou situaci, když přihrál VLADISLAVU NAMĚSTNIKOVI. Ruský útočník přidal do poloprázdné branky svůj druhý gól v zápase! Asistence: Steven Stamkos, Nikita Kučerov.

56:16
    Patrick střílel z pravé strany, trefil ale jen boční oblouk brankové konstrukce.

55:01
    Střely na branku: 32 – 20

54:34
    Můžeme pokračovat. Couturier a Johnson se staví na buly po levici Michala Neuvirtha.

54:34
    Český gólman ve službách Philadelphie zasahuje proti střele Pecy, nás nyní čeká další z reklamních přestávek.
    54:05 Vladislav NAMĚSTNIKOV - 1:4

54:05
    Bolts vedou znovu o tři góly! Po dobré práci Stamkose přihrál Kučerov pěkně z otočky na VLADISLAVA NAMĚSTNIKOVA, který z první propálil brankáře Neuvirtha. Pro Naměstnikova je to padesátá trefa v kariéře! Asistence: Nikita Kučerov, Steven Stamkos.

53:56
    Weal se dostal s pukem do útočné třetiny, následně ale o něj přišel.
    53:18 Travis KONECNY - 1:3

53:18
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilovou hru a snižují tak na rozdíl dvou branek! Girouxova křižná přihrávka našla Voráčka, ten poté poslal puk mezi kruhy na TRAVISE KONECNYHO, který očaroval Vasilevského neprůstřelnost. 1:3 z pohledu Flyers! Asistence: Jakub Voráček, Claude Giroux.

52:40
    47 vteřin do konce trestu Naměstnikova. Neuvirth je na střídačce!

52:40
    Oddechový čas pro domácí.

52:40
    Český útočník to nyní vzal na sebe, narazil však na připraveného gólmana Tampy Bay.

52:33
    Voráček posunul na Simmondse, ten ovšem také neuspěl.

51:53
    Gostisbehere nabil Girouxovi, Vasilevskij vyrazil.

51:27
    Čtvrtá přesilová hra pro Philadelphii! Vhazování po pravici brankáře hostů.

51:27
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Vladislav Naměstnikov – 2 min., nedovolené bránění).

51:08
    Kunitzova střela tečována Stamkosem, Neuvirth nakonec zasahovat nemusel.

50:52
    Raffl a Stamkos v souboji na buly po pravici Andreje Vasilevského.

50:52
    MacDonaldovo nahození, Vasilevskij ponechává touš ve svém náručí. Následně je tu další reklamní přestávka.

50:01
    Střely na branku: 27 – 17

49:55
    Ruský bek Flyers a jeho další střelecký, gólman Tampy znovu ale bez práce.

49:47
    Provorovova střela od modré čáry zblokována mimo Vasilevského dosah.

48:32
    Lightning v postavení mimo hru.

47:47
    Pokračujeme. Filppula a Naměstnikov na vhazování po pravici Michala Neuvirtha.

47:47
    Stamkos posunul ve střední třetině na Kučerova, jeho následná střela pak skončila sražena v ochranné síti. Ve Wells Fargo Center proběhne reklamní přestávka.

47:16
    Patrick před branku na Weala, ten se ale ke střele nedostal.

47:04

46:27
    Gostisbehereovu střelu od modré čáry dorážel Couturier, Vasilevskij na jedničku!

46:05
    Začíná druhá minuta z trestu Killorna.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

45:39
    Z druhé strany vystřelil Voráček, nyní už gólman Blesků drží kotouč ve své moci.

45:30
    Girouxova střela z levého kruhu pro vhazování, Vasilevskij vyráží.

45:04
    Pokud chtějí domácí ještě pomýšlet na nějaký bodový zisk z tohoto utkání, měli by následující přesilovku rozhodně využít! Vhazuje se po pravici Andreje Vasilevského.

45:04
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Alex Killorn – 2 min., sekání).

45:01
    Střely na branku: 21 – 17

44:43
    Střelecký pokus Provorova zblokován Pecou.

44:28
    Letci se dostali do ofsajdu.

43:57
    Girardi vyčkává s toušem za vlastním brankářem, oba trenéři opět zaveleli ke střídání formací.

43:18
    Ze zajímavé pozice střílel nyní Kučerov, avšak minul.

42:48
    Dotchinův pokus od modré míjí Neuvirthovu branku.

42:17
    Po Manningovi to ještě zkoušel z druhé strany Gudas. Vasilevskij ale ani v jednom případě zaměstnán nebyl.

41:41
    MacDonald s kotoučem u vlastní branky, obě mužstva střídají.

41:07
    Koekkoekův střelecký pokus od levého mantinelu, Neuvirth má puk pod kontrolou.

40:16
    Bilance Tampy Bay Lightning, pokud vede po 2. třetinách: 21-1-1

40:01

Hokejisté Flyers a Lightning jsou zpět ze šaten na ledě Wells Fargo Center. Třetí třetina začne za malou chvíli!

Po 2. třetině: Flyers vs Lightning 0:3

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:58
    Ve druhé třetině se již nic dalšího nestane.

39:23
    Stamkos nabil Kučerovovi, jeho střela ale Neuvirtha neohrozila.

39:01
    Ohlášena byla poslední minuta prostřední dvacetiminutovky.

38:37
    Voráčkův pokus ještě dorážel po odrazu od zadního mantinelu Gostisbehere, Vasilevskij připraven.

38:20
    Giroux zkoušel štěstí z levé strany, trefil ale pouze horní tyč.

38:06
    Lehterä přihrával bekhendem před branku, Vasilevskij stihl včas zakročit.
    37:29 Ryan CALLAHAN - 0:3

37:29
    Hosté přidávají třetí gól! RYAN CALLAHAN si vzal kotouč ve vlastní třetině, pohrál s Gostisbeherem a Neuvirtha v brance doslova vykoupal. Teprve druhá branka v sezoně 2017/2018 pro zkušeného amerického forwarda, Tampa vede 3:0! Bez asistence.

37:03
    Peca vyhrál buly, Lightning se ovšem vyhodit nepodařilo.

36:57
    Je tu druhá početní převaha pro Flyers! Vhazování po levici Andreje Vasilevského.

36:57
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Dan Girardi – 2 min., krosček).

36:35
    Simmonds projel s pukem po pravé straně do útočné třetiny, následně ale o něj přišel.

35:33
    Gudasovu nabídku od modré tečoval šikovně mezi kruhy Filppula, Vasilevskij ale dával pozor a předvedl kvalitní zákrok.

35:01
    Střely na branku: 15 – 12

34:25
    Flyers se provinili icingem, následovat tedy bude další buly v jejich obranné třetině.

34:10
    Zpět do akce. Vhazování po levici Michala Neuvirtha.

34:10
    Zkušený útočník to nyní vzal na sebe, Neuvirth však pozorný. Následuje další reklamní přestávka.

33:56
    Callahan hledal bekhendem někoho ze svých spoluhráčů, avšak neuspěl.

32:34
    Lightning nevyšel přechod do útočného pásma – čároví pískají postavení mimo hru.

32:01
    Odehráno 32 minut. Tampa Bay vede na ledě Philadelphie po brankách Braydena Pointa a Yanniho Gourdeho 2:0.

31:25
    Voráčkův pas před branku nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.

30:23
    Pojďme pokračovat. Filppula a Peca v souboji na buly po levici vytáhlého brankáře Tampy Bay.

30:23
    Ke slovu se hlásí druhá reklamní přestávka ve druhé třetině.

30:23
    Gostisbehere střílel z dobré pozice, Vasilevskij ale stál připraven na správném místě.

30:01
    Střely na branku: 14 – 9
    29:56 Yanni GOURDE - 0:2

29:56
    Lightning jdou krátce před polovinou utkání do dvoubrankového vedení! Peca se výborně natlačil až před Neuvirtha, avšak ještě neuspěl. Dorážkou se ovšem prosadil YANNI GOURDE. Šestadvacetiletý Kanaďan se trefil posedmnácté v tomto ročníku! Asistence: Matthew Peca, Dan Girardi.

29:25
    Manningův střelecký pokus od modré čáry, Vasilevskij kryje.

29:15
    Střela Patricka zblokována Dotchinem do ochranné sítě.

29:05
    Český brankář ve službách Letců přikryl kotouč pod svou lapačku před dojíždějícím Naměstnikovem, následovat bude buly po jeho pravici.

28:34
    Kučerov vystřelil od levého mantinelu, Neuvirth jen kontroloval holí.

28:02

27:34
    Nadvakrát střílel Gostisbehere, Vasilevskij vždy připraven.

27:03
    První polovina z trestu Johnsona je pryč.

26:21
    Rychlá střela od Voráčka, gólman Bolts vyrazil. Nyní Kunitz může našetřit nějaké vteřinky k dobru pro Tampu.

26:05
    Kapitán domácích na buly úspěšný.

26:02
    Giroux a Point na vhazování po pravici Andreje Vasilevského, početní převaha Flyers může začít!

26:02
    Po reklamní přestávce uvidíme první přesilovku Philadelphie.

26:02
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Tyler Johnson – 2 min., nedovolené bránění).

25:38
    Kučerov otestoval Neuvirthovu pozornost z mezikruží.

25:01
    Střely na branku: 10 – 5

24:21
    Bournivalova střela z levé strany, Neuvirth má puk ve své moci.

23:49
    Voráček ztrácí kotouč, zaútočit mohou Naměstnikov se Stamkosem.

23:03
    Na řadu přichází další icing domácích hokejistů.

22:31
    Čároví pískají Philadelphii zakázané uvolnění.

22:06
    Na opačné straně zahrozil Kučerov, Neuvirth vyrážel maskou.

21:34
    Další střelecký pokus Provorova, tentokrát zblokován Girardim.

21:05
    Tampa Bay Lightning: 65 vstřelených gólů ve druhé třetině (nejvíce v celé NHL)

20:55
    Filppula vyhrál buly, ke střele se následně odhodlal Provorov, gólman Blesků připraven.

20:51
    Hosté vyhazují ihned po buly na zakázané uvolnění, následovat tak bude další buly před Vasilevskim.

20:42
    Girardi zblokoval střelu Provorova do ochranné sítě.
    20:25 Brayden POINT - 0:1

20:25
    Hosté jdou hned zkraje druhé třetiny do vedení! Johnson přihrál na BRAYDENA POINTA, který si následně pohrál s Neuvirthem a bekhendem poslal touš za jeho záda. Pro rodáka z Calgary je to jubilejní dvacátý gól v letošní sezoně! Asistence: Tyler Johnson.

20:14

20:01

Obě mužstva jsou zpět na ledové ploše, druhá perioda začne za několik málo okamžiků.

Lightning budou mít na začátku druhé třetiny k dispozici ještě malý zbytek ze své přesilové hry. Do konce trestu Michaela Raffla totiž zbývá ještě 14 vteřin.

Po 1. třetině: Flyers vs Lightning 0:0

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:38
    Dotchinův střelecký pokus od modré byl zblokován, Lehterä následně osvobozuje své mužstvo.

19:02
    Lehterä přihrával při oslabení v situaci 2 na 1 na Filppulu, výborný defenzivní zákrok ale předvedl Stamkos.

18:40
    Kučerov hledal Pointa, avšak nepřesně. Flyers následně vyhazují.

18:17
    Naměstnikov uspěl na buly proti Girouxovi.

18:14
    Pojďme na to! Vhazování po pravici Michala Neuvirtha.

18:14
    První přesilová hra Lightning začne ale až po reklamní přestávce.

18:14
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Michael Raffl – 2 min., držení).

17:51
    Johnson jen odevzdal soupeři a následně odchází stejně jako jeho spoluhráči vystřídat.

16:45
    A Manning také aktivní na druhé straně kluziště. Jeho střelecký pokus ovšem postrádal přesnost.

16:27
    Killornova střela z mezikruží zblokována Manningem.

15:54
    Po chybě Coburna přihrál Konecny na Girouxe, jeho bekhend ale narazil na připraveného Vasilevského.

15:01
    Střely na branku: 8 – 3

14:46
    Callahanova druhá střela z úhlu, Neuvirth s ní znovu neměl výrazné potíže.

14:19
    Bournival nahazoval zprava bekhendem, brankář Flyers bez práce.

13:42
    O kotouč se nyní bojuje z brankou Philadelphie.

13:09
    Konecny na Couturiera, ten byl ovšem následně ozbrojen.

12:04
    Lightning zahráli vysokou holí, hra vykázána do neutrální zóny.

11:57
    Dotchinova střela tečována Kunitzem, Neuvirth ale zasahovat nemusel.

11:29
    Můžeme znovu pokračovat. Vhazuje se mezi hole Filppuly a Naměstnikova po levici Andreje Vasilevského.

11:29
    Giroux nahodil ze středí zóny na Vasilevského, ten kotouč podržel. Je tu druhá reklamní přestávka.

11:09
    Manningův pokus od modré zblokoval Callahan.

10:50
    Hosté vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

10:40
    Callahanova střela z ostrého úhlu, Neuvirth vyráží bez větších problémů.

10:01
    Střely na branku: 7 – 1

09:42
    Konecny ujel obraně Tampy Bay, na Vasilevského však ani nadvakrát nevyzrál!

09:07
    Z pravého kruhu pro vhazování střílel dobře Giroux, gólman Lightning vyrazil pravým betonem.

08:42
    Vhazovalo se ve středovém kruhu.

08:40
    Od Coburna se kotouč odráží mimo hrací plochu.

08:20
    Flyers s pukem ve vlastní zóně, obě mužstva prostřídávají své formace.

07:55
    Girardi přizvedl svou holí střelu Raffla do ochranné sítě.

07:40
    Manning zkusil štěstí od levého mantinelu, Vasilevskij schoval touš ve svém náručí.

07:06
    Konec reklamní přestávky, Patrick a Peca na buly po pravici Michala Neuvirtha.

07:06
    Proběhne reklamní přestávka.

07:06
    Johnson našel mezi kruhy Pointa, který následně ze stejné pozice vystřelil. Neuvirth zapsal první zákrok.

06:41
    Hägg přihrával již nepřesně, Flyers tak přicházejí o útočné pásmo.

06:13
    Provorov napřáhl na modré ke střele, Vasilevskij vyrazil betonem.

05:01
    Střely na branku: 1 – 0

04:12
    Voráček to zkoušel ihned po buly, jeho střelecký pokus byl ovšem zblokován.

04:06
    Svěřencům Jona Coopera se nyní nevyvedla rozehrávka, píská se tak jejich icing.

03:50
    Tampě odpískána přihrávka rukou, hra přerušena.

03:25
    Zakázané uvolnění ze strany Philadelphie.

03:00
    Od modré čáry vystřelil Gostisbehere, avšak minul tři tyče.

02:42
    Provorov vyzkoušel Vasilevského pozornost, ruský brankář vyrazil.

02:35
    Killorn přenechal na pravé straně Gourdemu, ten se ale již ke střele nedostal. Kupředu jdou domácí.

01:53
    Kotouč se po Manningově nahození dotkl ochranné sítě, vhazovat se bude dle signalizace sudích ve střední třetině.

01:14
    Naměstnikov přihrával mezi kruhy na Koekkoeka, ten však nestačil zpracovat.

00:23
    O dalších deset vteřin později přichází na řadu další icing Letců, vhazovat se tak bude znovu před Neuvirthem.

00:13
    Domácí vyhazují hned na úvod na zakázané uvolnění.

00:01

Na úvodní vhazování se staví Claude Giroux a Brayden Point, jdeme na to!
    Slavnostní buly vhodil Doug Pederson, trenér Philadelphie Eagles

Hymna je minulostí, druhé letošní vzájemné utkání mezi Flyers a Lightning začne co nevidět!

Zahajovací formace na modrých čarách, ve Wells Fargo Center nyní přijde na řadu americká státní hymna.

Z:40 REC:28-9-2 OG:87 PR:2,21 ÚS(%):93,0 SO:7

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Lyon) – Provorov, Gostisbehere, Hägg, MacDonald, Manning, Gudas – Giroux (C), Couturier, Konecny – M. Raffl, Filppula, Voráček – Weal, Patrick, Simmonds – Lehterä, Laughton, Goulbourne.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Strålman, Dotchin, Koekkoek, Girardi, Coburn, Šustr – Kunitz, Stamkos (C), Naměstnikov – T. Johnson, B. Point, Kučerov – Killorn, Peca, Gourde – Bournival, Paquette, Callahan.

Rozhodčí: Jake Brenk, Chris Rooney – Steve Barton, Brad Kovachik.

Přeji pěknou páteční noc a zároveň Vás všechny ještě jednou vítám u utkání NHL, ve kterém se střetnou Flyers a Lightning! Začínáme zhruba za 25 minut.

SO 30. 12. 2017, 01:30 – Amalie Arena:
    Tampa Bay Lightning vs Philadelphia Flyers 3:5 (1:0, 1:3, 1:2)

PÁ 26. 01. 2018, 01:00 – Wells Fargo Center:
    Philadelphia Flyers vs Tampa Bay Lightning

SO 03. 03. 2018, 19:00 – Amalie Arena:
    Tampa Bay Lightning vs Philadelphia Flyers

Philadelphia Flyers (24-16-8)

Flyers se nacházejí na třetím místě Metropolitní divize a do dnešního utkání proti Tampě Bay Lightning půjdou se čtyřmi výhrami v řadě za sebou.
    Ve středu Letci ukončili dvouzápasový trip výhrou 3:2 po prodloužení na ledě Detroitu Red Wings. Hrdinou utkání se stal znovu Travis Konecny. Gól a asistenci si připsal český útočník Jakub Voráček. Dvě asistence zase bral Sean Couturier. Gólově se ještě prosadil Andrew MacDonald. Sedmatřicátý start v sezoně zapsal Brian Elliott, v utkání předvedl celkem 19 zákroků.
    Další zápas sehraje Philadelphia až po All Star přestávce, a to 1. února na ledě Washingtonu Capitals.

Tampa Bay Lightning (33-12-3)

Lightning, nejlepší mužstvo celé NHL, se momentálně nacházejí na osmizápasovém tripu. Při jeho průběhu si zatím připsali bilanci 2-1-0.
    V minulém utkání porazili Bolts Nashville Predators 4:3 po prodloužení. O výhře rozhodl v čase 61:45 Yanni Gourde. Utkání do prodloužení poslal kapitán Lightning Steven Stamkos, který srovnal 2 minuty a 12 vteřin před koncem třetí třetiny. K vyrovnávací trefě přidal ještě jednu asistenci. Gól a dvě asistence měl Chris Kunitz. Brankář Louis Domingue předvedl celkem 30 zákroků a i ve svém druhém startu v dresu Blesků si připsal výhru.
    Po All Star přestávce bude trip Lightning pokračovat na ledě Winnipegu Jets.

8. Buffalo Sabres – 48 záp., 110:163, 35 B

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte u National Hockey League! Poslední hrací den před All Star přestávkou nabízí pořádnou porci zápasů. Hrát se bude na patnácti stadionech, v akci tak bude hned třicet mužstev! Zde budete moci sledovat souboj mezi Philadelphií Flyers a Tampou Bay Lightning. Úvodní buly bude ve Wells Fargo Center vhozeno krátce po 01:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 54. Konecny (Voráček, Giroux) – 21. B. Point (T. Johnson), 30. Gourde (Peca, Girardi), 38. Callahan, 55. Naměstnikov (Kučerov, Stamkos), 58. Naměstnikov (Stamkos, Kučerov)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Lyon) – Provorov, Gostisbehere, Hägg, MacDonald, Manning, Gudas – Giroux (C), Couturier, Konecny – M. Raffl, Filppula (A), Voráček – Weal, Patrick, Simmonds (A) – Lehterä, Laughton, Goulbourne.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Strålman (A), Dotchin, Koekkoek, Girardi, Coburn, Šustr – Kunitz, Stamkos (C), Naměstnikov – T. Johnson, B. Point, Kučerov – Killorn, Peca, Gourde – Bournival, Paquette, Callahan (A).

Rozhodčí: Jake Brenk, Chris Rooney – Steve Barton, Brad Kovachik

Diváci: 19 489