Philadelphia – Tampa 1:5 (kon.) | New Jersey – Nashville 0:3 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 6:3 (kon.)
Montreal – Carolina 5:6 (kon.) | Florida – Washington 2:4 (kon.) | Detroit – Chicago 1:5 (kon.)
Ottawa – Boston 2:3 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.) | Dallas – Toronto 1:4 (kon.)
Edmonton – Calgary 4:3 (2:1 po s.n.) | Arizona – Columbus 1:2 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 4:3 (1:0 po s.n.)
Vegas – NY Islanders 1:2 (kon.) | Vancouver – Buffalo 0:4 (kon.) | San Jose – NY Rangers 5:6 (kon.)

Nashville právě vstřelil branku!
    Tohle už s domácími nevypadá dobře. Ve vlastním oslabení ujel pravou stranou VIKTOR ARVIDSSON, s ničím se nepáral a z vrcholu kruhu poslal bombu pod horní tyčku Applebyho branky. Asistence: P. K. Subban.

54:17
    New Jersey bude moci zabojovat v přesilové hře. Dvě minuty za podražení dostal Austin Watson.

47:50
    Nashville si zahraje přesilovku. Dvě minuty za držení dostal Jesper Bratt.
    45:36 Mattias EKHOLM - 0:2

45:36
    Na druhé straně ale udeřilo a skóre se nám posunulo na 0:2 Z levé strany vystřelil MATTIAS EKHOLM a Kyle Palmieri ránu tečoval tak nešťastně, že puk skončil v horním růžku Applebyho branky. Asistence: Kevin Fiala, Viktor Arvidsson.
    43:46 Noesen trefil Rinneho tyčku

43:46
    Rinne má dnes docela štěstí. Hra se zpoza branky posunula do mezikruží, kde se po puku natáhl Noesen a z otočky zazvonil na Rinneho brankovou konstrukci!
    34:42 Hischier po objetí branky trefil tyčku

34:42
    Moc nescházelo a bylo vyrovnáno. Hischier si s pukem objel branku a jeho rychlé zakončení se zastavilo o vzdálenější tyčku. Tak teď měl Rinne velké štěstí.
    29:48 P. K. Subban - 0:1

29:48
    Hosté jdou do vedení! Po vyhraném buly se puk dostal na modrou, Ekholm posunul na P. K. SUBBANA a ten okamžitou ranou propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Mattias Ekholm, Ryan Johansen.

24:10
    Jejich nápor ale nyní končí vyloučením. Alexej Jemelin vyhodil puk přes mantinel a dostal dvě minuty za zdržování hry.

16:14
    Vylučuje se, přesilovku si dají hosté. Akce New Jersey sice skončila gólem, na vině však byl faulu Milese Wooda na brankáře. Ten dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáři.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 30. P. K. Subban (Ekholm, Johansen), 46. Ekholm (Fiala, Arvidsson), 56. Arvidsson (P. K. Subban)

New Jersey Devils: Appleby (Blackwood) – Vatanen, A. Greene (C), Severson, J. Moore, Lovejoy, Butcher – Palmieri, Zacha, Bratt – Rooney, Stafford, Zajac (A) – Noesen, Hischier, Wood – J. Hayes, Boyle (A), Coleman.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), P. K. Subban, Jemelin, Irwin, Ekholm (A) – Arvidsson, Johansen, Åberg – C. Smith, Turris, Hartnell – Järnkrok, Bonino, Fiala – Watson, Sissons, Salomäki.

Rozhodčí: Lambert, Pollock – Murphy, Sericolo

Diváci: 14 039