Philadelphia – Tampa 1:5 (kon.) | New Jersey – Nashville 0:3 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 6:3 (kon.)
Montreal – Carolina 5:6 (kon.) | Florida – Washington 2:4 (kon.) | Detroit – Chicago 1:5 (kon.)
Ottawa – Boston 2:3 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.) | Dallas – Toronto 1:4 (kon.)
Edmonton – Calgary 4:3 (2:1 po s.n.) | Arizona – Columbus 1:2 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 4:3 (1:0 po s.n.)
Vegas – NY Islanders 1:2 (kon.) | Vancouver – Buffalo 0:4 (kon.) | San Jose – NY Rangers 5:6 (kon.)
po s.n. (2:1)
Edmonton Oilers
4:3 (0:2, 2:0, 1:1 - 0:0)
Calgary Flames
Pátek 26.01.2018, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

61:16
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (David Rittich – 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Garnett Hathaway.

41:53
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Zack Kassian – 10 min. osobní trest).

41:53
    Ryan Lomberg (Calgary) si svůj premiérový strat v NHL okořenil bitkou! Soupeřem mu byl Zack Kassian (Edmonton), který si dnes moc nezahrál... v první třetině dostal desetiminutový trest, nyní dostává další pětiminutový trest + navíc dvouminutový další dvouminutový trest a znovu desetiminutový trest... hosté si zahrají přesilovou hru.

38:36
    Cam Talbot (Edmonton) dostává dvouminutový trest za zdržování hry, poměr sil na ledě se vyrovná.

37:00
    Vylučuje se, Edmonton bude hrát přesilovou hru při vyloučení Hathawaye.

30:30
    Na trestnou lavici zamířil domácí Michael Cammalleri, který dostává dvouminutový trest za hákování, hosté si zahrají přesilovou hru.

20:22
    Mikael Backlund (Calgary) hned v úvodu druhé třetiny oslabuje svůj tým, za držení odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

19:00
    Poslední minuta první třetiny, Darnell Nurse (Edmonton) dostává dvouminutový trest za nesportovní chování, totéž ale i Garnett Hathaway (Calgary), bude se tak hrát ve čtyřech na obou stranách.

14:43
    Zack Kassian (Edmonton) dostává osobní desetiminutový trest.

11:42
    Opět se vylučuje, tentokrát na straně Calgary, Matt Stajan (Calgary) dostává dvouminutový trest za držení, přesilová hra Oilers.

04:24
    Jujhar Khaira (Edmonton) se provinil proti pravidlům při napadání za brankou Ritticha a je vyloučen na dvě minuty, první přesilová hra v zápase.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 34. Davidson (Puljujärvi, R. Strome), 35. Kassian (Draisaitl, McDavid), 46. Davidson (R. Strome), rozh. náj. McDavid – 2. Tkachuk (Brouwer, Backlund), 15. Giordano (D. Hamilton), 48. Tkachuk (Backlund)