Philadelphia – Tampa 1:5 (kon.) | New Jersey – Nashville 0:3 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 6:3 (kon.)
Montreal – Carolina 5:6 (kon.) | Florida – Washington 2:4 (kon.) | Detroit – Chicago 1:5 (kon.)
Ottawa – Boston 2:3 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.) | Dallas – Toronto 1:4 (kon.)
Edmonton – Calgary 4:3 (2:1 po s.n.) | Arizona – Columbus 1:2 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 4:3 (1:0 po s.n.)
Vegas – NY Islanders 1:2 (kon.) | Vancouver – Buffalo 0:4 (kon.) | San Jose – NY Rangers 5:6 (kon.)

Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 16:47
    Marko Daňo (WPG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 08:45 (07:03:54)

1. Adam Henrique (ANA) 1+1
    2. Jacob Trouba (WPG) 0+1
    3. Ryan Kesler (ANA) 1+0

Domácí celek vyhrává tento zápas 4:3 po samostatných nájezdech. Hrdinou zápasu je brankář Ryan Miller, který přišel do branky vinou zranění Gibsona. Miller ani jednou nemusel zasahovat v základní hrací době či v prodloužení, ale slaví výhru.

Adam HENRIQUE - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
    Autorem vítězné branky je ADAM HENRIQUE.

5. série
    1:0
    Mathieu PERREAULT neproměňuje.

5. série
    1:0
    Adam HENRIQUE proměňuje. Kotouč poslal pod horní tyčku, hosté musí dát.

4. série
    0:0
    Matt HENDRICKS neproměňuje. Ryan Miller kryje kotouč.

4. série
    0:0
    Ondřej KAŠE neproměňuje. Connor Hellebuyck kryje i pokus českého hráče.

3. série
    0:0
    Blake WHEELER neproměňuje. Puk mezi betony neprocpal.

3. série
    0:0
    Rickard RAKELL neproměňuje. Blafák mu nevyšel, Connor Hellebuyck byl pozorný.

2. série
    0:0
    Patrik LAINE neproměňuje. Trefil tyčku!

2. série
    0:0
    Ryan GETZLAF neproměňuje. Bekhendový blafák končí mimo branku.

1. série
    0:0
    Bryan LITTLE neproměňuje. Ani on mezi betony neuspěl.

1. série
    0:0
    Corey PERRY neproměňuje. Střelou mezi betony neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nerozhodlo, i když mnoho šancí měl domácí celek. Uvidíme samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Henrique, 22. N. Ritchie (Henrique, Silfverberg), 46. Kesler (Cogliano), rozh. náj. Henrique – 4. Laine, 24. B. Tanev (Trouba), 47. Roslovic